LIEPKALNIO VASAROS PRAMOGŲ PARKAS – VOS 10 MINUČIŲ KELIO NUO VILNIAUS SENAMIESČIO

LIEPKALNIO VASAROS PRAMOGŲ PARKAS – VOS 10 MINUČIŲ KELIO NUO VILNIAUS SENAMIESČIO

Daugeliui iš mūsų Liepkalnis asocijuojasi su žiemos pramogomis. Bet iš tiesų vasaros metu jame – bene didžiausias Lietuvoje vasaros pramogų parkas visai šeimai. Taip, viską teisingai supratote, žiemą Liepkalnis – didžiausias žiemos pramogų centras Lietuvoje, bet vasarą jis virsta puikia vieta visai šeimai leisti leisvalaikį.

Čia rasite net septynias pramogas, kurios tiks labai įvairaus amžiaus vaikams, o kai kurios tikrai sudomins ir suaugusius. Be to šalia yra įrengti profesionalūs tinklinio aikštynai, kuriuos galima išsinuomoti. Šalia yra įrengtos persirengimo kabinos bei dušai su tualetais.

Patiems mažiausiems yra įrengtas pripučiamos pilys bei puiki žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, sūpynėmis, burbulų baseinu, batutu, labirintu, kamuoliukų patrankomis ir daug kitų smagių užsiėmimų. Sumokate vieną kartą ir žaisti galite nors ir visą dieną.

Čia rasite ir vasaros rogutes, tai vienintelė tokia vieta Vilniuje, kur galima rasti šią pramogą. Ji skirta išsiilgusiems adrenalino, teigiamų emocijų ir greičio. Yra dvi vasaros rogučių trasos, kurių ilgis apie 350m. Greitį galite reguliuoti patys, tad naudotis tikrai saugu. Vaikai nuo septynerių metų pramogauti vieni, o jaunesni su tėveliais ar vyresniais atlydėjusiais asmenimis.

Daugiausiai džiaugsmo ir gerų emocijų tiek suaugusiems, tiek mažiesiems sukelia linksmieji nusileidimai (tubingas). Dvi smagios banguotos trasos, kuriomis leidžiatės sėdėdami padangose. Patikėkite, kaip smagu.

Šiek tiek vyresniems vaikams – dvi puikios skirtingo sudėtingumo trasos su daugiau nei 30 skirtingų kliūčių. Šios karstynių trasos ypatingos tuo, kad jos yra visiškai saugios – vietoj įprastų karabinų yra naudojama šveicariška nepertraukiama karabinų sistema, kurios nereikia perkabinti ar perkelti į kitą karstynių vietą. Drąsiai galite leisti savo vaikus pramogauti. Taip pat smagiai laiką vaikai praleis ir batutuose su gumomis. Tai puiki atrakcija tiek ir mažiesiems, norintiems pašokti iki debesų, tiek ir didesniems, kurių tikslas išmokti naujų triukų.

Patiems drąsiausiems, prisipažinsiu, mes neišbandėme, skirti kalnų paspirtukai “Monster”. Tai dar tikrai nauja pramoga ir turbūt ne visi esate apie ją girdėję, o tuo labiau ir išbandę. Slidinėjimo trasos vasarą – puiki vieta norintiems leistis žemyn vingiuotais ir tikrai stačiais keliukais.

Jei nenorite pramogauti ar neturite vaikų – atvykite į kavinę. Vaizdai fantastiški, juk tai viena aukščiausių Vilniaus vietų, tad garantuojame, jog liksite sužavėti Vilniaus miesto panorama ir tobulu vaizdu iš kavinės terasos į ramybe alsuojantį mišką. Darbo dienomis – žmonių nėra daug, tad įsitaisius ant sėdmaišių, galima ramiai atsigerti kavos ir pasigrožėti gamtovaizdžiu. Beje, maistas kavinėje tikrai skanus. Taip pat priimamos rezervacijos vaikų gimtadienių šventimui, kurio metu siūlomas specialus vaikiškas meniu, gausus tortų pasirinkimas.

Daugeliui turbūt pramogų parkas asocijuojasi su vieta užmiestyje, bet iš tiesų jis pasiekiamas automobiliu vos per 10 minučių nuo senamiesčio, o dar greičiau ir patogiau galite atvykti netgi miesto transportu. Kadangi šiuo metu vyksta remonto darbai Minsko plente, labai rekomenduojama naudotis papildomu įvažiavimu iš Liepkalnio gatvės – ir greičiau ir patogiau.

Labai patogu, kad už visas pramogas galima atsiskaityti žetonais, kuriuos galite įsigyti kavinėje, tad nereikia mokėti prie kiekvienos pramogos atskirai ir turėti smulkių pinigų.

Liepkalnio vasaros pramogų parkas veikia darbo dienomis nuo 12.00 iki 22.00 val. vakaro, o savaitgaliais nuo 11.00 val. ryto.

Jei paklausite mūsų ar mums patiko – atsakysime tikrai taip ir drąsiai galime rekomenduoti visoms šeimoms, tiek su kūdikiais ramiai pasėdėti kavinės terasoje, tiek su mažais vaikais, tiek su vyresniais ir net pačiais įnoringiausiais paaugliais.

Komentarai