Nepamirštama patirtis – pasiplaukiojimas Neries upe Vilniuje

Nepamirštama patirtis – pasiplaukiojimas Neries upe Vilniuje

Daugelis sutiksite, kad nuvykę į užsienį leidžiamės į ekskursijas upe. Kas nėra plaukęs Senos upe Paryžiuje ar Temzės upe Londone?
Todėl šiandien “Keliaujančios mamos” nusprendė išbandyti plaukimą per savo mylimą miestą Vilnių tekančia Nerimi. Juk kartais patys gražiausi dalykai yra visai šalia mūsų, nereikia net vykti kažkur toli.

Savo pirmajam plaukimui Nerimi pasirinkome daugiausiai mamų rekomendacijų sulaukusius Vilnius-Katamaran.lt ir tikrai supratome, kodėl tiek daug gerų atsiliepimų ir sulaukė būtent jie. Katamaranai tai lyg vandens limuzinai, su visais patogumais. Juose yra tualetas – kas tikrai aktualu su mažais vaikais, taip pat yra du deniai, nuo viršutinio galima grožėtis miesto panorama, o apatinis denis yra dar ir šildomas. Mums tai pasirodė tikrai didelis pliusas, nes orai vis tik pas mus permainingi. Įlipimas į katamaraną labai paprastas, nesunku ir vežimėlį įsikelti, jei esate su mažais vaikais, nėra jokių nepatogių laiptų.

Plaukiant pamatėme Vilnių visai kitomis akimis – pajudėję nuo miesto centro ir šurmuliuojančių Gediminio prospekto prieigų, vos už keliasdešimt minučių patekome į tokį Vilnių, kokio nepažinojome. Pačiame miesto centre gausu tokios gražiosios gamtos, o nuplaukus kiek toliau, link Valakampių, patenki rodos į nedideles Vilniaus „džiungles”, kur atrodo žmonių čia niekada nebūna. Keista matyti savo gimtąjį miestą visai kitokį nei esame įpratę.

Kitas mūsų plaukimas – tikrai bus naktinis, juk sutinkate, kad naktinis miestas nušvinta visai kitomis spalvomis!

Plaukimo kaina suaugusiam yra 8€, vaikui iki 3 metų nemokamai, o vyresniam – 5€. Katamarane taip pat yra baras, kuriame galima nusipirkti gėrimų ir užkandžių.

Katamarano savininkas, vyriausias kapitonas Viktoras nuo vaikystės svajojo turėti savo vandens priemonę – laivą. Jo vis neapleidusios mintys po daug metų pastūmėjo šią idėją įgyvendinti. Plaukiant jis mums pasakojo, kad katamaranas puiki vieta švęsti čia asmenines šventes, nes yra televizorius, garso aparatūra, baras ir daug kitų patogumų kuriuos galima pritaikyti įvairioms šventėms.

Čia galima švęsti gimtadienius, mergvakarius/bernvakarius, krikštynas, įmonės vakarėlius, klasiokių ar kursiokų susitikimus, mokyklos išleistuves, įmonės vakarėlius, moksleivių išvykas arba tiesiog romantiškai pasiplaukioti dviese. Argi ne puiki vieta nepamirštamai šventei?

Reguliarūs plaukimai vėl bus vyks nuo rugpjūčio 20 d. Nuoširdžiai rekomenduojame, nes tai tikrai puiki idėja išskirtiniam laisvalaikiui tiek su vaikais, tiek su visa šeima Vilniuje.Daugiau informacijos apie plaukimą katamaranu ar renginius galite rasti čia arba telefonu +370 619 17 157
https://m.facebook.com/vilniauskatamaranai
https://www.instagram.com/vilniuskatamaran
http://www.vilnius-katamaran.lt/

Komentarai