Naujausias video apie Tenerifę

Naujausias video apie Tenerifę, keliavimą į Tenerifę, naujausias taisykles, ką aplankyti, ką skanauti ir dar daugiau informacijos.

Naujausias video apie Tenerifę žemiau.

Daugiau informacijos apie lankytinas vietas:

Tuo pačiu pateikiame aktualią informaciją apie taikomas priemones šiuo metu. Tenerifė antrame lygyje: naujos priemonės. Nors Tenerifė ženkliai pagerino savo statistinius duomenis dėl sergamumo, visgi šią savaitę, nuo vasario 22 dienos taikomos antro lygio priemonės.

Atkreipiame dėmesį, kad šios sąlygos taikomos Tenerifėje, kitos Kanarų salos yra priskiriamos kitiems lygiams. Tiesa šią savaitę Gran Canaria taip pat jau pasiekė antrąjį lygį. Pirmame saugiausiame lygyje šiuo metu yra La Palma, La Gomera, Fuertaventūros ir El Hierro salos. Lanzarote saloje išlieka 4 pavojaus lygis.

Kokios priemonės ir taisyklės galioja Tenerifės saloje nuo vasario 22 dienos?

  • Medicininės kaukės privalomos iš esmės visur viešosiose vietose nuo 6 metų vaikams ir suaugusiems – gatvėje, prekybos centruose ir kitur. Išimtys – restorane, kai jums atneša valgyti ir gerti, paplūdimiuose, vandens parkuose ir baseinuose, sportuojant lauke, jei tai individualus sportas.
  • Susirinkimai ir susitikimai – daugiausiai 6 žmonių, neskaičiuojant vaikų iki 6 metų.
  • Judėjimas saloje – absoliučiai neribojamas.
  • Komendanto valanda – nuo 23 val. nakties iki 6 val. ryto.
  • Restoranų lauko terasose 75% užimtumas ir 50% leistinos talpos vidaus patalpose, kurių atstumas tarp gretimų stalo kėdžių yra ne mažesnis kaip 2 metrai, o prie vieno stalo gali sėdėti ne daugiau kaip 6 žmonės.
  • Rūkymas – terasose ar kitose lauko vietose, priklausančiose restoranams draudžiama rūkyti. Viešuose vietose, kur yra netoliese žmonių taip pat draudžiama rūkyti.
  • Viešasis transportas – neviršyti 50 proc. leistinos talpos.
  • Paplūdimiai – negali viršyti 75 proc. leistinos talpos.

Kokia situacija dėl sergamumo Tenerifėje?

Vasario 23 dienos duomenimis Kanarų salose nustatyti 189 nauji atvejai, iš kurių 74 atvejai Tenerifėje. Septynių dienų sergamumo rodiklis yra 47.94.

Oficiali ir išsami statistika čia.

Na o dabar gero žiūrėjimo ir tikimės ši informacija bus Jums naudinga.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu