TOP Kalėdiniai filmukai vaikams

Šias šventes praleisime namuose, tad rekomenduojame Jums gražiausią ir įsimintiniausią šventinę animaciją.

TOP Kalėdiniai filmukai vaikams taps puikia pramoga, o tėvams primins vaikystę ir snieguotas Kalėdas bei Naujuosius metus. Galbūt tai taps smagia pramoga ir gražia Jūsų šeimos tradicija.

„Svajonių traukinys” (The Polar Express)

Atsibundate ryte ir pamatote prie namų stebuklingą traukinį, kuris gali Jus nuvežti Šiaurės Ašigalį pas Kalėdų senelį. Ar norėtumėte pasivažinėti? Šio filmo herojui būtent ir atsitinka taip. Jis leidžiasi į nuotykių kupiną ir nepakartojamą kelionę.

Šis filmukas tikrai turi būti įtrauktas į TOP Kalėdiniai filmukai vaikams sąrašą.

„Kalėdų senelio slaptoji tarnyba” (Arthur Christmas)

Artūras, tai ne šiaip vaikinas, o Kalėdų senelio sūnus. Tiesa, antrasis, todėl dažnai garbe tenka dalintis su vyresniuoju broliu, kuris svajoja greitai perimti Kalėdų senelio rogių vairą. Viskas būtų taip ir likę, jeigu ne viena pamiršta mergaitė, kuri gali Kalėdas pasitikti be dovanos! Juokingi elfai, originalūs Kalėdų seneliai, moderniosios susisiekimo ir rogių technologijos, pasakiškas laiškų Kalėdų Seneliui kambarys ir, svarbiausia, išgelbėtos Kalėdos.

„Kalėdinis ledynmetis: Mamuto kalėdos” (Ice Age: A Mammoth Christmas)

Tai filmukas, kuris pasakoja istoriją apie mažąją mamutę Peaches su draugais, kurie iškeliauja į Šiaurės ašigalį, pas Kalėdų senelį, kad būtų išbraukti iš neklaužadų sąrašo. Jei mėgstat kitus Ice age serijos filmus – patiks ir šis.

„Klausas“ (Klaus)

Tai naujas kalėdinis animacinis filmas, kurį šių metų lapkritį išleido mūsų mylimas „Netflix“. Istorijos centre – nesvetingas miestelis, kuriame kaimynai dėl įsisenėjusių konfliktų nė nepasisveikina. Vieną dieną į apylinkes atvyksta išlepintas laiškanešiu dirbantis jaunuolis, kuris pamažu susipažįsta su čia gyvenančių žaislų meistru. Vienas geras darbas veda prie kito, tad visai netrukus miestelis ima keistis. Šis filmukas tai – linksmas pasakojimas, padedantis įsivaizduoti, kaip galėjo atsirasti Kalėdų tradicijos.

„Ledo šalis” (Frozen)

Turbūt nėra vaikų, kurie dar iki šiol nematė šio filmuko. Tai pasakojimas apie dvi seseris, mokantis draugystės ir abipusės meilės. Pasakiški žiemos vaizdai, nuostabi muzika ir įdomūs nuotykiai lėmė tai, kad filmukas sulaukė tokio didelio susidomėjimo. Nors čia tiesiogiai ir nekalbama apie Kalėdas, „Ledo šalis“, žinoma, yra žiemos filmas.

„Andželos Kalėdos“ (Angela’s Christmas)

Trumpametražis animacinis filmukas nukelia žiūrovus į 1910-ųjų Airiją. Čia rutuliojasi miela, bet skaudi istorija apie šeimos svarbą ir nekaltą mažos mergaitės norą, kad kiekvienas per Kalėdas jaustųsi mylimas. Pagrindinė veikėja Andžela iš bažnyčios paima kūdikėlio Jėzaus lėlę, norėdama ne ją pasisavinti, bet paprasčiausiai sušildyti namuose. Rekomenduojame vyresniems vaikams.

„Žvaigždė” (The star)

Nedidelis drąsus asiliukas vardu Bo svajoja apie gyvenimą, kuris laukia už kaimo malūno ribų, nebesukant girnų. Vieną dieną jis galiausiai atranda savyje ryžto pabėgti ir leistis į svajonių nuotykį. Pakeliui prie jo prisijungia nuo savo bandos pasimetusi avis Rut bei didingų siekių turintis balandis Deivas. Kartu su trimis sąmojingais kupranugariais ir keletu ekscentriškų gyvūnų iš tvarto, Bo seka Žvaigždę ir tampa netikėtais herojais.

„Sniego karalienė” (The Snow Queen)

Tai žavinga drąsios mergaitės Gerdos istorija. Piktoji Sniego karalienė pagrobia Gerdos mažąjį broliuką Kajų. Norėdama išgelbėti užkerėtą Kajų, Gerda leidžiasi į tolimą, pavojų ir išbandymų kupiną kelionę. Narsi ir kupina gėrio mergaitės širdis padeda jai įveikti visas kliūtis ir susidurti su pačia Sniego karaliene. Susigrąžinant brolį Gerdai tenka dar vienas iššūkis – išgelbėti pasaulį nuo artėjančios ledo karalystės.

Piktoji Sniego karalienė siekia surasti bei sunaikinti gerus žmones. Stingdydama viską šalčiu ir padedama niekšingų padėjėjų karalienė nori sušaldyti ir valdyti viską, kas gyva. Tai puiki istorija visai šeimai, padedanti suprasti tikrąsias vertybes. Šio filmuko galite rasti net keletą variantų (naujesnių, senesnio leidimo).

„Drąsusis elniukas Eliotas“ (Elliot The Littlest Reindeer)

Šis žavus animacinis filmukas pakerės tiek mačių mažiausių, tiek vyresnių, tiek ir suaugusiųjų širdis. Tai pasakojimas apie mažyti elniuką, kuris turi didelę širdį. Iš tiesų jis net ne elniukas, o arklys, kuris svajoja tapti Kalėdų senelio kinkinio dalimi. Ir štai, pasitaiko puiki proga – vienas Kalėdų senelio elnių nusprendžia palikti kinkinį. Tuomet Eliotas imasi visko, kad taptų jo dalimi. Žinoma, elniai nenori priimti jo į savo gretas. Tačiau arkliukas Eliotas nepasiduoda ir išsiruošia į elnių varžybas. Filmukas, kuris parodo, kad svajonės gali išsipildyti jei dėl jų labai pasistengsi.

“Legendos susivienija” (Rise of the Guardians)

Susipažinkite su Džeku Šalna ir jo bičiuliais – Dantukų Fėja, Velykų Zuikiu, sapnus saugančiu Smėliumi ir, žinoma, su Kalėdų seneliu. Kompanija smagi ir jos laukia rimti išbandymai, nes vaikai gali netekti Kalėdų!

“Gelbstint Kalėdų Senelį” (Saving Santa)

Nuolankus tvarto elfas išsiaiškina, kad jis yra vienintelis elfas, galintis sustabdyti Šiaurės Ašigalio invaziją, pasinaudodamas Senelio rogių paslaptimi – laiko gaubliu. Taip jis gali grįžti į praeitį ir išgelbėti Kalėdų Senelį… du kartus.

“Niko: kelias į žvaigždes” (Niko: way to the stars)

Niko – šiaurės elnio vaikas, svajojantis išmokti skraidyti ir būti toks, kaip tėtis. Juk jo tėtis – paties Kalėdų senelio elnias! Bėda ta, kad Niko tvirtai jaučiasi tik ant žemės. O vos bent kiek nuo jos pakilus, elniukui ima svaigti galva. Labiausiai elniuko svajones palaiko ir kanopų nenuleisti ragina jo geriausias draugas – voveriukas Julius.

Vieną šaltą dieną abu draugai nugirsta vilkų gaujos planus aplankyti Kalėdų senelį. Pasibaisėję Niko ir Julius išskuba į kelionę, kad perspėtų Kalėdų senelio kinkinį apie gresiantį pavojų. Bičiulius gelbsti pakeliui sutikta simpatiška ir drąsi žebenkštis Vilma. Bendromis pastangomis trijulė pasiekia tikslą, įtikina elnius ir Kalėdų Senelį, kad jų pasakojimas – neišgalvotas. Vilkams pasirodžius, jungtinės pajėgos jau mobilizuotos ir nusiteikusios laimėti.

“Keliaujančios mamos” linki Jums gražių ir saugių švenčių – su TOP Kalėdiniai filmukai vaikams bei TOP Kalėdiniai filmai.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu