Į Meksiką su vaikais

Į Meksiką su vaikais

Svajojate apie veidą glostančius saulės spindulius, balto smėlio smilteles vaiko delnuose ir nesibaigiančius paplūdimius? O kur dar sunokusių vaisių skonis burnoje ir pilnos kišenės spalvų visos šeimos kišenėse – visa tai rasite tolimojoje Meksikoje. Mūsų šalyje orams šylant labai pamažu, kviečiame pasižvalgyti po Meksiką ir aplankyti kartu su Aistės šeimos pasakojimu bent mintimis.

Į Meksiką su vaikais. Aistės šeima drąsiai keliaujanti po pasaulį su vaikais nuo pačių mažiausių dienų, kai mažajai tebuvo 8-ios savaitės, nusprendė keliauti į Meksiką iš Didžiosios Britanijos kelis kartus atšaukus planuotą kelionę į Tailandą. Galbūt pasikeitę planai atnešė dar daugiau potyrių nei tikėtasi, pasivaikščiokime po Meksiką kartu.

Kaip sakė garsusis Gael Garcia Bernal, nerasite jokio kito dalyko kaip Meksikos autentika, nes ji tokia įvairi ir skirtinga. Net jei nukeliausite tik 50 kilometrų, maisto pokyčiai ir įvairovė nustebins ir žavės.

Meksika – nesibaigiančių paplūdimių šalis: Playa del Carmen, Isla Holbox, Isla Blanca, Cancun, Tulum, Puerto Morelos ir kiti. Visur rasite didingą kolonijinę architektūrą ir istoriją karščiu alsuojančiose gatvėse, ryškias spalvas ir vietinius žmones.

Ramumos paieškos – ne Cacun‘e

Kaip dalijasi Aistė, keliaujant su šeima ir mažais vaikais, ieškokite ramybės ne Cancune. Cancunas – jauno ir veržlaus turtisto miestas, galintis pasiūlyti pramogų, naktinių vakarėlių ir judesio. Be to, tiek Cancune, tiek Isla Blanca – labai vėjuota ir maudynės jūroje neįmanomos dėl itin didelių bangų.

Norite tobulo paplūdimio? Keliaukite į Isla Holbox. Keliautojai šią vietą vadina rojumi ir nuostabia oaze, dieviškai gražia sala. Taip, ši sala neturi daug gyventojų, čia net automobilių didelių nerasite- visi važinėja su golfo automobiliukais, kas Aistės šeimai sukėlė itin gerų emocijų ir buvo itin smagu jais pasivažinėti.

Viešbutis ar apartamentai – čia tai klausimas?

Aistė mini, jog daugumoje vietų Meksikoje tikrai saugu, keliaujant su vaikais. Vaikščiokite pagrindinėmis gatvėmis, viešose vietose, nenuklyskite į tamsius užkaborius ar akligatvius – šios taisyklės galioja ne tik Meksikoje, bet visame pasaulyje.

Jei rinksitės viešbutį su pilnu paketu, Aistė perspėja, jog nesitikėtumėte tokio paties lygio kaip Europos kurortuose. Čia gali nepatikti maistas, aplinka, tad geriausias variantas keliaujant su šeima – apartamentai. Aistė dalijasi, kad tai išgelbėjo jų laiką Meksikoje, nes galėjo rinktis, ką nori valgyti, pilnais krepšiais pirko nuostabius vaisius, daržoves. Apsistojus apartamentuose galėsite patys gaminti, skalbti drabužius, tad į kelionę nereiks jų įsidėti tiek daug. Tad išvada viena – liks daugiau vietos lagamine lauktuvėms, svarbiausias kelionės daiktas – pasas.

Paragauti ir pamatyti – nuo architektūros iki hipių paplūdimių

Playa de Carmen – čia rasite paties garsiausio maisto ir dar ilgai pasakosite apie gurmaniškus patyrimus: takai, jūros gėrybių patiekalai ir barai – tikras hipiškų atostogų rojus.

Cozumel – nuostabių koralinių rifų vieta, tad jei mėgstate nardyti – povandenis pasaulis laukia jūsų. Beje, ši vieta pritraukia daug turistų, tad čia išvysite itin daug kruizinių laivų.

Guanajuato – Į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas miestas, su nuostabiais namais, skirtingomis jų spalvomis ir įspūdingomis gatvelėmis ir tuneliais – apsuks galvas ir nepaleis.

Merida – baltu sakraliu grožiu spinduliuojanti Jukatano sostinė, užkariaus jūsų širdis baltais rūmais, didingais pastatais ir erdvėmis. O sekmadieniniai gastronominiai turgūs – kvies ragauti, pirkti ir parsivežti bent dalelę skonio į namus.

Puebla – tiks tiems, kurie vertina architektūrą, pasivaikščiojimus. Šiame mieste – 365 bažnyčios. Galima sakyti, kad kasdien po naują bažnyčią visus metus.

Kaip keliauti šiemet?

Meksikoje Jus pasitiks šilti orai, aišku pasitaiko ir lietingų periodų. Kainos didesnės nei iki karantino, tuo dažnai pasiskundžia ir vietiniai.

Keliaujant į Meksiką nereikia darytis testų ir karantinuotis, tačiau daugumoje viešbučių reiks užpildyti sveikatos klausimynus. Kaukes dėvėti reikės uždarose patalpose visiems, net ir vaikams.

Paklausus Aistės, kodėl verta keliauti su vaikais, atsako, jog kelionės su vaikais – pačios spalvingiausios ir galimybė parodyti, koks nuostabus mūsų pasaulis. Keliaukite – ir pasivežkite neišdildomų įspūdžių. Juk tik kelionių metu pildosi svajonės ir oro uoste galite sutikti mylimą žvaigždę, kaip tai nutiko Aistės šeimai – Cancuno oro uoste sutiko ir išdrįso pasisveikinti su Dylan Obrien. Svajonės pildosi, kai nesitiki.

Kur galima keliauti šiuo metu.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas