Automobilio nuoma šeimai su vaikais

Automobilio nuoma šeimai su vaikais. Patirtis ir patarimai

Šiuo straipsniu apžvelgsime, kaip mums sekėsi rasti automobilį nuomai vasaros atostogoms Lietuvoje. Daug šeimų su vaikais vasarą grįžta į Lietuvą, nors paprastai kitu sezonu gyvena ne Lietuvoje. Šiais metais tokių grįžtančių matyt dar daugiau, nes kai mūsų šeima po žiemos Tenerifėje pradėjo ieškoti automobilio, susidūrė su iššūkiais.

Automobilio nuoma šeimai su vaikais. Pirmas iššūkis – išvis rasti, kur išsinuomoti automobilį ilgesniam laikui (kelioms savaitėms ar net mėnesiui). Antras iššūkis – kad automobilio nuoma netaptų didelėmis išlaidomis šeimos biudžete. Ir trečias iššūkis rasti tinkamą automobilį šeimai su vaikais.

Automobilių nuomos kompanija SPRINTLINE

Mūsų šeimai pasisekė – prie mūsų iššūkių sprendimo prisidėjo kompanija SPRINTLINE. Džiaugiamės draugyste su šia kompanija ir iškart pateikiame jos privalumus:

 • Automobilį galite išsirinkti ir išsinuomoti internetu.
 • Išsinuomotu automobiliu galite keliauti ne tik Lietuvoje, bet ir Europos Sąjungoje.
 • Automobiliai nauji – ne senesni nei 2 metų.
 • Lanksti žalų politika.
 • Be jokio papildomo mokesčio galite nuvažiuoti net 300 km per dieną.
 • Rinkdamiesi automobilį, už simbolinę 1 arba 2 € kainą galite išsinuomoti ir papildomą įrangą: kėdutę kūdikiui ar vaikui, sėdynės paaukštinimą ar navigaciją.
 • Didelis (virš 200 automobilių) automobilių parkas.
 • Techninė pagalba su pakaitiniu automobiliu 24/7.

Asmeninė patirtis su SPRINTLINE

Mūsų šeima su dviem vaikais išsirinko Ford Tourneo COURIER automobilį. Atsiimti automobilį pageidavome Vilniuje, nors buvome pasirengę nuvažiuoti ir iki Klaipėdos, kur ir yra SPRINTLINE bazė. Mums pasisekė, jog kaip tik mūsų pasirinktas automobilis vis dar buvo Vilniuje ir mes galėjome jį iš ten ir pasiimti.

Dokumentų pasirašymas, automobilio atsiėmimas buvo greitas ir malonus. Užtrukome trumpai. Gavome švarų, ką tik nuplautą automobilį, kruopščiai išvalytu vidumi, be pašalinių kvapų.

Pasirinkome automobilio nuomą be frančizės, tačiau galima rinktis mokėti mažiau, tačiau prisiimti tam tikrą riziką. Tiesa, turėjome pervesti 300 eur užstatą įvykiams, kurių nedengia draudimas, pvz. greičio ribojimų pažeidimams ar pan.

Pats automobilis atrodo gana erdvus, tačiau gana trumpas ir kompaktiškas – parkuotis patogu, neužima daug vietos. Kadangi jis gana aukštas – bagažinė talpi. Patogu buvo ir sėdėti vairuotojai, patogu buvo ir vaikams, kurie vis dar sėdi specialiose kėdutėse. Labai patiko galinės durys, kurios neatsidaro, o atsistumia, kas labai patogu, kai vaikai jau patys nori įlipti ir išlipti iš automobilio – toks durų atidarymo būdas apsaugo aplinkinius automobilius nuo netyčinio „sužalojimo“. Vaikams labai patiko tamsinti galiniai langai ir svarbiausiai atsilenkiantys staliukai priešais.

Vairuoti automobilį buvo smagu, jis naujas, tvarkingas, manevringas. Daug vietos pasidėti daiktams, gertuvėms. Labai patiko stacionarus mobiliojo telefono stovas.

Automobiliu apkeliavome įdomius Lietuvos kampelius, mūsų įspūdžius galite rasti mūsų naujajame žemėlapyje.

Per visą nuomos laiką neturėjome jokių problemų ar nepatogumų nei su technine automobilio būkle, nei su automobilio naudojimu.

Atidavėme automobilį taip pat sklandžiai, kaip ir pasiėmėme. Po kelių darbo dienų atgavome ir užstatą.

Esame tikrai laimingi šia draugyste su SPRINTLINE. Kelionės po Lietuvą su vaikais buvo sklandžios. Žemėlapį papildėme naujais objektais ir dabar turime jau beveik 300 lankytinų vietų Lietuvoje. Ir toliau pildysime bei atsižvelgsime į Jūsų rekomendacijas dėl lankytinų objektų su vaikais.

Patarimai nuomojantis automobilį

 • Kuo ankščiau pradėkite ieškoti automobilio, ypač sezono metu.
 • Išsirinkite savo poreikius atitinkantį automobilį – pagalvokite, kur daugiau juo važinėsite (mieste, užmiestyje, trumpus ar ilgus atstumus – nuo to priklauso, kokio dydžio automobilio ieškosite), keliausite vienas, ar su šeima (didesnis ar mažesnis automobilis reikalingas), ar reikia papildomų priedų (pvz. kėdutės vaikui, navigacijos).
 • Galbūt automobiliu norėsite gabenti, pavyzdžiui, dviračius ar kitą aktyviam laisvalaikiui reikalingą įrangą – būtinai išsiaiškinkite, ar yra galimybė papildomiems laikikliams ir pan.
 • Pasitikrinkite kainas su ir be frančizės – mes renkamės dažniausiai be frančizės, t.y. šiek tiek brangiau, bet mažiau galvos skausmo.
 • Pasidomėkite nuomos privalumais ir garantijomis – technine pagalba, kur galite keliauti (ar tik Lietuvoje, ar ir už Lietuvos ribų), nuvažiuotų kilometrų ribojimais ir kt.
 • Pasiruoškite lėšų užstatui, jei jis reikalingas.
 • Jei dėl kažko abejojate, ar kyla papildomų klausimų – drąsiai rašykite ar skambinkite į nuomos kompaniją. Visada geriau išsiaiškinti iš anksto.

 

Automobilio nuoma šeimai su vaikais

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu