Kelionė į Balį

Kelionė į Balį

Balinėtojai.lt programa specialiai mamoms ir vaikams

Junkimės ir važiuokim KARTU! Tik 10 mamų +vaikai. Paskubėk, laisvų vietų mažėja!

BALIO ROJUS MAMOMS IR MAŽIESIEMS

10 dienų programa

Keliaujant su vaikais svarbiausia, jog programoje būtų veiklų tinkančių ir mažiesiems. Jūsų mažieji programoje Balis su vaikais tikrai nenuobodžiaus. Kartu su jais patirsite daug smagių nuotykių bei pajusite pilną gamtos artumo ir kupiną harmonijos Balio salos gyvenimą…

02.24 Pirma diena. Ubudas – pirma pažintis su Balio sala

Atskridus į Denpasaro oro jus pasitiks angliškai kalbantis, visų balinėtojų pamiltas gidas Wayanas, kurio šypsena ir šilti pokalbiai visus užburia.

Vyksite į vieną gražiausių ir jaukiausių Balyje miestelių, pilną meno galerijų, autentiškų rūbų parduotuvėlių, muziejų, šventyklų. Apsistosite jaukiame viešbutyje, įsikūrusiame netoli jaukių senamiesčio kavinukių ir restoranėlių. Gidas padės jums užsiregistruoti viešbutyje, pasikeisti pinigus, atsakys į visus rūpimus klausimus.

02 25. Antra diena. Poilsio diena kūnui ir sielai.

Rytas prasidės niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis ir poilsiu prie baseino su egzotiškos gamtos garsais. Ši diena skirta kūnams ir sieloms palepinti. Norinčioms aktyvesnio laiko, laukia pasivaikščiojimas klaidžiomis Ubudo gatvelėmis, rodos talpinančiomis visą Balio kultūrą, papročius, tradicijas, religiją, kur nuo visų pasaulio virtuvių, jaukių restoranėlių, kavinukių ir mažų parduotuvėlių net galva sukasi. Laikas sustos pasinėrus į atostogų Balyje palaimą.

02 26. Trečia diena. Tikro Balio dvasios pažinimas

Kokia gi kelionė be pažinties su vietiniais gyventojais ir jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei maistu?

Autentiškame Bangli kaimelyje jūsų lauks organinio maisto ruošimo pamoka, išbandysite net 7 tradicinius baliečių virtuvės receptus. Stebėsite, kaip namuose gaminamas kokoso aliejus, o panorusios galėsite pačios pasigaminti šviežio kokoso aliejaus, nuostabaus jaunystės ir sveikatos eliksyro.

Kartu su Wayanu patirsite tikrą Balio salos svetingumą, susipažinsite su tradicinės balietiškos šeimos gyvenimu.

Šia diena džiaugiasi ir mamos, ir vaikai! ☺

Po nuostabių patirčių kupinos dienos grįšite poilsiui į Ubudą.

02 27.Ketvirta diena. Vandens ceremonija Tirta Emul šventykloje

Jūsų laukia ypatinga vandens ceremonija senovinėje Tirta Empul šventykloje, kur vietiniai ir keliautojai iš viso pasaulio atvyksta pasikrauti gydomosios Balio energijos. Vaikams ši ceremonija suteikia daug gerų emocijų. Vėliau kelias ves į tradicines balietiškos kavos, arbatos ir kakavos plantacijas. Džiunglių apsuptyje paskanausite žymiosios kavos Luwak ir susipažinsite su jos gamybos ypatumais. Vaikai liks sužavėti šiuo nepaprastu procesu! Kelionės pabaigą vainikuos panoraminiai vaizdai į nepaprasto grožio žaliuojančias Tegellalang ryžių terasas.

02 28. Penkta diena. Laisva diena arba pramogos vaikams.

Norinčioms aktyvios dienos rekomenduosime aplankyti Balio zoologijos sodą “Bali Zoo”, kuriame visi gyvūnai labai mylimi arba Drugelių parką.

02 29. Šešta diena. Balio beždžionėlės ir jūra

Šiandien po pusryčių atsisveikinsite su rojaus kampeliu Ubudu ir leisitės link Balio pajūrio. Pakeliui aplankysite šventajį Ubudo beždžionių mišką “Monkey Forest”, kur gyvena apie 600 makakų. Baliečių kultūroje šie gyvūnai yra labai gerbiami. Nuo senų senovės jie nuolat minimi įvairiose sakmėse. Vaikams ši diena bus ypatinga!

Valanda vėsiame mikroautobuse, važiuojant vingiuotais keliukais, stebint vietinių žmonių gyvenimo ritmą, besigrožint vaizdais prabėgs nepastebimai.

Apsistosite Sanuro miestelyje prie jūros.

03 01. Septinta diena. Poilsio diena kūnui ir sielai

Rytas prasidės lėtais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine. Ši diena skirta jūsų kūnams ir sieloms palepinti. Jūsų lauks užburianti Sanuro ramybė, lėti pasivaikščiojimai pakrante, jaukūs restoranėliai.

03 02. Aštunta diena. Poilsio diena kūnui ir sielai

Rytas prasidės lėtais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine. Ši diena skirta jūsų kūnams ir sieloms palepinti. Jūsų lauks užburianti Sanuro ramybė, lėti pasivaikščiojimai pakrante, jaukūs restoranėliai.

03 03. Devinta diena. Poilsio diena kūnui ir sielai

Rytas prasidės lėtais pusryčiais, niekur neskubant, besimėgaujant maudynėmis jūroje ar baseine. Ši diena skirta jūsų kūnams ir sieloms palepinti. Jūsų lauks užburianti Sanuro ramybė, lėti pasivaikščiojimai pakrante, jaukūs restoranėliai.

03 04. Dešimta diena. Atsisveikinimas su Dievų sala

Paskutinė diena Dievų saloje. Pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.

Visos programos metu daug improvizacijos ir malonių netikėtumų.

Ypatingas šios programos pasiūlymas – mama su savo vaiku/vaikais turės atskirą kambarį, o balinėtojų gidas jumis rūpinsis visos programos metu. Į jį bus galima kreiptis su bet kokiu prašymu – apsipirkti, rasti auklę, dėl papildomų turų ir pramogų, apsilankyti pas vietinį gydūną (healerį) ar gydytoją. Nes Balis nenuspėjamas ir pati svarbiausia atostogų dalis yra vaikų ir mamų saugumas ir ramybė. Visas poilsio dienas galima užpildyti įvairia veikla ir, iš anksto susitarus, mūsų gidai bei vairuotojai bus jūsų paslaugomis.

Programos kaina mamai + 1 vaikas – 1300 Eur.
Antram vaikui priemoka – 300 Eur.
Skrydžio bilietai (700-800 Eur skrendant iš Vilniaus).

Apmokėjimas: Registracijоs mokestis pagal pateiktą sąskaitą faktūrą – 200 eur. Likusi suma už programą mokama Balyje.

Dėl registracijos ir visais kitais klausimais kreiptis:
mamukeliones@gmail.com

Į PROGRAMOS KAINĄ ĮTRAUKTA:
• 5 nakvynės su pusryčiais Ubude, 4 nakvynės Sanure 4 žv viešbutyje su pusryčiais.
The Artini Resort, Ubude: http://bit.ly/2MddbfR
Puri Santrian, Sanure: http://bit.ly/2PBhi7D
• Maitinimas kelionės metu (9 pusryčiai, 1 pietūs Tikro Balio dienoje)
• Vietiniai mokesčiai ir rinkliavos;
• Visi pervežimai ir ekskursijos su vietiniu angliškai kalbančiu
balinėtojų gidu;
• Bilietai į lankytinas vietas programos metu;
• Pažintiniai turai numatyti programoje;
• Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į oro uostą, jeigu atskrendama/išskrendama su pagrindine grupe;

Į PROGRAMOS KAINĄ NEĮTRAUKTA:
• Skrydžio bilietai (02 23 – 03 04 (9 n.): https://www.greitai.lt/VNO/DPS/2020-02-23/2020-03-04/adt-1/chd-ages0/details=d37408a7a1e8e8d1d0dddcb4642427f0becab53cc829e3eb38db225b12dc8da2fa7bcb17866d3626
• Pietūs ir vakarienės, neįtrauktos į programą;
• Papildomi pasirinkti turai poilsio dienomis
• Bali Zoo apie 35 Eur, Drugelių parkas apie 10 eur įėjimo bilietas
• Arbatpinigiai vietiniams gidams;
• Kelionės draudimas; asmeninės išlaidos;
• Pasisupti ir nusifotografuoti ant dangaus supynių ( 27 Eur);
• Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į oro uostą, jeigu atskrendama/išskrendama ne su pagrindine grupe;

Galimas ir ankstesnis atskridimas į Balio salą: 02 21 – 03 04 (11 n.): https://www.greitai.lt/VNO/DPS/2020-02-21/2020-03-04/adt-1/chd-ages0/?details=5feb81ba4d7e9a3ef65bc014d1353e02e1b23f43-7c1ae759b33e03e0bcbad8d1ad527291cfeb5f0f
3 papildomų nakvynių kaina priklausys nuo pasirinktos vietos ir viešbučio. Jei bus norinčių pratęsti atostogų laiką, rekomenduosime viešbučius. Pasitikimas oro uoste į programos kainą nebus įskaičiuotas.

Programa mamoms su vaikais paruošta, tinkami viešbučiai ir patikimi pervežimai bei gidas parinktas Balinėtojai.lt

Komentarai