TRIP MAP- pažymėti įsimintinas keliones

Apie personalizuotą kelionių žemėlapį, kuris papuoštų namus svajojome jau seniai. Tačiau jo norėjome ne tik dėl namų papuošimo ir dizaino, o dėl daugybės kitų priežasčių. Iš daugybės šiuo metu rinkoje esančių žemėlapių pasirinkome būtent „TRIP MAP”. Ir gavę jį iki šiol negalime atsidžiaugti, nes jis viršija visus mūsų lūkesčius. Įdomu, kodėl pasirinkome šį žemėlapį? Skaitykite…

Lietuvių kūrėjų darbas

Visuomet stebimės, kokie kūrybingi yra lietuviai. „TRIP MAP” smaigstomas kelionių paveikslas – žemėlapis yra dviejų lietuvių Martos ir Pauliaus kūrinys. Tai dažnas atvejis, kai nuostabus produktas gimsta iš asmeninio poreikio. Pirmąjį žemėlapį jie pasigamino sau, o sulaukę pagyrų iš draugų ir artimųjų nusprendė pagaminti keletą žemėlapių pardavimui. Taip gimė „TRIP MAP” – nuostabūs žemėlapiai puošiantys daugybės žmonių namus, biurus ar kitas erdves.

Kelionių prisiminimų kolekcija

Tiek aš, tiek vyras keliavome nuo vaikystės, todėl šį pomėgį tikimės perduoti ir savo vaikams. Mums kelionės – tai geriausia investicija ir dovana sau. Mūsų vaikas keliauja nuo trijų mėnesių, todėl yra aplankęs jau nemažai valstybių. Visos jos jau pažymėtos žemėlapyje. Tikimės, kad ši graži tradicija pažymėti aplankytą valstybę, išliks ir Motiejui užaugus.

Žemėlapio personalizacija

„TRIP MAP” iškirtinumas tas, kad žemėlapis gali būti pagamintas tik Jums. Tai – personalizuotas žemėlapis su Jūsų vardu, pavarde, inicialais. Mes be abejonės žemėlapį pasirinkome su vaiko vardu. Ilgai svarstėme pasirinkti ir tokį, kad skirtingais smeigtukais galėtume pažymėti buvusias atskiras savo ir vyro keliones ir bendras, bet visgi pasirinkome žymėti tik šeimos keliones ir kelionės su vaiku.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Kadangi nuoširdžiai tikimės, kad šis žemėlapis iš mūsų namų nukeliaus į sūnus namus ir žymėti aplankyti vietas taps tradicija, mums labai svarbu buvo žemėlapio kokybė ir ilgaamžiškumas. Žemėlapio pagrindas yra gaminamas ši natūralios drobės, o porėmis – natūralaus medžio. Kokybiški pigmentiniai dažnai bei apsauginis lakas užtikrina gaminio ilgaamžiškumą. Į žemėlapio drobę labai puikiai ir tvirtai smeigiasi smeigtukai. Kas man mamai tikrai svarbu – nuo žemėlapio labai lengvai dulkės nusivalo šluoste.
Jau dabar neabejojame, kad po kurio laiko žemėlapis išsaugos savo vaizdą ir grožį.

Edukacija ir kasdieninė emocija visai šeimai

Namų sieną puošiantis žemėlapis yra tikrai pats lengviausias būdas įtraukti vaikus į pasaulio tyrinėjimą, skatinti atrasti nepažintas šalis ir niekada nepamiršti jau aplankytų.

Kelionių prisiminimai yra būtent tai, kas šildo mus visus metus, kas kiekvieną dieną pakelia nuotaiką ir sunkiomis akimirkomis ragina nepasiduoti. Dažniausiai nuotraukos lieka skaitmeninėse laikmenose ar telefonuose, spausdintos nugula albumuose. O ant sienos kabinamas žemėlapis kasdien neleis pamiršti aplankytų šalių ir atostogų metu patirtų gerų emocijų.

Mums kelionės – tai ir tarpusavio santykių stiprinimas ir gyvenimiškos pamokos ir kultūrų pažinimas ir gyvenimo mokykla. Bet situacija šiuo metu yra tokia, kad visi privalo susitaikyti ir prisitaikyti ir būtent tokiomis akimirkomis džiugina sukaupti kelionių prisiminimai bei patirti išgyvenimai, tad žemėlapis su kelionių prisiminimais mus džiugina šį sunkų karantino laikotarpį, kai negalime keliauti.

Žemėlapis pritaikytas būtent Jums ir Jūsų pomėgiams

Žemėlapiai būna trijų dydžių, tad tinka ir mažiems butams ir didelėms erdvėms. Juos galite rinktis visai minimalistinius, kurie lengvai įsilies į bet kokį interjerą arba tokius, kurie taps išskirtiniu Jūsų namų akcentu. Kokie gali būti žemėlapiai pasižiūrėkite čia.

Mėgstate keliauti po pasaulį – rinkitės pasaulio žemėlapį. Esate pradedantysis keliautojas – galite rinktis Europos žemėlapius. Žavitės Lietuva ir norite aplankyti net ir mažiau žinomus jos kampelius – rinkitės detalų Lietuvos žemėlapį.

Norite ir Jūs tokį turėti? O gal nerandate dovanos savo artimiesiems? Patikėkite mumis – „TRIP MAP” gali tapti ne tik puikia, bet ir labai prasminga dovana.

 

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu