Originaliausias gimtadienis namie su Liuli Fiesta

Sutikite, kad dabar, kai žaidimų kambariai uždaryti, lauke šalta ir niūru, o kavinės neveikia, belieka viena išeitis – gimtadienius švęsti namuose. Sakysite neįdomu ir nuobodu? Mes atradome fantastišką mamą, kuri įgyvendina svajonių gimtadienius namuose. Geriausius dalykus atsinešame iš savo vaikystės. Norėdami, kad ir vaikų svajonės pildytųsi, ir tėvai nelinguotų galvomis dėl betvarkės kambary, Liuli Fiesta sukūrė naują paslaugą, kurią trumpai galime pavadinti Miego Fiesta!

Originaliausias gimtadienis namie su Liuli Fiesta – tai vaikų išsvajotas vakarėlis su nakvyne savuose namuose be jokių rūpesčių tėvams!

Liuli Fiesta siūlo rinktis rankų darbo palapines nakvynei net iš septynių skirtingų temų, kurios yra nuolat papildomos, atsižvelgiant į vaikų svajones. Štai jei norėtumėte vaikams leisti nors trumpam pagyventi tarp debesų – rinkitės „Vanilinį debesėlį“. Liuli Fiesta paruošia plombyro baltumo raštuotus stogelius, puoštus nuostabiomis sapnų gaudyklėmis, gaudančiomis sapnus taikiems ir laisviems vaikams. O gal užsimerkę vaikai mėgsta paklajoti po girių tankmes? Tuomet rinkitės „Samanų karalių“ – vaikai pasijus, tarsi miegotų miške, minkštų girios žvėrelių draugijoje. Na, o jei vakare išėję į lauką vaikai užverčia galvą ir negali nustoti žiopsoti į žvaigždes – jums būtina išbandyti mūsų temą „iki mėnulio ir atgal“. O dar Paryžius, Tropikai, Pajūris, Vienaragiai…

Daugelis tokius žavius gimtadienius esate matę populiariuose filmuose, ypač mergaitėms. Smagu, kad šią gimtadienio idėją dabar lengvai galite įgyvendinti namuose kartu su Liuli Fiesta.

Įdomu, kaip tai vyksta? Užsisakius paslaugą sutartu laiku į Jūsų namus, ar kitą erdvę Liuli Fiesta atveža ir pastato palapines. Jas dekoruoja pasirinkta tema. Jose pakloja pieno baltumo, švelnius medvilninius patalus. Kiekvienoje jų vaikai randa patogų čiužinį (gali būti 160 cm ir 200 cm ilgio), minkštą pagalvę, antklodę, rankšluostį, dantų šepetėlį ir staliuką pusryčiams, malonių smulkmenų, šviesų efektų.

O suplanavus šeimos kino vakarą – Liuli Fiesta gali pasiūlyti ir didelį profesionalų kukurūzų spraginimo aparatą su visais priedais bei vaizdo projektorių, kinui tiesiog ant sienos!

Garantuotas ne tik smagus vakaras, bet ir saldus bei patogus miegas Jūsų vaikas! O svarbiausia – jokių rūpesčių tėveliams. Ryte Liuli Fiesta atvyksta ir visą kūrybinę vaikų betvarkę išsiveža su savimi, palikdami Jums, jūsų vaikams, jų draugams neužmirštamus prisiminimus.

Tai puiki ir saugi alternatyva vaikams šiuo karantino laikotarpiu, kai neveikia nei žaidimų kambariai, o kavinės, o lauke švęsti bei linksmintis – laikas jau nebetinkamas.

Originaliausias gimtadienis namie su Liuli Fiesta – daugiau skaitykite čia.

Pižamų vakarėlis – idėja Jūsų šventei.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu