Tenerifė 3-ioje raudonoje pavojaus zonoje

Tenerifė 3-ioje raudonoje pavojaus zonoje

“Keliaujančios mamos” sulaukia daug klausimų apie situaciją ir taikomus apribojimus Tenerifėje. Taigi reaguodami į pokyčius, surinkome visą aktualią informaciją.

Tenerifė 3-ioje raudonoje pavojaus zonoje. Ką tai reiškia? Tai jokiu būdu nereiškia griežto salų uždarymo ar užsidarymo, tačiau galios sustiprintos priemonės. Naujos sugriežtintos priemonės taikomos nuo kovo 22 dienos ir galios planuojama iki balandžio 9 dienos, nebent bus keičiamos esant labai besikeičiančioms sąlygoms.

Atkreipiame dėmesį, kad šios sąlygos taikomos Tenerifėje, kitos Kanarų salos yra priskiriamos kitiems lygiams. Gran Kanarijoje ir Fuerteventuroje galioja tokie pat apribojimai kaip ir Tenerifėje. Lanzarote sala išlieka geresniame 2-ame pavojaus lygyje, o La Palma, La Gomera bei El Hierro – 1-ame geriausiame pavojaus lygyje.

Kokios sugriežtintos taisyklės galioja Tenerifės nuo kovo 22 dienos?

  • Medicininės kaukės privalomos iš esmės visur – gatvėje, prekybos centruose ir kitur. Išimtys – restorane kai jums atneša valgyti ir gerti, paplūdimiuose, vandens parkuose ir baseinuose, sportuojant lauke, jei tai individualus sportas.
  • Susirinkimai ir susitikimai – maksimalus žmonių skaičius – keturi asmenys (nebent vieno namų ūkio gyventojų yra daugiau).
  • Judėjimas saloje – neribojamas. Atkreipiame dėmesį, jog didžiausias sergamumas yra salos sostinėje Santa Kruze bei šalia esančiame La Lagūna mieste.
  • Judėjimas tarp salų – keliaujant tarp Kanarų salų bus reikalinga pateikti deklaraciją, kurioje turės bus nurodyta svarbi kelionės priežastis (tokia kaip darbas, mokslas, grįžimas namo ir pan.). Taip pat bus galima keliauti tarp salų ne pagal pagrįstas reglamento priežastis, tačiau pateikiant neigiamą Covid-19 testą, kuris reikalingas nuo 6 metų amžiaus ir atliktas 72 valandas prieš atvykimą į vietą.
  • Komendanto valanda – nuo 22 val. iki 6 val.
  • Restoranų vidaus zonos uždaromos. Restoranai turintys terasas galės dirbti šiomis sąlygos – neviršyti 50% leistinos talpos lauko terasose, kurių atstumas tarp gretimų stalo kėdžių yra ne mažesnis kaip 2 metrai, o prie vieno stalo gali sėdėti ne daugiau kaip 4 žmonės. Restoranai, neturintys terasų gali tiekti maistą išsinešimui iki 24 val.
  • Rūkymas – terasose ar kitose lauko vietose, priklausančiose restoranams draudžiama rūkyti. Viešuose vietose, kur yra netoliese žmonių taip pat draudžiama rūkyti.
  • Prekybos centrų ir parkų atveju bendrų patalpų talpa ribojama iki 33% leistinų pajėgumų, draudžiama naudoti rekreacines zonas, tokias kaip vaikų zonos, žaislų bibliotekos ar poilsio zonos, kurios turi likti uždarytos.
  • Sporto klubai – gali veikti neviršijant 33 proc. leistino klientų skaičiaus. Grupėse treniruotės iki 4 asmenų, įskaitant trenerį.

Taigi kokia situacija dėl sergamumo Tenerifėje?

Kovo 21 dienos duomenimis Kanarų salose nustatyti 218 nauji atvejai, iš kurių 87 atvejai Tenerifėje. Septynių dienų sergamumo rodiklis yra 70.21.

Oficiali ir išsami statistika.

Keliavimas į ir iš Tenerifės

Dar kartą primename, jog atvykti į Tenerifę galima TIK su neigiamu testo atsakymu. Vaikams iki 6 metų testas nėra būtinas.

Papildoma sąlyga atvykstantiems – privaloma turėti atostogų namų rezervacijos patvirtinimą. Nėra tikslaus reglamento, pagal kurį keliautojas turėtų pasirinkti, kokioje apgyvendinimo įstaigoje apsistoti. Vienintelis, lapkričio 14-ąją dieną įsigaliojęs reikalavimas – apgyvendinimo įstaiga privalo turėti licenciją. Tokiu būdu turistas automatiškai gali pretenduoti į Covid-19 draudimą, kurį siūlo Kanarų salų Vyriausybė.

Taip pat reikalingas QR kodas, kuris suteikiamas užpildžius anketą internetu. Užpildyti formą galite mobiliojoje programėlėje „Spain Travel Health app-SpTH“ arba internete anglų kalba.

“Keliaujančios mamos” paruošė Jums ir daugiau informacijos apie Tenerifę:

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu