Savaitgalis Palangoje – kur apsistoti su vaikais?

Palanga neabejotinai yra Lietuvos vasaros sostinė. Galima ją mėgti ar slapčia šaipytis, tačiau Palangos trauka yra nepaneigiama kiekvienam lietuviui. Nuo mūsų pačių vaikystės prisiminimų iki dabar kuriamų savo vaikams.

Savaitgalio nakvynė Palangoje

Pamenate tuos laikus, kai neturint pažystamų ar artimųjų į Palangą važiuodavome, kuo anksčiau, kad gauti geresnę nakvynę? O istorijos “Palangos bobutė” turbūt netilptų ir į visą knygą. Visa laimė, mūsų vaikai to greičiausiai nebepatirs, nes dabar nakvynę Palangoje galime susirasti net neatsikėlę nuo savo sofų. O ypač džiugu, kad pasirinkimas šiais laikais toks didelis ir galime atrasti vis naujas vietas.

Visuomet vykdami trumpam prie jūros renkamės gyvenimą Palangos centre. Nes norime spėti ir pasivaikščioti parke ir palydėti saulę ant tilto ir aplankyti kelis mėgstamus restoranėlius ir leisti mažajam dūkti prie grojančio fontano vakarais. O gyvenant tolėliau (mylimose Kunigiškėse) tikrai nespėtume tiek daug nuveikti.

 

Grand Baltic Dunes Palanga privalumai

Vieta. Viešbutis pačiame Palangos centre, priešais Basanavičiaus gatvę, vos 500 m iki jūros, pėsčiomis vos 5 minutės. Galime nueiti iki jūros ir grįžti atgal net ir pėstute su mažuoju, kavinės ar restoranai irgi čia pat. Išėjus pasivaikščioti labai greitai galima grįžti namo, jei matai, kad vaikas pavargo, o pailsėjus vėl išeiti;

Pilna įranga. Visuose kambariuose yra įrengtos virtuvėlės su indais ir įrankiais. Labai patogu pasiruošti užkandžius, pietus ar vakarienę tiek vaikams, tiek sau;

Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė. Čia didelis plius, nes nereikia sukti galvos kur palikti automobilį, kai dabar parkavimas miesto centre mokamas. Yra ir 2 elektromobilių įkrovimo stotelės;

Lauko kiemelis su baldais. (Dabar nėra pagalvėlių dėl karantino, bet jos šiaip būna), labai smagu turėtų būti gerti rytinę kavą, tiek skaityti knygą (registratūroje yra mini – biblioteka) ar šiaip leidžiant laiką su šeima/draugais;

 

Vaikų kampelis. Registratūroje yra mini vaikų žaidimo kampelis, greitu metu bus lauke vaikų žaidimo aikštelė, nes jos tikrai trūksta;

Maitinimas. Viešbutis turi savo restoraną “Restoranas 4”, kuris ruošia pusryčius bei visa kitą maitinimą. Norėčiau dar paminėti pusryčius – tikrai idealiai subalansuoti vaikams – šviežios daržovės, pilno grūdo blyneliai (nesaldūs, neperkepti), kiaušinienė, grūdinė duona, natūralus jogurtas;

SPA. Viešbutyje yra Grožio terapijos namai, kurie dirba su Gemology ir SKYENDOR kosmetika. Čia privalumas mamoms, jei tėveliai lieka su vaikais ir išleidžia mamas pailsėti ir pasimėgauti grožio procedūromis;

Papildomos laisvalaikio priemonės. Viešbutyje yra dviračiai, šiaurietiško vaikščiojimo lazdos;

Interjeras. Pats viešbutis naujas, labai stilingai įrengtas ir tvarkingas, todėl tikrai jausitės kaip atostogose. Dirba be galo malonus personalas. Išvažiuojant Motiejus gavo net saują saldainių.

O labiausiai patinkantis privalumas – kaina. Atrodytų, viešbutis turėtų būti gerokai brangesnis nei apartamentai, tačiau ne. Kaina visiškai atitinka vidutinių apartamentų nuomos kainą, bet privalumai akivaizdūs – gyvenate puikioje vietoje, mėgaujatės skaniais pusryčiais ir puikiu poilsiu.

Lankytini savaitgalio objektai su vaikais Palangoje

Viešbutį miesto centre rinkomės tik dėl mūsų trijų metų sūnaus Motiejaus. Norėjome, kad visos mėgstamos mūsų pramogos būtų pasiekiamos ranka.

Galime pasidžiaugti – mums tai puikiai pavyko. Viską aplankėme pėstute ir kelis kart grįžome į viešbutį pailsėti ir persirengti.

Ką aplankėme Palangoje ir kodėl mums taip patiko viešbučio vieta:

Motiejaus labai mylimas Palangos pasakų parkas. Užtrukome nueiti 15 min. Su sustojimu suvalgyti ledų. Esate buvę? Pušyne ties Birutės parku įkurtas interaktyvus lietuviškų pasakų parkas išradingai sujungia tautosaką ir šiuolaikinį meną. Parke pristatomos menininkų sukurtos skulptūros lietuviškų pasakų motyvais. Skulptūromis galima ne tik grožėtis, bet ir jas „išbandyti“ – laipioti, sukioti atskiras skulptūrų detales ar kitaip žaisti. Ties kiekviena skulptūra įrengta informacinė lentelė, kur galima ne tik perskaityti pasaką, bet ir, paspaudus mygtuką, išgirsti ją sekamą Ingos Valinskienės balsu. Populiarios lietuviškos pasakos įgarsintos lietuvių ir anglų kalbomis.

Ilgiausia kelionė truko 40 minučių, bet irgi įveikiama Motiejui su paspirtuku – Vaikų parkas, esantis pušyne visai netoli jūros, Šermukšnių gatvės ir Naglio alėjos sankirtoje. Didžiuliame parke – labai daug įvairių laipynių, sūpynių ir atrakcionų įvairaus amžiaus vaikams. Kad mažiesiems žaisti būtų saugu, visa teritorija aptverta, įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas.

Vakare lengvai per dešimt minučių pasiekėme muzikinį fontaną, įrengtą Nepriklausomybės aikštėje, Vytauto ir Jūratės gatvių sankryžoje. Jis įvairiomis melodijomis ir vandens šokiu fontanas džiugina poilsiautojus kas valandą po 5 minutes, o 21 val. galima pasigrožėti įspūdingu muzikos, vandens ir šviesų šou. Ten visuomet labai daug vaikų, tad Motiejui tikrai patinka. Po fontano aplankymo grįžome į viešbutį striukių ir per 5 min. pasiekėme tiltą ir palydėjome saulę.

Grand Baltic Dunes Palanga Viešbutis ne tik pateisino visus mūsų lūkesčius, bet juos ir viršijo, tad galime drąsiai rekomenduoti ir Jums!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu