Kelionės ir “puodo reikalai” arba geriausias kelioninis naktipuodis

Daugeliui tėvų dažnai kyla klausimas dėl mažųjų keliauninkų “puodo reikalų” keliaujant, kai prasidėjo labai svarbus etapas – atpratinimas nuo sauskelnių. Juk taip nesinori sugadinti to ilgo ir sunkaus darbo ir kelionės metu vėl grįžti prie sauskelnių.
Dažnai tėvai klausia – ką darote važiuodami autobusu, automobiliu, kai nėra galimybės sustoti, ar skrisdami lėktuvu, kai mažylis nori į tualetą, o tokios galimybės nėra.

Norime pasidalinti savo nerealiu atradimu, kuris atsakė į mūsų pagrindinį klausimą, ką daryti, kai bandome atpratinti savo atžalą nuo sauskelnių, o laukia kelionė. Tai vienkartinis naktipuodis TRON. Visiškas išsigelbėjimas keliaujantiems tėvams, kurio dėka išnyksta visas galvos skausmas, kur atlikti, kaip atlikti ir išvengiant didelių nepatogumų keliauti su vaiku pradėjusiu sėstis ant įprasto naktipuodžio.

Naktipuodis “TRON” – mažas, sulankstomas, sudedamas, uždaromas, sugeriantis turinį iki 30 sekundžių, paprastas naudoti, saugus, higieniškas, patogus, vienkartinis – lengvas ir patogus nešioti.

Naktipuodį “TRON” atradome besiruošdami kelionei į Tailandą žinojome, kad laukia daug keltų, kelionių autobusais, o be to daugelis keliavusių Azijoje, žinote, kad ne visi jų tualetai pasižymi švara, tad mažyliui jai naudotis tikrai nėra labai higieniška. Tad mums “TRON” buvo visiškas išsigelbėjimas. Jį visada turėjome su savimi kuprinėje ir esant reikalui galėjome panaudoti ir laukiniame pajūryje ir net keliaujant tuktuku.

Vienkartinis naktipuodis “TRON” gali būti naudingas kaskart einant su mažyliu iš namų. Dėl savo konstrukcijos, lengvumo, paprasto naudojimo nekyla tėvams rūpesčių būnant su mažu vaiku už būsto ribų, parkuose, vaikų žaidimo aikštelėse, gydymo įstaigose, apsiperkant su vaikais prekybos centruose, turguose, keliaujant su mažyliais autobusais, traukiniais, automobiliais, troleibusais, sustojant kuro degalinėse, stotyse, leidžiant laiką su vaikas paplūdimyje, prie jūros, ežero, upės … ir bet kur kitur.
Mes vieną visada turime su savimi automobilyje, vienas visada mano rankinėje.

Dar labai svarbu paminėti, kad jo kaina tikrai nedidelė – 2,65 euro, mes savo visuomet perkame iš mūsų mylimos internetinės parduotuvės Darirdar.

Mažas dydis – patogu naudoti

Vienkartinis naktipuodis 16x9x3 cm telpa ne tik į moterišką rankinę, bet ir į kišenę, ir tai yra labai praktiškas. Lyginant su kitais sprendimais, šis naktipuodis pasižymi paprastu naudojimu – jį galima išskleisti ir sulankstyti! Aišku vykstant automobiliu, tai ne taip aktualu, kai gali pasiimti savo įprastą naktipuodį, bet skrendant lėktuvu, keliaujant su kuprinėmis ar tiesiog išeinant pasivaikščioti tas mini dydis – labai svarbu.

Įdėklas „GelMax“

Naktipuodis yra mažas, lengvas, turi drėgmę sugeriantį „GelMax“ įdėklą, kuris puikiai sugeria ir skysčius, ir nemalonius kvapus. Panaudotas naktipuodyje įdėklas per 30 sek. sugeria 250 ml skysčių.

Saugus ir higieniškas

Saugus uždarymo elementas neleidžia turiniui išsiveržti iš naktipuodžio, kai jis yra panaudotas ir uždarytas. Tai garantuoja patogų naktipuodžio išgabenimą į utilizacijos vietą be baiminimosi, kad bus pažeisti higienos reikalavimai. Papildomos rankenos leidžia nešti naktipuodį kaip rankinuką, neliečiant rankomis viršutinės dalies.

Tvirtas ir atsparus

Naktipuodžio atsparumo konstrukcija technologiškai išbandyta statybinių konstrukcijų institute. Tyrimai parodė, kad išskleistas naktipuodis nesideformuoja ir išlaiko 30 kg spaudimą. Spaudimui didėjant, vertikalios naktipuodžio stelažo plokštumos saugiai susilenkia.

Nuoširdžiai rekomenduojame išbandyti, nes tai puikus kelionių pagalbininkas, nes tik bandant atsisakyti sauskelnių, bet ir padedant spręsti “skubias” situacijas jau šiek tiek didesniems vaikams.

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu