Apie „Keliaujančios mamos”

„Keliaujančios mamos” griauna mitus ir tiki, kad nuotykiai neturi laukti kol vaikai paaugs. Remiantis savo patirtimis ir ekspertų žiniomis drąsiname mamas keliauti ir turiningai leisti laiką net ir su kūdikiais, daug dėmesio skiriame  darželinukų, mokyklinukų ir net paauglių atradimams.

Geriausias laikas gražiausiems šeimos prisiminimams visada yra – dabar! „Keliaujančios mamos” jungia jau daugiau nei 100 000  šeimų, mėgstančių ir norinčių keliauti su vaikais!

Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos

Ką rasite „Keliaujančios mamos” tinklapyje ir socialiniuose tinkluose?

  • keliaujančių mamų ir tėvelių palaikymą, jų kelionių patirtis;
  • praktiškus patarimus kaip pasiruošti kelionėms su skirtingo amžiaus vaikais;
  • informaciją apie įdomiausius objektus ir pramogas pritaikytas vaikams Lietuvoje ir užsienyje;
  • išskirtinius mamų patikrintus maršrutus, kuriuos lengvai įveiksite su vaikais;
  • ekspertų patarimus (gydytojai, gidai, automobilistai ir t.t.);
  • draugiškiausių vaikams nakvynių ir maitinimo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje rekomendacijas;
  • išskirtinius pasiūlymus vaikiškoms prekėms ir paslaugoms;
  • kviečiame kam nedrąsu – kartu vykti į bendras mamų keliones kartu!

FACEBOOK teminėse grupėse (atskiros po Lietuvą ir užsienį) vyksta atviriausi pokalbiai, dalinamės patarimais, atostogų įspūdžiais ir rekomendacijomis. Viešuose puslapiuose (vėlgi atskirai po Lietuvą ir užsienį) vyksta konkursai, skelbiamos nuolaidos ir naudinga informacija dideliems ir mažiems keliautojams.

INSTAGRAM paskyrose gaudome geriausius kadrus iš kelionių po Lietuvą ir po pasaulį su vaikais, dalinamės įdomiausiomis istorijomis ir trumpais patarimais.

Šioje SVETAINĖJE  rasite visus atsakymus apie keliones su vaikais. Mažais ir dideliais.

Žinome viską apie keliones su vaikais!

Krokuva su vaikais

Keliaujanti mama Vilma Vainorė – „Keliaujančios mamos” bendruomenės idėjos autorė, įkūrėja, plėtros ir marketingo ekspertė

Kaip gimė „Keliaujančios mamos”: gimus jaunėlei pati patyriau, kad norintiems keliauti su mažamečiais, labai trūksta tinkamos informacijos, trukdo neigiamas visuomenės nusistatymas ir įvairūs mitai bei baimės, todėl mamos su kūdikiais neturėdamos patirties, dažnai užsidaro namuose ir nedrįsta išsiruošti net į netolimas keliones.

Būtent todėl nusprendžiau sukurti bendruomenę, kurioje keliaujančios mamos palaikytų ir patartų vienos kitoms bei rastų visą reikalingą informaciją vienoje vietoje. „Keliaujančios mamos” yra tam, kad šeimos dalintųsi ir gautų naudingą, kokybišką turinį, kuris padeda su vaikais atrasti ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį. Tai didžiausia tokio tipo bendruomenė Lietuvoje, jungianti virš 100 000 šeimų!

Mano kelionių patirtis su vaikais: Latvija, Estija, Lenkija, Švedija, Norvegija, Italija ir jos salos, Graikija ir jos salos, Kipras, Ispanija ir jos salos, Prancūzija, Didžioji Britanija, Monakas, San Marinas, Vatikanas, Turkija, Suomija, Rusija, Egiptas, Tailandas, Jungtiniai arabų Emyratai, Omanas, Kataras, Bulgarija, Vokietija, Olandija.

Vaikai: dukros Vasara ir Marija. Net „Keliaujančių mamų” logotipas jungia mane su dukromis ir kelionėmis: idėja sugalvota mano pačios, logotipe  matomės aš, vežanti lagaminą, ir dukrytė Vasara, jaukiai žingsniuojanti per pasaulį kartu. O mano mintį popieriuje įkūnijo vyresnioji dukra Marija.

Motto: kelionėse su vaikais augame kartu.

Išsilavinimas/profesinė patirtis: Verslo vadybos ir Marketingo specializacija. Darbo karjerą pradėjusi valstybės tarnyboje, vėliau išbandžiau nuosavą verslą (pirmosios foto kabinos Lietuvoje), o daugiausia patirties įgijau pramogų sferoje – dirbant radijuje Klaipėdos regiono komercijos direktore bei Klaipėdos arenoje marketingo ir pardavimų vadove. Nuo 2018 metų įkūrus „Keliaujančias mamas” marketingo patirtis tik praturtėjo – auginant prekės ženklą nuo nulio iki didžiausios keliaujančių šeimų bendruomenės Lietuvoje!

Kviečiu keliauti kartu su manimi ir Vasara – gyvai ir virtualiai!

„Keliaujančias mamas” galite rasti patogiausiose Jums socialinėse platformose: bendruomenės tinklas internete (spausk ČIA)

Visada kviečiame prisiminti – kad kiekvienas Tavo atsiliepimas, pasidalinimas „Keliaujančių mamų” straipsnių ar postų nuorodomis, paspaustas „Patinka” mygtukas, padės dar daugiau šeimų rasti atsakymus, pasisemti idėjų, o mus, mamas, savanoriškai skiriančias savo laiką  bendruomenės plėtojimui, motyvuoja geriau nei bet kas kita. Nuo ko prasidėjo ir plačiau ką veikia „Keliaujančios mamos” skaityk čia.

Taip pat bendruomenei mielai pristatome ir Lietuvos, ypač mamų ir šeimų verslus, teikiančių paslaugas ar gaminančių produkciją vaikams ir šeimoms. Susisiekite su mumis, gal Jūsų paslauga ar produktas yra būtent tai, ko ieško šeimos, kad jų kelionės būtų sklandesnės!

Ačiū, kad esate su mumis!

Linkėjimai, Jūsų kelionių draugės „Keliaujančios mamos”

Naujausi įrašai

Prisijunk!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn