Ausų kištukai: sprendimas vasaros nuotykiams!

Pasinerk į smagius vasaros nuotykius! Vasarai ir aktyviam kelionių metui įsibėgėjus,  “Keliaujančios mamos” toliau dalijasi savo įžvalgomis ir rekomendacijomis. Šį kartą –  apie patirtį su ausų kištukais: lėktuve, vandenyje, nuo triukšmo. Pateikiame ausų kištukus vaikams naudojančių mamų atsiliepimus.

Ausų kištukai ir kelionės lėktuvu

Skrydis lėktuvu kartais suteikia ne vien malonius pojūčius. Slėgio skirtumas ir  ausų skausmas gali varginti tiek suaugusiuosius, tiek mažuosius keliautojus. Retais atvejais, net kelias dienas. “SANOHRA fly” ausų kištukai gali tapti tikru išsigelbėjimu nuo šalutinių neigiamų padarinių skrendant lėktuvu. Ausų kištukai suformuoja nedidelę kamerą ausies landoje prieš ausies būgnelį, o specialus filtras sulėtina  oro slėgio padidėjimą joje. Toks buferio efektas kameroje apsaugo ausies būgnelį nuo skausmo. Ausų kištukus naudoti rekomenduojama prieš kilimą ir prieš nusileidimą. Lėktuvui pakilus, juos išimti patartina praėjus 30 minučių, o jei skrydis trumpas, geriausia naudoti viso skrydžio metu. Svarbu paminėti, kad “SANOHRA fly” ausų kištukų poveikis yra įrodytas moksliniais tyrimais.  Tinka ir mažiems vaikams iki 3 metų, bet juos įdėti ir išimti turi tik suaugusieji. Ieškokite vaistinėse bei orinori.lt

Mama Vitalija pasakoja:

“Prieš kelis metus leidžiantis lėktuvu, vaikams pradėjo skaudėti ausis. Kitam skrydžiui įsigijome “SANOHRA fly”  ausų kištukus. Vaikai buvo įsibaiminę buvusių pojūčių, tad kištukus įsidėjo prieš pakilimą  ir   buvo su jais viso skrydžio metu ir šį kartą ausų skausmo išvengėme.  Buvo atveju, kai pamiršome įdėti kištukus ir ausų neskaudėjo, bet buvo ir taip, kad teko prisiminti, kad visgi įsidėti reikia ir tai padarius, skausmas atlėgo. Aš pati taip pat mėginau, visiškai skausmo nenuėmė, bet ir neįsiskaudėjo, tačiau kištukus naudojau nuo skrydžio vidurio”

Kištukus jau išbandė ir mama Rugilė:

“Kištukus naudojome 6 metų vaikui ir viskas tiko puikiai. Įsidėjo prieš kilimą ir prieš nusileidimą iš anksčiau truputį, tad nejautė jokio slėgio svyravimų.”

Ausų kištukai ir vandens pramogos

Vandens pramogų mėgėjų padaugėja vasarą, kai iš baseinų keliaujame prie jūros, ežerų, upių. Tačiau ilgiau nei įprastai  būnant vandenyje, ausies landa paburksta ir susidaro terpė daugintis patogenams. “SANOHRA swim” ausų kištukai apsaugo ausis nuo vandens patekimo.  Ausies kištukas keturiomis minkštomis, elastingomis plokštelėmis, turinčiomis ypatingą formą, „įsitvirtina“ ausies landoje, todėl „SANOHRA swim“ patikimai apsaugo ausį. Be to, kištukai patogiai gali būti ausyje ir ilgesnį laiką. Todėl vanduo negali patekti į ausies landą. Tinkami ir mažiems vaikams iki 3 metų.

“Keliaujančios mamos”  apie ausų kištukus nuo VANDENS:

“Ausų kištukus naudojame apsaugai nuo vandens. Dukrai dėl fiziologiškai mažesnės ausies landos, dažnai po maudynių likęs vanduo sukeldavo ausies užgulimą (suprastėdavo klausa), o paskui ir uždegimą.  Dabar naudojant kištukus vanduo nepatenka giliai į ausies landas, todėl jau baigiame pamiršti, kas yra ausies uždegimų skausmas. Labai rekomenduoju.”

Ausų kištukai TRIUKŠMO apsaugai

Verta išmėginti ausų kištukus garso izoliacijai.  “SANOHRA max” gali praversti, jei norisi su mažaisiais keliautojais apsilankyti koncerte ar lenktynių trasose, kur triukšmo lygis būna aukštas. Beveik linijinis garso slėgio sumažinimas per girdimą garso spektrą užtikrina labai sumažintą, bet neiškreiptą muzikos ar triukšmo suvokimą. Ausų kištukai pagaminti iš minkštos, lanksčios putų medžiagos ir tinka vaikams nuo 1 metų amžiaus.

“Keliaujančios mamos” rekomenduoja  “SANOHRA” ausų kištukus ir linki smagių kelionių!

Kištukus įsigyti galite vaistinėse ir orinori.lt

Kviečiame dalintis patirtimis

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

#reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas