Keliaujantys Maklinėtojų akmenukai

Keliaujantys Maklinėtojų akmenukai

Kadangi mes, Maklinėtojai, dabar aktyviai renkame, spalviname akmenukus, klijuojame etiketes ant jų, dėliojame matomose vietose – kad radę žmonės mums parašytų ir nuneštų akmenuką į kitą vietą, nusprendžiau savo puslapiuose papasakoti nuosekliai, kaip tai reikia daryti.

Keliaujantys Maklinėtojų akmenukai. Ar jūs esate susidūrę su iššūkiais? Aš taip! Mokykloje susilaužiau dešinę ranką (tą, su kuria rašau, piešiu, laikau šaukštą, atidarinėju duris, valausi dantis ir darau daug kitų dalykų) – gydytojai ne tik sutaisė mano ranką, bet ir sugipsavo. Pirmosios dienos buvo tikras iššūkis – išmokti valgyti kaire ranka, viską imti tik kairiąja ranka. Paskui pasidarė įdomu – o ką aš dar galiu išmokti daryti su kairiąja ranka! Ogi piešti Maklinėtojų akmenukus!

Pirmiausia reikia susirasti akmenų – kuo lygesniu paviršiumi, kad būtų nesudėtinga ant jo piešti ir klijuoti lapelius.

Tada mes juos nudažėme akriliniais dažais (tepėme du dažų sluoksnius). Bet galima ir nedažyti.

Kai nudžiūvo akmenukai, ėmėmės visi su mama ir broliu juos gražinti įvairiomis spalvomis ir piešti tai, kas mums šauna į galvą. Aš norėjau nupiešti papūgą. Ir nupiešiau ją su kaire ranka! Sugalvojau, kad noriu nupiešti saulėlydį ir palmes – ir man pavyko! Buvau net pats nustebęs, kiek daug galima padaryti, kai labai norisi!

Leidome akmenukams nudžiūti. Juos padengėme akriliniu laku, skirtu dekupažui daryti, bet tai nebūtina. Tiesiog jie labiau blizga, kai būna nulakuoti.

Užklijavome lapelius kitoje pusėje. Ant jų užrašėme:

Hi, I’m traveling the world.
Please take me to another
location and leave me in a visible place.
Post a photo on Facebook or Instagram
with my name @maklinetojai
#maklinetojai_travelling_stones

Jeigu neturite spausdintuvo, ne bėda! Galite su markeriu kitoje akmenuko pusėje užrašyti: #maklinetojai_travelling_stones (liet. #keliaujantys_maklinėtojų_akmenukai)

Beliko sulaukti gražaus saulėto savaitgalio, važiuoti į gamtą su pilnomis kišenėmis keliaujančių akmenukų ir paleisti juos keliauti po gražųjį pasaulį! Vėliau – laukti įrašų „Maklinėtojų“ paskyrose ir stebėti, kur mano ir jūsų piešti akmenukai nukeliavo ir ką veikia. Pavyzdžiui, vienas akmenukas iš Belgijos iškeliavo į Nyderlandus, kitas gėrėjosi skaniu pyragaičiu, dar kiti atsidūrė kituose Belgijos miesteliuose.

Labai ieškome keliautojų visuose pasaulio kampeliuose ir Lietuvoje! Junkitės prie mūsų!

Belgiškos virtuvės paslaptys

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu