KM Klubas

„Keliaujančios mamos” nuo pat jų įkūrimo prieš 5 metus yra bendruomenė, padedanti mamoms tobulėti ir augti visomis prasmėmis. Mes ne tik keliaujame. Taip pat dalinamės savo kelionių bei profesinėmis patirtimis ir kompetencijomis bei palaikome vienos kitas, kai kartais pritrūksta kasdienio įkvėpimo savo veikloje. O juk taip būna, sutinki? Tuomet ypač svarbu pasijausti ne viena. Pagal galimybes padedame vienišoms, daugiavaikėms ir specialių poreikių vaikų mamoms aktyviai keliauti sveikatinimo ar pažinimo tikslais.

Tapk KM klubo nare – keliaukime ir aukime kartu!

Tad kokie pasikeitimai nuo to kas buvo?

Bendruomenė, kaip ir iki šiol, yra skirta visoms mamoms ir šeimoms, kurie gali semtis žinių apie keliones su vaikais, dalintis asmeninėmis kelionėmis ir diskutuoti įvairiais klausimais „Keliaujančių mamų” platformose nemokamai.

O kas yra KM klubas ir TOP klubas jame?

KM klubas – tai mamų bendradarbiavimas. Čia laukiame aktyviai keliaujančių mamų ar norinčių pradėti keliones, dalyvauti susitikimuose, renginiuose, kartu pramogauti ir kurios jaučia, kad atėjo laikas ir asmeniniam ar veiklos augimui. KM klube taip pat gali būti ir iki 10 mamų – TOP klubo narių, kurios prisideda prie bendruomenės drąsinimo ir švietimo bei padeda savo pavyzdžiu ir patarimais keliauti kitiems lengviau ir patogiau. Tuo pačiu tai puiki galimybė pristatyti savo veiklą ir auginti savo autoritetą bei asmeninius sekėjus. „Keliaujančiose mamose” startavo ir/ar sparčiai užaugo nemažai šiandien gerai žinomų kelionėmis besidalinančių paskyrų ir influencerių.

Narystė KM klube:

Narystės – kalendoriniams metams, tad kasmet galima narių rotacija, dalyvaujate kol įdomu, juk vaikai labai greitai auga… O TOP klubo narės atrenkamos iš KM Klubo aktyvių narių. Registruokis jau dabar į aktyvių KM keliautojų klubą ir jau nuo 2024 m. sausio gal būsi viena tų, kurias pakviesime į TOP klubą!

Mėgsti keliauti su vaikais?

Turi profesinių gabumų, kuriais nori dalintis?

Turi savo verslą ar veiklą, kuriai reikia augimo?

Jei į vieną ar daugiau klausimų atsakei TAIP, tapk KM klubo aktyvia nare:

PAŽINTYS

Su aktyviomis, keliones mėgstančiomis mamomis, dažnai auginančiomis net ne 1, o net po 2, 3 ar net 4 vaikus ir dar spėjančiomis  tvarkytis savo verslus ar užimančiomis atsakingas pareigas ir aktyviai leidžiančiomis laiką su vaikais.

#MAMŲKELIONĖS

Galimybė jungtis į #mamųkeliones, kai mamos išsiruošia su kitomis mamomis ir vaikais pažinti pasaulį. Jei tėvelių nėra ar jie užimti darbais, o keliauti norisi, bet baisu vienai – tai puikus sprendimas. Nes keliauti mamų kompanijoje ne tik saugiau, ekonomiškiau, sutaupo laiko pasiruošimams, bet ir mezgasi ilgalaikės draugystės ir palaikymas.

VEIKLOS

Tiesiogiai gauk INFORMACIJĄ apie įvairias mūsų veiklas – susitikimus įvairiuose miestuose, renginius mamoms ir vaikams.

KELIONIŲ PASIŪLYMAI

Įdomūs ar „paskutinės minutės” kelionių pasiūlymai, atrinkti kelionių sferoje dirbančių patyrusių mamų.

NUOLAIDOS

Specialios NUOLAIDOS KM klubo narėms į renginius ir pasaugoms/prekėms.

KONSULTACIJOS

Inicijuok diskusiją rūpima tema Klube ir gauk individualią konsultaciją ar paslaugas iš patyrusių TOP narių su KLUBO nuolaida,

KŪRYBIŠKUMAS ir PRAMOGOS

Gauk pasiūlymus KARTU KURTI, pramogauti, testuoti.

PATIRTIS

Mokinkis ir AUK socialiniuose tinkluose kartu su mumis.

Kandidatuok į TOP KLUBĄ

Vienintelis kelias tapti viena iš KM TOP Klubo narių ir turėti galimybę kartu auginti savo kuriamą verslą – turėti galiojančią KM Klubo einamo sezono narystę. Nuo 2024 metų sausio gal būtent Tu būsi PAKVIESTA į KM TOP klubą ir turėsi galimybę būti pastebėta kaip aktyvi mama ir keliautoja, bet ir pristatysi savo verslą!

KM klubo narystę iki 2023 m. pabaigos, kuri pradeda galioti jau dabar, gali užsisakyti čia:

KM klubo TOP narės 2023 m.

Vilma
Vainorė

„Keliaujančios mamos” įkūrėja, marketingo konsultantė
Sveiki, aš Vilma

Džiaugiuosi, kad skaitai čia, vadinasi jau tikrai žinai apie „Keliaujančias mamas”. O tai didžiausias mano, kaip marketingo specialistės, įvertinimas.

Esu ta nuolat keliaujanti mama, marketingo specialistė, sukūrusi registruotą prekės ženklą „Keliaujančios mamos”, kuris šiandien jungia didžiausią tokio tipo keliaujančių lietuvių šeimų bendruomenę internete. Praėjau visus etapus nuo gimusios idėjos ir užauginant ją virš 100 000 narių ir sekėjų  (Facebook ir Instagram), milijonų peržiūrų Google Maps gide (virš 3 mln.) bei vidutiniškai virš 50000 skaitytojų per mėnesį tinklaraštyje www.keliaujanciosmamos.lt

Ir ne tik keliauju #mamųkelionėse, kas yra jau kaip vizitinė „Keliaujančios mamos” kortelė, bet ir padedu kitoms mamoms bei jų kuriamiems prekėms ženklams ar verslams augti čia – socialinėje erdvėje. Galiu padėti ir Tau.

Taip pat vis dar keliauju #mamųkelionėse , tad kviečiu prisijungti.

Laura
Vidrinskiene

Licenzijuota draudimo brokerė
Sveiki, aš Laura

Daugumai neaišku apie ką tas licenzijuotas draudimo brokeris, tai turėdama šią licenziją turiu prieigą prie visos draudimo rinkos ir visų draudimo bendrovių bei jų produktų. Kas ypač aktualu mums – keliaujančioms mamoms!

Esu mama, nuostabaus beveik 2 metų berniuko, Teodoro.  Tad savo darbus derinu su motinyste. Kita neatsiejama nuo manęs sritis mano gyvenime yra sąmoningumo kelias. Jau kuris laikas taikau fenomenaliosios psichologijos konsteliacijų metodą bei padedu žmonėms jų gyvenimo kelyje. Sisteminė šeimos konsteliacija( išdėstymas) yra vienas iš pačių progresyviausių praktinės psichologijos metodų, naudojamas plataus problemų spektro sprendimui, įvairiose žmogaus gyvenimo srityse: psichologinės gerovės ir sveikatos, santykių su artimaisiais, darbo ir mokymosi problemų klausimai ir kt. Šis metodas leidžia atrasti ryšį tarp to, kas vyksta Jūsų gyvenime ir Jūsų šeimos, giminių, protėvių gyvenimuose; nustatyti tarpusavio ryšius tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jūsų likimui. Taikant konsteliacijų metodą, per trumpą laiką įmanoma atrasti problemų kilmę ir transformuoti savo gyvenimą norima kryptimi. Pati praėjau ir praeidinėju savo asmenines konsteliacijas ir wouw, kaip jos keičia gyvenimą! Nes laikausi požiūrio, kad žmogui padėti galime tose srityse, kurias patys esame jau išgyvenę ir turintys patirties.

Kelionės yra neatsiejama mano gyvenimo dalis! Stengiamės per metus 4-5 keliones apturėti, bet vis gaunasi daugiau, nes sunku atsispirti! Ir žinoma visuomet keliaujame su vaiku, nes neturime pagalbinių rankų. Tai juokiamės, kad tik dviese keliausime, kai vaikai užaugs. Labai mėgstu kelionėmis dalintis ir savo instagramo paskyroje.

Sandra
Gedvilė

Gedvilų sodyba (Camino Lituano albergo) šeimininkė
Sveiki, aš Sandra

Burnos higienistė auginanti du vaikus kaimo sodyboje. Lygiai pusę gyvenimo nugyvenusi Londone, jau treti metai baigianti kojas apšilti Lietuvoje.  Esu ambivertė. Man visaip gerai. Galiu dienų dienas būti viena, bet ir sukantis tarp daugybės žmonių jaustis laiminga. Nerandu jokio skirtumo tarp gyvenimo Londono centre ir Lietuvos vienkiemio.

Savo sodyboje ( “Gedvilų sodyba”) priiminėju Camino Lituano Žemaitijos atkarpos žygeivius. Taip pat esu studijos “Laiko mašina” įkūrėja, mano hobis Fine art fotografija. Studijoje vyksta fotografijos sesijos, stovyklos, susitikimai, seminarai, švenčiami gimtadieniai, žaidžiami VR ir PC5 žaidimai bei vyksta kitos pramogos.

Gyvendami Londone daug keliaudavome po Europą, tačiau neturėjome galimybės iš arčiau pažinti savo krašto. Šiuo metu lankome visas įmanomas vietas Lietuvoje. Mūsų šalis yra nuostabi, o joje gyvenantys žmonės dar nuostabesni.

Kristina
Malinauskienė

Fotografė
Sveiki, aš Kristina

Esu trijų berniukų mama, visada rutinoje ir ant įtampėlės… Ir visada bandau viską spėti.. Kaipgi kitaip..
Be vaikų auginimo, mėgstu atsitraukti nuo jų ir padirbėti fotostudijoje. Fotografuoju nėštukių ir asmenines fotosesijas, verslo portretus.
Bendri mūsų šeimynos pomėgiai – kelionės, aktyvus poilsis, skanus maistas, o mano  asmeniškai – tapyba. Vis ketinu surasti laiko ir atsijungti su teptuku.

Marina
Bespamiatnova

Plaukimo sporto meistrė, hipnoterapeutė, politikos mokslų daktarė
Sveiki, aš Marina

Aš esu Marina ir mes su dukra Emilija nemokame sėdėti vietoje.

Mokam greitai plaukti, giliai nerti, aukštai kopti, toli bėgti, gražiai tūpti ir fantastiškai mielai bei nuoširdžiai visą tai atliekant šypsotis!

Esu keliaujanti mama, plaukimo sporto meistrė, politikos mokslų daktarė, hipnoterapeutė, praktikuoju prevencinę endokrinologiją ir turiningą gyvenseną. Varom užkeliaut pasaulio kartu, nes jis skirtas tik mums!

Giedrė
Juškienė

Sertifikuota dula ir fotografė
Sveiki, aš Giedrė

Kai gimė pirma dukra, fotoaparatą į rankas paėmiau tik kai jai suėjo mėnuo laiko ir padariau pirmą meninę dukros nuotrauką. Fotografę į namus pasikviečiau, kai buvo du mėnesiai, kad įamžintų visos šeimos akimirkas. Pirmųjų dienų, savaičių išgyvenimai nustelbė visas kūrybines idėjas ir norą fotografuotis. Iš fotografės darbo patirties pastebiu tą patį – mamos parašo, kad nori fotosesijos tik kai vaikeliui būna apie mėnuo – du. Puikiai suprantu kodėl – nes pirmosiomis savaitėmis ir dienomis reikalinga labiau pagalba ir palaikymas nei gražios fotosesijos.

Pradėdama pogimdyminės dulos mokslus, o dabar jau būdama sertifikuota dula, pajaučiau, kaip šios abi mano veiklos siejasi: jų metu užmezgamas ryšys, pasitikėjimas, supratau, kad fotografija gali veikti kaip terapija, kurios metu vyksta stebuklai. Todėl nusprendžiau visą fotografiją perkelti į šią jautriausią ir nuostabiausią sritį. Tik šių mokslų, motinystės ir praktikos dėka supratau, kad aš kaip pogimdyminė dula turiu nuostabią galimybę suteikti palaikymą mamai ir šeimai ir įamžinti tas pirmąsias, natūralias, jautriausias šeimos akimirkas pirmosiomis savaitėmis – be grimo, be pasiruošimo ir laukimo fotosesijos, be pojūčio, kad dabar ateis fotografas ir darys šeimos fotosesiją. O tiesiog ateis žmogus – dula, kuri nori ir gali padėti, ir dar padovanos šeimai pačių nuostabiausių atsiminimų fotografijose, kurias galima bus vartyti ir džiaugtis tiek patiems, tiek su kitais, tiek parodyti paūgėjusiam vaikui – o kai Tu gimei, buvo viskas taip…

Toma
Beržonskienė

Adomo ir Agotos mama, knygų klubo „Marios laiko” įkūrėja
Sveiki, aš Toma

Kelionės, kelionės, kelionės!

Esu ne kartą sakiusi, jei laimėčiau milijoną, tai apkeliaučiau visą pasaulį. Du kartus. Namai, darbai, daiktai… Visko reikia! Bet daugiau niekas taip, kaip kelionės, nedžiugina.

Esu Toma Beržonskienė, dviejų vaikų, Adomo ir Agotos, mama. Mūsų abiejų su vyru darbai yra tokie, kad kelionių po Lietuvą niekada nestinga. Savaitgalis ir jau kraunam lagaminus. Kelionės po užsienį karantino ir nuosavų namų pirkimo metu buvo truputį pamirštos, bet jau tuoj tuoj! Kad ir kaip būtų smagu keliauti po mylimą šalį, bet kelionės svetur – visai kitas jausmas. Ypatingas.

Esam su vyru sau davę pažadą, kad kelionėms pinigų visada užteks. Laiko ir pinigų. Iš kelionių visada grįžti kitoks. Įdegęs? Ne! Aišku ir įdegęs, bet svarbiausia pailsėjusiom mintim, pilna galva idėjų, kas mums menininkams labai svarbu, linksmesnis, atlaidesnis, kūrybiškesnis, su platesne pasaulėžiūra. Galų gale labiau mylintis. Darbus. Save. Vienas kitą. O apie vaikų pokyčius net nekalbu.

Kelionės, jų planavimas, tas bilieto kišenėj turėjimas, niekada nebus tas pats, kas naujas rūbas ar naujas baldas. Kelionės yra tai, dėl ko verta gyventi. Tikiuosi, kad su vyru vienas kitam duotas pažadas keliauti ir pasaulį rodyti vaikams – pavyks. Aišku pavyks, kai labai nori, pavyksta viskas!

Džiaugiuosi, būdama Keliaujančių mamų dalimi. Smagi, naudinga ir reikalinga bendruomenė. Čia randu ne tik patarimus kelionių klausimais, bet ir daug daugiau – draugystę bei bendraminčius.

Vilma
Bieliauskienė

Hello Sea homes projekto įkūrėja
Sveiki, aš Vilma

Tikėdama žmonėmis ir bendravimu iš širdies į širdį, supratau, kad esmių esmė ir mūsų lobiai, bei neatrastos galimybės esame – mes patys. Džiaugsmą ir ramybę randame tik įsiklausę į save. Esu trijų berniukų mama, įsimylėjusi savo specialybines veiklas, besimokanti lėtinti tempą ir mėgautis šeima, namais, nuostabiais mažais ir dideliais dalykais aplink.

Su manimi bendraujate, kai kreipiatės dėl savo atostogų prie jūros. Esu „Hello Sea Homes” projekto įkūrėja ir jūsų poilsio Lietuvos pajūryje puoselėtoja. Žmonės sako, kad esu perfekcionistė. Pritariu ir, manau, kad aistra detalėms, dėmesys švarai ir kūrybiškumas padeda kuriant jaukią atostogų erdvę svečiams. Meilė viešbučiams ir svetingumo puoselėjimas jau daugiau nei 20 metų yra mano absoliuti profesinė aistra.

Dar vienas mano pomėgis – interjerų kūrimas, kuriam skiriu savo laiką, kai nurimsta vasara ir grįžta ramybė. Bet labiausiai mane įkvepia kelionės. Kaip ir jus. Jos mane moko pažinti save pasaulyje ir pasaulį aplink mane. Tai – atradimo džiaugsmas, durys į neužmirštamas patirtis.

Neužmirštamas patirtis siekiu dovanoti ir „Hello Sea Homes” svečiams. Man svarbu, kad jūs jaustumėtės laukiami, atvykę patogiai įsikurtumėte ir būtumėte apsupti ramybės be jokių kasdienių rūpesčių. Susitikime prie jūros!

Aistė
Sarokienė

Studijos „Labastogiai” įkūrėja, keliautoja
Sveiki, aš Aistė

Esu Aistė. Arba tiesiog A. iš L.A.B.A.S. Esu dviejų vaikų mama! Neįsivaizduojam savo gyvenimo be kelionių. O taip jau sutapo, kad Lukas, Aistė, Benas ir Amelija Sarokai tapo L.A.B.A.S. komanda kelionėse, versle ir gyvenime.

Po 8 mėnesių klajonių Azijoje, grįžome į mažą miestelį – Lazdijus ir įkūrėme šeimos studiją „Labastogiai”, kur visada gera būti ir sugrįžti!

Startavome su šeimų savaitgaliu savo įkurtoje vasaros rezidencijoje ir vėl leisimes į klajones!

Julija
Budrė

Profesionali numerologė
Sveiki, aš Julija

Esu naujoji @traveling.moms moderatorė, taip pat profesionali numerologė. Ir aš labai paprastai, žinodama tik Tavo gimimo datą, per 1 minutę galiu pasakyti apie tave daug daugiau nei tavo šeima ir draugai. Ir tai bus 99% tikslus skaitmeninis jūsų asmenybės portretas, be jokios magijos ar ateities spėjimo – tik moksliniu požiūriu.

Родилась в г Калининраде, окончила финансы и кредит в КТИ, проработала в банковской среде почти 10 лет в сфере маркетинга и брендменеджмента. Обожала эту работу и не жалела ни себя и ни времени на креатив и дизайн бренда банка. Но После 5 лет постоянного творчества захотелось перемен – тогда и вышла замуж, уехала в Лондон, родила 2 чудесных дочек и спустя 9 лет в Англии  вернулась в Литву на родину мужа. Сертифицированный нумеролог, окончила  школу статистического психоанализа в 2021 году.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas