Kūrybingas Kalėdų laukimas. Ką veikti su vaikais laukiant švenčių

Iki Kalėdų liko visai nedaug – mažiau nei mėnuo, tad pats laikas pradėti galvoti, kaip sukurti gražiausių žiemos švenčių nuotaikos kūrimą namuose. Atlikdami mažus kūrybinius darbus, puošdami namus, kasdien atverdami Advento kalendorių, gamindami šventines dekoracijas ir smagiai leisdami laiką su vaikais Kalėdų laukimą paverskite stebuklingu.

Kalbėkite su vaikais apie šventes, jų prasmę ir jų pasitikimą

Pasakokite vaikams apie Kalėdų tradicijas, istoriją. Juk tai viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių.

Užsisakykite Kalėdų senelio laišką arba užsakykite jį savo artimiesiems

Sutiksite, kad turbūt nėra vaiko, kuris nesvajoja apie laišką nuo Kalėdų Senelio. Tokį tikrą, kvepiantį šventėmis ir specialiai skirtą tik jam. Tokį, kuris atkeliauja tiesiai į pašto dėžutę pačiu gražiausiu metų laiku: prieš Kalėdas!
Keliaukite pas “Zuikio Paštas”, internetu užpildykite anketą ir vaiką pasieks personalizuotas, šmaikštus ir stilizuotas laiškas, parašytas ant puošnaus popieriaus, stilingame voke! Tokį laišką galite užsakyti ir savo draugams, vyrui, sesei ar močiutei. Be to jis veikia visame pasaulyje, tad galite nudžiuginti ir užsienyje gyvenančius artimuosius.

Kepkite imbierinius meduolius ar sausainius

Sausainių ar meduolių kepimas – ne tik smagi priešventinė pramoga, bet ir puiki lavinamoji veikla vaikams. Kepant sausainius ar meduolius ir drauge su tėvais praleistas laikas virtuvėje  padeda ugdyti vaiko pasitikėjimą savimi, moko laikytis taisyklių, be to, juk išmokę gaminti, vaikai šiuos įgūdžius tikrai panaudos ateityje, pradėję savarankišką gyvenimą. Be to sausainiai gali tapti puikia dovana.

Įsigykite Advento kalendorių ir kasdien atverskite po naują langelį

Advento kalendorius ne tik kasdien teikia džiaugsmą  bet ir labai didelį naudą. Vaikams jis labai aiškiai, vaizdingai perteikia šventės artėjimą. Advento kalendorius leidžia pamatyti laiko tėkmę, padeda laukti švenčių.
Advento kalendorių gali būti visokių – su mini dovanėlėmis ar skanėstais. Mes šiais metais, kaip ir pernai, nusprendėme pasirinkti mūsų pačių mėgstamiausių sveikų užkandžių Supergarden advento kalendorių. Šiemet be klasikinio advento kalendoriaus jie turi ir įspūdingo dydžio kalendorių raketą. Pažiūrėkite čia, kokie šaunūs jų advento kalendoriai. Be to turbūt jau visi žinote, kad džiovinti šaltyje maisto produktai – puikus užkandis skubantiems, sportuojantiems, ir sveikuoliams. Vaikams jie puikiai pakeičia saldumynus.
Taip pat šiemet nusprendėme įsigyti ir antrąjį advento kalendorių, Motiejaus kaip ir visų vaikų mylimą, su LEGO žaisliukais.

Sukurkite savo Advento vaikiną

Šiuo metu parduotuvėse gausu įvairiausių priemonių Advento vainikų kūrybai. Vainiko kūrimas gali tapti puikia švente visai šeimai, kai vakarodami galėsite ne tik sukurti kalėdinę puošmeną, bet ir smagiai pabendrauti, o mažieji galės netrukdomi išreikšti savo kūrybiškumą.

Kalėdinė šeimos fotosesija

Paskutiniu metu kalėdinės fotosesijos tampa labai populiarios. Mes manome, kad tai gali tapti puikia dovana sau patiems. Juk nuotraukose galite įamžinti gražiausių švenčių laukimą ir kurti šeimos tradiciją – fotografuotis kasmet. Be to, tokios nuotraukos gali tapti puikia dovana seneliams. Galite fotografuotis tiek namuose, tiek foto studijose, tiek su savo išmaniuoju telefonu ar pasinaudoti profesionalų pagalba. Šiemet mes fotografavomės nerealioje studijoje “Matinė”.

Kurkite ir žaiskite

Kalėdos tai šeimos šventė, tad leiskite laiką kartu – žaiskite stalo žaidimus, kurkite dekoracijas, rankdarbius. Jau visai netrukus pasidalinsime kūrybinėmis ir veiklų idėjomis visam gruodžio mėnesiui.

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu