Geriausios langų apsaugos vaikams - tik 10 eur

Geriausios langų apsaugos vaikams – tik 10 eur

Keliaujant automobiliu su vaikais yra du būtini dalykai – tai patogi ir saugi automobilinė kėdutė ir langų apsaugos nuo saulės. Kadangi automobilinę kėdutę atradome mums tinkančią ir patogią sau seniai, tad vis ieškojome tų tobulų langų apsaugėlių. Ir pagaliau suradome mums pasiteisinusias. Tai Comfort kid.

Geriausios langų apsaugos vaikams – tik 10 eur. Šios apsaugėlės tai dar vienas įrodymas, kad kokybiškas ir geras daiktas nebūtinai turi kainuoti daug. Kodėl jos tokios kokybiškos ir mums pasiteisinusios – skaitykite toliau.

Sukurtos iš asmeninio tėvų poreikio

Daugelis geriausių dalykų ir produktų vaikams gimsta iš asmeninio poreikio. Taip gimė ir šios apsaugėlės. Comfort Kid sukūrė lietuvių šeima, gyvenanti Australijoje. Jie ieškojo idealaus sprendimo apsaugai nuo saulės savo vaikams kelionėse automobiliu metu. Po ilgų testavimų, surado patikimus gamintojus, su aukštais reikalavimais kokybei, patvarumui, išvaizdai ir svarbiausia, apsaugai nuo saulės. Produkto patikimumu įsitikino labai sėkmingai pardavinėdami jas Vokietijos Amazon rinkoje. Šios apsaugos taip pat neturi jokio kvapo, yra ilgaamžės ir tarnauja jau daugiau kaip 5 metus.

Lengva ir patogu naudoti

Comfort Kid apsaugos prilimpa prie lango itin paprastai, be jokių papildomų siurbtukų, „Static Cling“ technologijos pagalba – tiesiog „prisielektrina“ prie stiklo ir nepalieka ant jo jokių žymių. Prilipdytos jos puikiai laikosi, tačiau kartu gali būti lengvai perkeliamos į kitą vietą. Tiesiog užtikrinkite, kad langas būtų švarus prieš jas naudojant. Tai labai patogu keliaujant. Neužima vietos lagamine, o puikiai tinka naudoti šiltuose kraštuose, jei nuomojatės mašiną. Taip pat patogu jei savaitgalį vaikai leidžia su seneliais.

Jei apsaugėlių nenaudosite, jas supakuosite į mažą krepšelį (jos susilanksto) ir galėsite laikyti automobilyje. Bus visada po ranka. O ir namuose neužims daug vietos.

Itin efektyvi aukščiausio lygio apsauga nuo saulės

Unikalus Comfort Kid apsaugų paviršiuje esantis tinklelis UV spindulių poveikį Jūsų vaiko odai sumažina netgi iki 50 kartų, blokuodamos daugiau kaip 98% kenksmingų UV spindulių. Apsaugos nuo saulės neblokuoja matomumo, efektyviai sumažina saulės akinimą, ir išlaiko automobilį vėsesnį saulėtomis dienomis.

Lengvos ir patvarios bei labai kompaktiškos

Comfort Kid langų apsaugos yra lengvos, tačiau itin patvarios ir tvirtos. Nustoję naudoti, arba norėdami pasiimti kartu su savimi, tiesiog susukite ir perlenkite apsaugas nuo saulės ir įdėkite jas į kelioninį maišelį, kuris papildomai pridedamas į komplektą nemokamai.

Pakuotėje yra netgi 3 apsaugos nuo saulės, iš kurių viena yra tamsesnė dar didesniam saulės blokavimui užtikrinti. Apsaugos yra universalaus dydžio, todėl tinka beveik visų modelių automobiliams. Be to jei turite du vaikus, apsaugėlėmis uždengsite abudu langus.

Kur įsigyti ir kiek kainuoja

Įprasta prekės kaina 14.99 Eur, tačiau visoms keliaujančioms mamos turime specialią 33 procentų nuolaidą su nuolaidos kodu: KELIONE.  Todėl vienas apsaugų nuo saulės rinkinys su nuolaida kainuos tik 10 Eur.

Į rinkinį įeina 3 apsaugos nuo saulės, kelioninis maišelis, ir papildoma dovana kiekvienoje pakuotėje – neslystantis kilimėlis telefonui.
Pristatymo kaina visoje Lietuvoje – 2.99Eur.

Įsigyti galite čia: http://www.comfortkid.com/lt/comfort-kid/

Daugiau informacijos rasite Facebooke.

PRIMENAME - NUOLAIDOS KODAS: KELIONE.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu