12 įdomiausių „NETFLIX“ filmų apie keliones

12 įdomiausių „NETFLIX“ filmų apie keliones

Netikėtai prasidėjęs karantinas ir pasikeitęs gyvenimo ritmas privertė mus sustoti ir laisvalaikį leisti kitaip. Taip pat privertė pasukti galvas, kaip numalšinti kelionių troškulį. Džiugu, kad šiandien keliauti galime ne tik fiziškai, bet ir virtualiai į pagalbą pasitelkdami šiuolaikinį internetą – tai ir virtualios ekskursijos, ir muziejų ekspozicijos. O žiūrėdami dokumentinius ir vaidybinius filmus bei kulinarines kelionių laidas atgaivinsite savo kelionių įspūdžius bei prisiminsite aplankytas vietas.

12 įdomiausių „NETFLIX“ filmų apie keliones. Pasirinkimas tikrai labai didelis, tad dalinamės su Jumis mūsų mėgstamiausias filmais ir serialais, kuriuos galite rasti „Netflix“ platformoje. Visi jie puikiai įvertinti kritikų ir žiūrovų, tad rinkitės Jums labiausiai patinkantį ir pasinerkite į nuostabų mus supantį pasaulį.

Daugiau idėjų Kuo pakeisti keliones karantino metu?

1. Breakfast, Lunch & Dinner

David Chang – žymus restoranų savininkas, kuris po pasaulį keliauja su įžymybėmis. Filmuotis su David šiame seriale buvo pakviestos Holivudo žvaigždės tyrinėti maisto kultūros keturiose pasaulio šalyse. Su aktoriumi Seth Rogan jis keliauja į Vankuverį, su modeliu Chrissy Teigen – į Marakešą, su komike Kate MacKinnon aplanko Kambodžą, o rašytoja ir aktorė Lena Waithe jį vedžioja po savo pažįstamą Los Andželą.

2. Tales by Light

„Tales by Light“ pasakoja apie geriausių pasaulio fotografų keliones aplink pasaulį. Serialas galite pamatyti, kaip gimsta netikėčiausi kadrai ir užfiksuojamos įsimintiniausios akimirkos: povandeninio pasaulio paslaptys, pingvinų gyvenimas Antarktidoje, pasiplaukiojimai su anakondomis Amazonėje.

3. Our Planet

Tai serialas, kuris atskleidžia neįtikėtiną mūsų planetos grožį ir nukelia mus į tolimiausius pasaulio kampelius, kur retas žmogus gali įkelti koją. Tačiau taip pat atskleidžiami ir liūdni padariniai, kuriuos įtakoja žmogaus veikla ir klimato pokyčiai.

4. Conan Without Borders

Conan O‘Brien, amerikietiško pokalbių šou žvaigždė, keliauja po įvairias šalis. Tai ir turistų pamėgtos valstybės ir politinių konfliktų ar socialinių problemų varginamos šalys. Serialas kupinas humoro, juokingų komentarų ir net “politinių” juokelių.

5. Somebody Feed Phil

Pavadinimas išduoda serialo turinį – kulinarinės kelionės. Populiarus amerikiečių televizijos prodiuseris Phil Rosenthal keliauja po pasaulį ir ieško naujų skonių. Vietinės virtuvės, įvairiausios kavinės ir pačios netikėčiausios vietos, kurios tikrai sužadins apetitą.

6. Dark Tourist

„Dark tourist” pasakoja apie naują turizmo madą lankytis išskirtinai tokiose pasaulio vietoje, kurios yra susijusios su nelaimėmis, mirtimis ir tragedijomis. Žurnalistas David Farrier lankosi populiariausiame „tamsaus turizmo” objekte Černobilyje, susitinka su tikru Pablo Escobar’o smogiku, dalyvauja kraupiose vudu pareigose, lankosi savižudžių miške Japonijoje. Nerekomenduojame žiūrėti su vaikais.

7. Mountain

Tai filmas tiems, kurie myli kalnus. Šiame filme kalbama apie laipiojimo kalnais sportą ir kodėl jis taip nenumaldomai traukia žmones tyrinėti aukščiausias Žemės vietas. Daugybė kvapą gniaužiantys vaizdai, įkvepiančios mintys ir nepakartojamas garso takelis.

8. Pedal the World

Tai dokumentinis filmas apie vaikiną, kuris visus metus mynė dviračio pedalus po 22 šalis ir įamžino savo kelionę. Tai filmas apie motyvaciją, pozityvumą ir užsispyrimą.

9. Street Food

Maistas mus – neatsiejama kelionių dalis. Tik ragaudami vietinį maistą galime geriau pažinti šalies kultūrą ir papročius. O pats autentiškiausias maistas pateikiamas ne restoranuose ar brangiose kavinėse, o gatvėse, turguose ir užkandinėse.
„Street Food“ keliauja po devynis Azijos miestus ir supažindina mus su vietinių gaminamu maistu. Būtent per maistą ruošiančių žmonių gyvenimiškas istorijas galite geriau susipažinti su vietos tradicijomis ir kultūra.

10. Jack Whitehall: Travels With My Father

Jack Whitehall, populiarus Britų komikas, po pasaulį keliauja ne su žmona ar draugais, tačiau su savo tėvu. Dvi skirtingos kartos ir du labai skirtingi charakteriai – tačiau puikus duetas. Nuotykius mėgstantis sūnus ir santūrus britų džentelmenas keliauja po Europą, Tailandą, Kambodžą ir daugelių įdomių vietų.

11. Chef’s Table

Tai dokumentinis serialas, kuriame galite susipažinti su geriausiais pasaulyje virtuvės šefais, jų gyvenimu ir kuriamais šedevrais. Kiekvienoje serijoje pasakojama apie vieną unikalų virtuvės šefą, jo gaminimo braižą ir požiūrį į gamybą ir kulinariją.

12. Eat pray love

Nuostabus ir labai vaizdingas filmas apie pagrindinės herojės Lizos (akt. Julia Roberts) vidinės ramybės paieškas. Ji keliauja po Indiją, Italiją ir Balį siekdama atrasti save – gamina gurmanišką maistą, ieško meilės, dvasinės ramybės vienuolyne. Filmas sužavi ne tik puikia vaidybą, bet ir kerinčiais vaizdais, kurie nukelia į nuostabiausius pasaulio kampelius.

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu