IMG-f9daa8107405b1d4506a204ec01255ec-V

Visus atsakymus apie keliones su vaikais žino Keliaujančios mamos® , kuriosPATIRTIMI DALINASI čia:

 

– VIEŠAME fb tinklapyje  skirtame bendrai informacijai, dienos patarimams, konkursams ir dienos istorijoms (“stories”);

– UŽDAROJE Keliaujančių mamų grupėje, kurioje vyksta atviriausios diskusijos tarp kelių tūkstančių aktyviai su vaikais keliaujančių narių:  Spausk nuorodą ir prisijunk!

– TURGELYJE skirtame ieškomiems, nuomojamiems ir parduodamiems kelioniniams daiktams. Spausk nuorodą ir prisijunk!

– INSTAGRAM paskyroje, kurioje gaudome nuostabiausias akimirkas iš kelionių su vaikais: keliaujanciosmamos

– Ir šioje internetininėje svetainėje!

Susipažinkime su kai kuriomis iš Keliaujančių mamų:

 

Keliaujančių mamų įkūrėja Vilma

 

Kelionės šiais laikais jau tapo kasdienybe. Keliaujame visi ir daug – kas blaškosi po visą pasaulį, kas naršo po Lietuvą ar pas artimuosius kaimynus, o kažkas bando pabėgti tiesiog į artimiausią gamtos prieglobstį. Bet ateina diena kai nebeužtenka staiga susimesti į kuprinę kelis svarbiausius daiktus, sėsti į automobilį ar įsigyti lėktuvo bilietą… Sveikiname, Tavo gyvenimą nuspalvino vaikai, o tai reiškia, kad tikrieji kelionių atradimai dar tik PRASIDEDA!

Jūsų kelionių istorijų visada laukiame: keliaujanciosmamos@gmail.com

Keliaujanti mama Gintarė

Sveiki, esu Gintarė, man 33 metai. Kilmės pusiau rusė – pusiau lietuvė. Esu mama, bendroje įskaitoje, 3 nuostabių vaikų. Mėgstu nuotykius, tikriausiai dėl to ryžausi ištekėti už savo vyro 🙂 ir leistis į didžiausią nuotykį savo gyvenime.

Gintarė šiuo metu „žiemoja“ Tailande ir savo kasdienybės akimirkomis kasdien dalinasi FB puslapio „Keliaujančios mamos“ storiuose. Užsuk pasižvalgyti kasdien: https://www.facebook.com/keliaujanciosmamos/

78606875_2660885527323313_5103100830517559296_n
Processed with VSCO with c1 preset

Keliaujanti mama Donata

Sveiki! Aš Donata – kelionių entuziastė ir mažylio Daniel Jonas mama. Prieš beveik aštuonerius metus išvykau gyventi į užsienį: penkerius metus praleidau Londone ir šiuo metu gyvenu ramesnį gyvenimą nykštukinėje Liuksemburgo valstybėje. Kelionės mūsų šeimos aistra, tad ir gimus sūneliui nusprendėme nesustoti ir parodyti jam visą pasaulį! Šiuo metu džiaugiuosi laisvu laiku su mažyliu, tad keliaujame bent kartą per mėnesį. Mano tradicija visuomet sutikti gimimo dieną kelyje, nes nauji įspūdžiai man geriausia dovana! Toliausiai mane vėjai nunešė į kitoje žemės pusėje esančią Prancūzų Polinezija. O visuomet norėčiau sugrįžti į gamtos stebuklą Isla of Pines.

Keliaujanti mama Karina (Caught Emotion Photography)

Kuo aktyvesnė mūsų kasdienybė, tuo labiau mums reikia pailsėti ir „persikrauti“. Esu dviejų (7 ir 11 metų) vaikų mama. Mūsų dienos dideliu greičiu laviruoja tarp darbų, namų, mokyklų, įvairių būrelių bei kitų iššūkių. Tačiau vadovaujamės taisykle – kas moka dirbti, turi mokėti ir ilsėtis. Tad atidavę duoklę kasdienybei, mes nusiperkam bilietus, susikraunam būtiniausius daiktus ir keliaujam pažinti pasaulio bei mėgautis gyvenimo malonumais.

Mūsų kelionės būna gana dažnos, trunkančios vos keletą dienų, su daug ledų, juoko bei naujomis pažintimis. Ir nežinau kam šios kelionės labiau patinka – man, nes keliauti visada mėgau, ar vaikams, kurie būna ypač laimingi patirdami vis kažką naujo, galėdami pailsėti nuo kasdienybės ir mokslų. Tikrai žinau tik tiek, kad grįžtame visada šiek tiek kitokie… laimingi, pailsėję, kupini jėgų ir širdis papildę neįkainojamais prisiminimais.
Labai skatinu keliauti visas mamas, visiškai nesvarbu kur – į kitą miestą, ar kitą žemyną, visos kelionės mus praturtina, leidžia atrasti ir pailsėti, o ypatingai gera, kad tuo galime dalintis su savo vaikais.
Savo kelionių santrauka pasidalinu Keliaujančių mamų grupėje ir tikiuosi, kad kažką ši informacija paskatins keliauti ar taps vertinga planuojant, o daugiau įspūdžių iš kelionių, rekomendacijas ir ne tik rasite mano Instagram‘o paskyroje

ptr
DDC843A8-9D38-4E09-AE49-7BEBDFD97012

Keliaujanti mama Agnė (Keliaujam su vaiku/Motiejus blog)

Niekada nepamiršiu to ryto, kai tėvai pasakė, kad nusprendė pasiimti mane kartu su savimi į pirmąją kelionę po Ispaniją. Tai buvo tik Lietuvai atgavus nepriklausomybę. Ta kelionė man buvo lyg persikėlimas į kitą pasaulį – pamačiau, pajaučiau, paragavau tai ką tada mačiau tik per televiziją ir apie ką galėjau pasvajoti. Tos kelionės metu po kaitria Barselonos saule gimė mano didžiausia svajonė – keliauti po pasaulį.

Kelionės – mūsų šeimos gyvenimas. Mums tai visas laisvalaikis, didžiausias džiaugsmas, pažinimas ir gyvenimo mokykla. Mes įvairiapusiški keliautojai – mėgstame paprasčiausius kempingus ar hostelius kalnuose, bet tuo pačiu mėgstame skraidyti ir verslo klase bei gyventi 5* viešbučiuose.

Gimus Motiejui keliauti nenustojome, o kelionės įgavo naujų spalvų ir džiaugsmo. Į pirmąją savo  kelionę po Gruziją Motiejus išvyko sulaukęs vos trijų mėnesių. Dabar jo kelionių sąraše jau virš dvidešimt kelionių (Europa, Azija, Afrika) ir daugiau nei trisdešimt skrydžių lėktuvu. Turime daug patirties ir norime ja pasidalinti su kitomis mamomis.

Per metus – ne mažiau dešimties kelionių užsienyje – toks mūsų tikslas.

Keliaujanti mama Evelina

Sveiki. Aš – Evelina, nuostabaus vienmečio Osvaldo mama. Mes – trijų asmenų šeima, savo gyvenimo neįsivaizduojanti be kelionių. Visi kartu kopiame į kalnus, tyrinėjame kanjonus, šmirinėjame po urvus, atrandame naujus miestus. Lygiagrečiai stengiamės kuo geriau patys pažinti ir supažindinti Osvaldąsu Lietuva. Mėgstame keliauti su nameliu ant ratų, todėl viešbučiuose mūsų nerasite, bet pamiškėse, stovyklavietėse ar vietose, su nuostabiais vaizdais tikrai galite sutikti. O norėdami pasidalinti savo patirtimi ir paskatinti nebijoti keliauti kitas naujai “iškeptas” šeimas viską aprašome, nufotografuojame ir dalinamės FB, IG, Pintereste ir asmeniniame Travelingfamilynotes.com tinklalapyje 😉

evelina

Keliaujanti mama Mėja (Kelionės azijoje su kūdikiu)

Kai susitinka dvi sielos, gyvenančios vienodų ritmu, pomėgiais, žvelgiančios ta pačia kryptimi jų Pasaulis susijungia ir patampa vienu. Iki pilnos laimės pasauliui trūko trečios sielos, kuri užpildytų likusius džiaugsmo ir laimės lopinėlius. Atsiradus trečiam šeimos nariui dvejų svajoklių pasaulėlis susibūrė ir sujungė visus tris į vieną didelį pasaulį dar gražesnį, pilnesnį su naujais iššūkiais, naujomis patirtimis ir be galo daug pirmų kartų…

Esame dar viena statistinė šeima, nei kažkuo ypatingi, nei išskirtini. Esame tokie kokie esame. dieviname ekstremalų sportą ir keliones.

Ypatinga kelionė prasidėjo 2018m. birželio mėn. Ir tęsiasi iki šiol… Ji ypatinga tuo, kad pažintį su Pasauliu tęsiame jau TRYSE “Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį”. Taigi verčiame puslapį po puslapio ir dalinamės su Jumis savo patirtimis ir išgyvenimais.

Keliaujanti mama Simona (100_s_miles)

Sveiki, aš Simona, dviejų mažų keliauninkų, Noelio ir Olivios, mama. Abu vaikai, sulaukę vos dviejų mėnesių, pirmą kartą keliavo lėktuvu. Per du metus pirmagimis aplankė ne tik dalį Europos, bet du kartus pabuvojo ir už Atlanto.

Dar besilaukdama pirmojo vaiko, supratau, kad vadinamąsias motinystės atostogas stengsiuosi išnaudoti ne tik besigilindama į vaiko auginimo ir priežiūros subtilybes. Bet ir kuo daugiau keliaudama. Noriu dalintis savo patirtimi, nes yra tiek daug nuostabių vietų, kurių tikriausiai niekada neaplankytume, neturėdami vaikų!

Gyvename Vilniuje, vasaras leidžiame Lietuvos pajūryje, o mūsų tikslas – kasmet bent pusę žiemos praleisti svetur, ten kur saulėta ir daug vitamino D!

IMG_2007-min
IMG_6158

Keliaujanti mama Lina

Labas, aš esu Lina. Prieš aštuonerius metus išvykau gyventi į Norvegiją ir čia prasidėjo mano su vyru pirmosios kelionės. Mes per septynerius metus jau aplankėme 27nias skirtingas šalis. O prieš penkis mėnesius tapome tėvais-nuostabiai mergaitei Mariai. Po Jos gimimo turėjome jau net keturias keliones kartu. Tačiau jų bus kur kas daugiau! Mes nesustosim ir tradicijas tęsim jau tryse! Pastebėjau, jog keliaujant su vaiku kelionės tampa kitokios, daug žaismingesnės… ️

Juk kelionė, tai didžiausia dovana šeimai pabūti kartu!

Tad noriu dalintis patirtimi su Jumis ir tikiuosi įkvėpti drąsos ir noro keliauti su savo vaikais ️!

Bendruomenė Keliaujančios mamos skirta mamoms (o taip pat ir tėveliams, seneliams, krikštatėviams ir t.t.), kurios mėgsta tyrinėti pasaulį kartu su savo vaikais. Čia yra ta vieta, kurioje galima pasidžiaugti savo atradimais, gauti atsakymus į iškilusius klausimus, pasinaudoti patarimais iš labiau patyrusių, surasti įkvepiančių istorijų, gudrybių ir idėjų būsimoms kelionėms bei tokių pačių mamų kompaniją kelionėms kartu!!!

 

Nori prisijungti? Parašyk mums keliaujanciosmamos@gmail.com

Portrait of mother and little daughter on the beach