TOP5 pramogų parkai Lietuvoje

Prasidėjo rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Tačiau tai visai nereiškia, kad pramogos jau baigėsi. O kur dar rugsėjis , kuris dažnai lepina gražiais orais!

TOP5 pramogų parkai Lietuvoje. Raginame likusias atostogų dienas ir šeimos savaitgalius praleisti smagiausiuose pramogų parkuose Lietuvoje. Šias 5 vietas tikrai turite aplankyti dar iki mokslo metų pradžios. Pasikrausite energijos, gerų emocijų visiems mokslo metams į priekį.

Labirintų parkas (Anykščiai)

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Tai dar vienas įrodymas, kad kartais nereikia vykti toli norint smagiai praleisti laiką.

Jau pats parko pavadinimas išduoda, kad labirintai čia svarbiausi. Tai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, o kur dar įdomesni Kanapių ir Mitologinis.

Parke taip pat yra ir mažesni bei uždari veidrodžių ir juostelių labirintai. Juostelių labirinto neteko niekur dar matyti. Nors esame aplankę dešimtis pramogų parkų pasaulyje. Tik deja nei mums, nei vaikams nepavyko rasti išėjimo iš jo.

Kadangi mums labai patinka visokios čiuožyklos – tai čia radome ypatingą. Ir tikrai ilgai čiuožinėjome su padangomis. Nes smagu ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Labirintų parke rasite ir nerealų mini laipynių parką, taip pat galėsite paplaukioti vandens mūšio valtelėmis. O kur dar mini zoo, supynės, batutas, mini golfas ir kitos pramogos.

Jei sakysite, kad čia jau lankėtės prieš metus, nieko tokio – drąsiai važiuokite vėl, pramogų čia vis daugiau.

Labai patogu, kad vietoje yra kavinės, didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Bilietai galioja visą diena, tad galite grįžti kad panorėję. Po pietų miego ar skanių pietų mieste. Visos pramogos yra įskaičiuotos į bilieto kainą.

Išduosime paslaptį, jog nuo rugpjūčio mėnesio atidaromas 3,5 ha dydžio Kukurūzų labirintas. Puiki proga apsilankyti!

Dinozaurų DINO parkas (Radailiai, Klaipėdos rajonas)

Tai vieta, kurią visuomet aplankome būdami pajūriai. Nuoširdžiai tikime, kad kiekvienas vaikas šį parką turėtų aplankyti. Mūsų didžiausia rekomendacija – skirkite ne mažiau nei pusę dienos, o gal ir visą dieną, kad spėtumėte viską aplankyti ir išbandyti.

Didžiausias privalumas – nusiperkate vieną bilietą ir už pramogas nebereikia mokėti. O jų tikrai labai daug.

Kaip ir priklauso dinozaurų parkui, jame rasite daugiau nei 50 įvairaus dydžio dinozaurų. O argi yra vaikų, kuriems nepatinka dinozaurai?
Parko teritorija labai didelė, čia nemažai poilsio suolelių, pavėsio, tad ir labai karštą dieną nebus baisu. Čia rasite ir kavinių, tad rūpintis, kur papietauti tikrai nereikės.

Mums visuomet patinka gyvūnų zoo, o čia jis tikrai šaunus. Galėsite gyvai pamaitinti ir paglostyti triušiukus, ožiukus ir linksmąsias lamas.
Jei Jūsų vaikai mėgsta aktyvias pramogas – šaunu. Čia rasite tiesiog milžiniškas laipynes, fantastišką žaidimų aikštelę ir batutus.

O karštą vasaros dienos tikra atgaiva bus pasiplaukiojimas vandens dviračiais tvenkinyje (taip, taip ir ši pramoga jau įskaičiuota į bilieto kainą).
Visas parke esančias pramogas net ir sunku parašyti, nes jų tikrai daug. Tai ir veidrodžių labirintas ir įvairios karuselės, supynės, traukinukas, 5D kino teatras, vaikų žaidimo aikštelės, batutai, mašinėlių mūšis, supynės, amfiteatras.

Garantuojame įsimintiniausią diena vaikams. Bet tikrai bus smagu ir suaugusiems.

Adventica (Vilnius)

Turbūt mūsų mėgstamiausias parkas, kuris veikia ištisus metus, nes yra po stogu. Jame esame apsilankę turbūt daugiau nei dešimt kartų, šventėme savo ir draugų gimtadienius.

Ir drąsiai galime pasakyti, kad tai ta vieta, kurioje turi apsilankyti kiekvienas vaikas. O galbūt net ir suaugęs. Paklausite kodėl, nes tai turbūt vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje pramogos pritaikytos ir kūdikiams ir paaugliams.

Čia rasite arstynių ir laipynių erdves mažesniems ir didesniems. Vaikams tikrai labai patiks elektrinių mašinyčių kartodromas. Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ir vyresniems – ypatinga Nindzių zona. Taip pat čia rasite tokių virtualios realybės ir interaktyvių žaidimų, kokių dar niekur neteko matyti.

Tiek mažiausiems, tiek ir vyresniems tikrai patiks 500 kv. m užimantis, specialiai šiai erdvei kurtas pripučiamą batutą. Jis toks didelis, kad net krepšinį jame galėsite sužaisti, įveikti kliūčių ruožą, nučiuožti viena iš 4 čiuožyklų ar pašokinėti ant oro pagalvės.

Čia esanti patirčių ir žaidimų erdvė yra vieta smalsiems, žingeidiems ir ištroškusiems ko nors naujo. Tinkama ir įdomi ir patiems mažiausiems ir didesniems – interatyvios sienos ir žaidimai, dviračiai, gaminantys elektrą, šviesų siena ir daugybė kitų pažintinių veiklų bei pramogų. Ir negarantuojame, kad viską spėsite išbandyti.

Patiems mažiausiems čia įrengta Mažylių erdvė. Ji tokio dydžio, kaip kiti žaidimų kambariai! Aptakios ir saugios formos, edukaciniai žaidimai, motoriką lavinantys užsiėmimai ir pamogos.

Beje čia yra net 14 teminių gimtadienio kambarių, talpinančių nuo 10 iki 25 vaikų. Įvairiausios temos – ledų kambariai, piratai ar kambarys, specialiai pritaikytas kūdikiams!

CurioCity (Kaunas)

CurioCity – unikali, didžiausia Baltijos šalyse, pramogų ir edukacijos erdvė visai šeimai, įsikūrusi Kaune, lengvai pasiekiamame prekybos centre MEGA, šalia automagistralės Vilnius-Klaipėda.

Čia lankytojų laukia net 12 skirtingų, teminių, edukacinių erdvių, pritaikytų lavinti pojūčius ir geriau pažinti bei suprasti mus supantį pasaulį. Nuostaba ir įdomi informacija garantuota ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!

Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė, atskiros būrelių ir gimtadienių erdvės, renginių amfiteatras ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti, pajausti!

Pirmas įspūdis mums čia apsilankius – baltas, lengvas pavydas kauniečiams, kurie gali čia užsukti su vaikais, kad ir kas savaitę, nes veiklos yra tiek, kad per vieną kartą neįmanoma visko apžiūrėti ir susipažinti.

Atvykus ir maloniai pasitikus darbuotojoms, vaikučiai palieka savo lauko avalynę rūbinės atvirose arba rakinamose spintelėse. Į edukacinį pramogų centrą eina tik su kojinėmis (jei turite, su savo arba galite kartu su bilietu, kaip smagų prisiminimą, įsigyti žaismingas, firmines „CurioCity“ kojinytes vietoje. Mes taip ir padarėme!). Yra patogi rūbinė lauko aprangai pasidėti, vežimėliams palikti, vaikams pritaikyti tualetai, mamos ir vaiko kambarys maitinimu ar sauskelnių keitimui.

Ir prasideda tyrinėjimas – nuo pačių mažiausių, iki 3 metų vaikų, erdvės per visas temines pažinimo erdves. Vaikai ne tik interaktyviai įsitraukia į žaidimus, bet ir tėveliai gali rasti nemažai įdomios informacijos apie atrodytų kasdienius ir senai žinomus, bet dažnai pamirštus dalykus. Įvairios profesijos, gyvūnų ir gamtos garsų pasaulis, kosmoso platybės ir fizikos paslaptys, grožio ritualai ir kulinarijos gudrybės…

Gyvenantiems arčiau Kauno tikrai verta įsigyti abonementus dažnesniems apsilankymams, o vykstantiems pro Kauną – būtina su vaikais užsukti nors kartą. Bet labiausiai mes rekomenduojame tiesiog susiplanuoti visos dienos išvyką čia.

Vaikai „CurioCity“ pramogauti ir sužinoti naujų dalykų kviečiami kartu su tėveliais. Kiek vyresni ir besilankantys ne pirmą kartą gali puikiai leisti laiką ir vieni, pramogauti kartu su draugais, švęsti gimtadienius (temą galima pasirinkti iš daugiau nei 20 skirtingų scenarijų), atostogų metu dalyvauti dienos stovyklose. Esant reikalui, yra ir budinti auklė, kuri ne tik prižiūrės jūsų mažylį, bet ir kartu dalyvaus įvairiuose edukaciniuose bei kūrybiniuose užsiėmimuose.

Atrakcionai.lt batutų parkai

Tai didžiausi, smagiausi ir unikaliausi batutai visoje Lietuvoje. Paklauskite kur? O mes atsakysime – visoje Lietuvoje. Jums niekur nereikia vykti, nes greičiausiai batutai atvyks į Jūsų miestą arba netoliese esantį.

Tai įvairiausių batutų parkas, su herojais, pramogomis ir linksmybėmis. Čia Jūsų laukia ir kliūčių ruožai ir “linksmieji kalneliai”. Kiekvienas batutas yra unikalus – vienos dalys yra lengvesnės, kitos, skirtos tikriems nuotykių mėgėjams. Kai kurie ypač tinkami aktyviems įvairiausio amžiaus žmonėms.

Jei Jūsų vaikai mėgsta Kakė Makė personažą – vykite į Klaipėdą. Čia Jūsų lauks pripučiamuose batutuose įamžinti įvairūs Kakės Makės personažai: Netvarkos nykštukas, Kakė Makė, Dantukų Fėja ir kiti. Batutus galite rasti prie Klaipėdos Akropolio iki rugsėjo 6 d.

Visos pramogos tinka ir itin mėgstamas vaikų, bet suaugusiems su vaikais dar smagiau.

Kokiame mieste ir kur yra batutai galite rasti čia.

Patiko straipsnis? Žinai ką dar jis sudomintų? Padaryk gerą darbą – pasidalink 😉

Visada laukiame ir jūsų nuotykių bei atradimų, pasidalink komentaruose arba parašyk mums keliaujanciosmamos@gmail.com

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu