Pagalvėlės VIENARAGIAI

Vi&Lė pagalvėlės ir Keliaujančios mamos firminė kelioninė pagalvėlė – transformeris, tai mamyčių pagalbininkė, kurios mėgsta komfortą, praktiškumą, patogumą, bei kurios aktyvios ir keliauja su savo mažyliais. Pagalvėlė TRANSFORMERIS gali padėti atlikti daugybę funkcijų ypač kelionių metu: migdymo, maitinimo, žaidimo, poilsio, mankštos, rankų šildyklės, apsaugos kelionių metu. Ant išskleistos pagalvėlės galėsite paguldyti kūdikį ant pilvuko, greitai pakeisti sauskelnes ar tiesiog leisti ramiai žaisti. Spaudžiant šaltukui pagalvėlė pasitarnaus kaip rankų šildyklė arba kaip minkštas paklotukas į lopšį. Skrendat lėktuvu patogiai užmigdysite ar pamaitinsite savo kūdikėlį. Išilgai ir skersai susiseganti pagalvėlė patogiai prisisega prie diržo automobilyje, kur ją bus galima naudoti mažyliui paaugus.

Pagalvėlės išmatavimai: 47-50 cm pločio ir 68-70 cm ilgio (išskleidus), maždaug 1/3 mažesnė už standartines maitinimo pagalves, todėl patogi pasiimti ir turėti visur su savimi.

Sudėtis medvilnė 80 % 20 % poliesteris, kamšalui naudojamas nealergizuojantis, patalynei skirtas purus poliesterio kamšalas. Visos pagalvėlės tinkamos skalbti skalbimo mašina 30°C temperatūroje,taipogi galima džiovinti džiovyklėje ant nelabai aukštos temperatūros.

SPALVOS vidinės pusės: violetinė, pilka arba mėtinė.

Kainos:

  • Poliesteris („minky“ pliušas) – 35 eur.

Pirkti:

Pagalvėlė/transformeris „KM vienaragiai-mėtiniai

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu