Apie “Keliaujančios mamos”

“Keliaujančios mamos” griauna mitus ir tiki, kad nuotykiai neturi laukti kol vaikai paaugs.

Remdamiesi savo patirtimi ir ekspertų žiniomis drąsiname mamas keliauti ir turiningai leisti laiką net ir su kūdikiais, daug dėmesio skiriame  darželinukų bei darbštuolių mokyklinukų turistiniams atradimams, o paaugliams parenkame įdomiausius sportinius ir mokslinius iššūkius.

“Keliaujančios mamos” jungia jau daugiau nei 95 000  šeimų, mėgstančių ir norinčių keliauti su vaikais!

Ką rasite “Keliaujančios mamos” puslapyje ir socialiniuose tinkluose?:

  • bendraminčių mamų ir tėvelių palaikymą, jų kelionių patirtis;
  • bendrų mamų kelionių pasiūlymus;
  • praktiškus patarimus kaip pasiruošti kelionėms su skirtingo amžiaus vaikais;
  • informaciją apie įdomiausius objektus ir pramogas pritaikytas vaikams Lietuvoje ir užsienyje;
  • išskirtinius mamų patikrintus maršrutus, kuriuos lengvai įveiksite su vaikais;
  • ekspertų patarimus (gydytojai, gidai, automobilistai ir t.t.);
  • draugiškiausių vaikams nakvynių ir maitinimo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje rekomendacijas;
  • išskirtinius pasiūlymus vaikiškoms prekėms ir paslaugoms.

FACEBOOK teminėse grupėse vyksta atviriausi pokalbiai, dalinamės patarimais, atostogų įspūdžiais ir rekomendacijomis. Viešame puslapyje vyksta konkursai, skelbiamos nuolaidos ir naudinga informacija dideliems ir mažiems keliautojams.

INSTAGRAM paskyrose gaudome geriausius kadrus iš kelionių po Lietuvą ir pasaulį su vaikais, dalinamės įdomiausiomis istorijomis ir trumpais patarimais.

SVETAINĖJE  rasite visus atsakymus apie keliones su vaikais. Mažais ir dideliais.

Žinome viską apie keliones su vaikais!

Keliaujančios mamos

“KELIAUJANČIOS MAMOS” KOMANDA

Keliaujanti mama Vilma Vainorė – “Keliaujančios mamos” projekto idėjos autorė, plėtros vadovė, marketingo ekspertė

Nuo ko prasidėjo meilė kelionėms: nuo pirmųjų mokyklinių ekskursijų, pirmo skrydžio lėktuvu, noro pamatyti ir pažinti vis daugiau šio nuostabaus pasaulio. Tas noras niekur nedingo ir atsiradus vaikams, tik jau viskas vyksta kitaip, kitu tempu, o dalinantis pažinimo džiaugsmu su kitais noras keliauti tik stiprėja. Kaip ir ryšys su vaikais.
Kodėl įkūrė “Keliaujančias mamos”: aktyviai keliaudavusi Vilma, gimus jaunėlei pati patyrė, kad norintiems keliauti su mažamečiais, labai trūksta tinkamos informacijos, trukdo neigiamas visuomenės nusistatymas ir įvairūs mitai bei baimės, todėl mamos su kūdikiais neturėdamos patirties, dažnai užsidaro namuose ir nedrįsta išsiruošti net į netolimas keliones. Būtent todėl nusprendė sukurti bendruomenę, kurioje keliaujančios mamos palaikytų ir patartų vienos kitoms bei rastų visą reikalingą informaciją. Projektui augant, Vilma subūrė ir mamų komandą, kuri dirba tam, kad šeimos gautų naudingą, kokybišką turinį, kuris padeda su vaikais atrasti ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį.
Išsvajotas kelionių maršrutas: šiuo metu, tai tiesiog turėti galimybę keliauti…
Kelionių patirtis: Latvija, Estija, Lenkija, Švedija, Norvegija, Italija ir jos salos, Graikija ir jos salos, Kipras, Ispanija ir jos salos, Prancūzija, Didžioji Britanija, Monakas, San Marinas, Vatikanas, Turkija, Rusija, Egiptas, Tailandas, Jungtiniai arabų Emyratai, Omanas, Kataras, JAV.
Motto: kelionėse su vaikais augame kartu.
Vaikai: dukros Vasara ir Marija
Išsilavinimas: Verslo vadybos ir Marketingo bakalauras
Profesinė patirtis: darbo karjerą pradėjusi valstybės tarnyboje, išbandė nuosavą verslą (pirmosios foto kabinos Lietuvoje), daugiausia patirties įgijo pramogų sferoje – dirbant radijuje Klaipėdos regiono komercijos direktore, Klaipėdos arenoje marketingo ir pardavimų vadove.

Keliaujančios mamos
Keliaujančios mamos
Keliaujančios mamos
Keliaujančios mamos

Keliaujanti mama Agnė Chšanauskaitė – “Keliaujančios mamos” marketingo ekspertė ir pardavimų vadovė

Nuo ko prasidėjo meilė kelionėms: nuo pirmosios kelionės į užsienį, tik Lietuvai atgavus nepriklausomybę, kai buvo dar vaikas ir nuo pirmojo skrydžio lėktuvu. Nuo kultūrų pažinimo ir pasaulio įvairiapusiškumo, nuo laisvės ir galimybių pamatyti viską pasaulį. Meilę kelionėms įskiepijo ir tėvai, kurie dievina keliones.
Kodėl prisijungė prie “Keliaujančios mamos”: gimus sūnui šeimos kelionių tik daugėjo, nes kelionėse įgaunama patirtis atnešė didelio džiaugsmo ir nepakartojamos patirties. Tad Agnė nusprendė – laikas keliones paversti ne tik laisvalaikiu, bet ir darbu, kad galėtų savo patirtimi ir džiaugsmu dalintis su kitais.
Išsvajotas kelionių maršrutas: beprotiškai įsimylėjusi pietryčių Aziją, o su šeima svajoja apkeliauti Australiją su kemperiu.
Kelionių patirtis: Tailandas, Indonezija, Šri Lanka, Jungtiniai arabų Emyratai, Omanas, Kataras, Kinija, Iranas, JAV, Didžioji Britanija, Ispanija, Italija, Vokietija, Olandija, Lenkija, Latvija, Estija, Norvegija, Suomija, Švedija, Portugalija, Izraelis, Monakas, Turkija, Rusija, Marokas, Tunisas, Egiptas, Jordanija, Kroatija, Slovakija, Slovėnija, Gruzija, Armėnija, Baltarusija, Graikija, Čekija, Austrija, Albanija, Danija, Palestina, Belgija, Prancūzija
Motto: tiki, kad kelionės yra geriausia dovana, kurią galime padovanoti sau ir savo vaikams.
Vaikai: sūnus Motiejus
Išsilavinimas: Tarptautinė ekonomika ir tarptautinių santykių teisė
Profesinė patirtis: dirbo Europos Parlamente, didelėje tarptautinėje ir valstybinėje įmonėje, įgyvendino didelius komunikacijos ir viešųjų ryšių projektus

Keliaujanti mama Jolita Krickė – “Keliaujančios mamos” strateginio valdymo ir kelionių ekspertė

Nuo ko prasidėjo meilė kelionėms: vaikystėje, nuo pirmo skrydžio lėktuvu į Gruziją bei pirmų kelionių automobiliu su močiute už vairo į tuometinės Rusijos gilumas.
Kodėl prisijungė prie “Keliaujančios mamos”: būtent nuo kelionių organizavimo prasidėjo Jolitos profesinis kelias, nes pirmoji darbovietė po studijų buvo kelionių agentūra. Laikui bėgant Jolita įgavo šioje srityje tiek patirties, kad iki šiol visas asmenines keliones šeimoje organizuoja būtent ji. Anksčiau keliavo dviese su vyru, tad ir gimus pirmagimei nesustojo – pirmoji kelionė su 8 mėnesių neišnešiotuke atnešė daug smagių atradimų. Gimus sūnui, pasaulio pažinimas tęsėsi – kai mažyliui buvo 5 mėnesiai šeima išvyko mėnesiui į Kanarų salas. Klimatas patiko, tad jau 2 metus visa šeimyna žiemoja Kanarų salose.
Išsvajotas kelionių maršrutas: svajoja pakeliauti po Naująją Zelandiją bei pagyventi Kanadoje.
Kelionių patirtis: Filipinai, Kuba, Islandija, JAV, Baltijos šalys, Lenkija, Slovakija, Vengrija, Vokietija, Čekija, Kroatija, Didžioji Britanija, Italija, Ispanija ir jos salos, Portugalija, Graikijos salos, Prancūzija, Olandija, Kipras, Turkija, Bulgarija, Belgija, Austrija.
Motto: kelionės yra geriausia investicija.
Vaikai: dukra Greta, sūnus Oskaras.
Išsilavinimas: Socialinio darbo bakalauras, Teisės ir valdymo magistras bei tarptautinis kelionių agento diplomas (IATA).
Profesinė patirtis: dirbo kelionių agentūrose, kūrė bei dirbo su skrydžių ir viešbučių rezervavimo sistemomis, vadovavo uostamiesčio arenai, dirbo su kitų didelių pramogų ir prekybos objektų statyba, atidarymu ir valdymu.

Keliaujančios mamos
Keliaujančios mamos

Naujausi įrašai

Prisijunk!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu