Kokius rūbus vaikams kelionėje rekomenduoja mamos?

Vienas pagrindinių klausimų kankinančių į kelionę besiruošiančias mamas: ką dėtis ir kaip sutilpti į bagažą, o dažniausiai tik į rankinį… Ne paslaptis, kad kiekvienai moteriai yra tikras iššūkis sutilpti į nedidelį lagaminą: „..gal to prireiks…o gal šalta…o jei lyti pradės…“ ir dar tenka pagalvoti už mažuosius, o kartais ir VISĄ šeima (taip, būna tenka ir už vyrus…).
Mūsų apranga be galo individualus dalykas ir tikrai nesiruošiame pasakoti, ką reikėtų pasiimti į kelionę jums ar ko prireiks jūsų vyriškiui, bet per intensyvius kelionių metus tikrai pavyko atsirinkti kelionės rūbų favoritus mažiesiems.

Užbėgant jūsų giliam atodūsiui („…ech, reklama..“) turime pasakyti, kad ši rekomendacija yra paremta TIK mūsų pačių patirtimi ir atsiliepimais, o visos istorijos yra tikros, todėl tikime, kad tai gali būti naudinga ir jums. Atkreipiame dėmesį, kad viena svarbiausių idėjų rūbų pasirinkime: visuomet stengiamės rinktis lietuvių MAMŲ su meile kurtus ir „ant savų“ vaikų išbandytus rūbelius.
Internetas ir socialiniai tinklai tikrai siūlo pačių unikaliausių ir gražiausių rūbelių mažiesiems, bet mes neapsimetinėsim – yra rūbeliai skirti šventėms, fotosesijoms, bet kelionėje svarbiausia KOKYBĖ ir PATOGUMAS. Nuo to ir pradedame.

Praktiški rūbai

Lietuva yra ta šalis, kur per dieną galima susitikti ir visus metų laikus, todėl tikrus „lietuviško oro“ rūbus renkamės parduotuvėje „Penki sezonai”. Pamenate, kažkada mamos su nuostaba pasakojo apie „…Norvegijos darželiuose balose ir pusnyse sėdinčius mažuosius…“ , taigi tokios kokybės rūbus rasite ir minėtoje parduotuvėje. Beje, (kaip sufleruoja pavadinimas) parduotuvėje rasite visų sezonų rūbelius ir avalynę tiems mažyliams, kurių neįmanoma ištraukti iš balų, miškų ir sniegų.

Jei atvirai, mes visuomet stengiamės rinktis keliones į šiltesnius kraštus, todėl rūbelius ir avalynę iš šios parduotuvės renkamės labiau gyvenimui ir atradimams Lietuvoje, bet pasisekė, kad čia užsukome ir prieš kelionę į Dubajų. Tuomet iš šios parduotuvės įsigijome flysinį kombiuką ir žaismingų spalvų žieminę striukytę, kurie visai netikėtai buvo nepamainomi net tokioje kelionėje. Mums nepasisekė su oru, todėl striukytė buvo kiekvienos dienos palydove. O kombiukas džiugino kelionėje – nesudėtinga apsirengti, kai reikia kažkur pereiti; rūbeliai neišsipešioja, todėl nereikia nuolat kamšyti; mažoji strakalė malėsi, blaškėsi, žaidė kaip tik norėjo, bet jautėsi laisvai ir patogiai.

O labiausiai Penki sezonai parduotuvė džiugina tuo, kad net nelaukiant kažkokių „BlackFriday”, besibaigiančio sezono rūbams būna tikrai didelės nuolaidos, todėl kokybės ir kainos santykis yra tikrai labai geras. Taip ir mes spėjome sutaupyti nemažą sumą, nes šiltus rūbelius įsigijome jau žiemai įpusėjus 😉

Kelioniniai drabužiai

Sekantys rūbeliai, kuriuos gyvenimiškomis situacijomis išbandėme beveik visose savo kelionėse yra iš Vestos. Vesta yra mama auginanti du pametinukus, taip kad ji tikrai žino, kokie turi būti kokybiški vaikiški rūbai! Iš čia įsigijome paltuką ir kombiuką. Kaip jau minėjome prieš tai, kombiukai, kelionėse nepamainomas džiaugsmas, nes kai karšta galima nuvilkti tik viršutinę dalį ir surišti ją ant liemens, o kai reikia staigiai apsirengti mažasis vijurkas, net nepajunta, kai rankytės būna sukištos į rankoves. Vienas didžiausių privalumų – šie kombiukai turi kapišonus, kas yra ypač patogu, bendrose erdvėse, kur varstomos durys ir bijome dėl perpūtimo (o paprastos kepurės apmovimas kartais gali prilygti tikram viešam skandalui…).

Bet pagrindinė mūsų meilės Vestos rūbeliams paslaptis yra ZUIKIO AUSYS. Kai mažasis zuikiukas, jau nori eiti savarankiškai, ausys buvo pats geriausias vairas. Nemeluosim, ne vieno bordiūro ir ašarų pakalnės išvengta vien dėl ausyčių.

Na, ir žinoma, nors tai kelionėje ir nėra pats svarbiausias dalykas, bet labai smagu, kad jie tokie mieli žavūs, kad neišvengiame komplimentų ir žvilgsnių visame pasaulyje.

Rūbai pasipuošti

Kelionės atneša nemažai rūpesčio, tačiau vienareikšmiškai tai yra mūsų džiaugsmas ir atostogos. O ko nori moterys per atostogas? BŪTI GRAŽIOS. Kelionėje grožis nėra ypatingai svarbu (nebent tu esi influencerė mamytė, kurios kelionės tikslas fotošopinės nuotraukos :D), bet neneigsim į kiekvieną kelionę tiek prieš mažųjų gimimą, tiek dabar vis tiek randame kampelį grožiui „…o jei eisim į restoraną…‘‘.

Taigi, vykstant į pastarąją kelionę tai buvo ne tik mūsų tyli svajonė, bet ir kruizo REIKALAVIMAS, mes privalėjome turėti vakarines, “kokteilines“ sukneles. Štai čia mus išgelbėjo Pepper me . Tiek Nicoje (vienoje prabangiausių pakrančių pasaulyje), tiek Kruize (Jungtiniai Arabų Emyratai – Omanas-Kataras) jautėmės kaip tikros gulbės. Suknelės neužėmė daug vietos, nesiglamžė, todėl buvo patogios supakuoti, o atrodėme kaip nužengusios nuo viršelių. Šios suknelės, dabar beveik visada randa kampelį net ir pačiame mažiausiame mūsų lagaminėlyje, nes „o gal…“

Patogūs rūbai

Žinoma, jūsų mažiesiems, nelabai rūpi „brand‘ai“, kaip ir visiškai nerūpi stilius ar modelio naujumas. Jei paklaustumėte jų, tai dauguma pasakytų, kad mėgstamiausia apranga yra JOKIOS aprangos. Todėl ką išmokome per daugybę kelionių tai svarbiausia pasirinkti kokybiškus ir patogius rūbelius (šilti, bet kvėpuojantys) kelionei, nes tuomet nepasitenkinimo laipsnis gali pasiekti neregėtas aukštumas, o kitur rengiamės kaip namie. O kaip namie mums padeda pasijusti July Apranga vaikams. Tai dar viena netoliese gyvenanti ir kurianti mama, kurios estetiški, kokybiški rūbai vaikams ir atkreipė mūsų dėmesį daugiau nei prieš metus.

Atradome visiškai paprastai internete, pirmiausia akį patraukė simpatiški audiniai, patogūs nešiojimui modeliukai. Vėliau sužavėjo individualus dėmesys ir noras maksimaliai atitikti kliento poreikį. Kaip jau minėjome, renkantis aprangą šioje parduotuvėje, palaikome mažuosius Lietuvos gamintojus ir jų didžiąsias svajones. Kokybę ir patogumą užtikrina tai, kad rūbelius siuva pati mamytė, todėl modeliukai išbandyti visomis įmanomomis sąlygomis. Bet per daug nemeilikaujant, pasakysim tiesą, mes mamos praktiškos, todėl didžiausias džiaugsmas kokybės ir kainos santykis.

Komplektukai

Kitą „einamųjų rūbelių“ dalį renkamės pas ByLilly . Kažkada internete akį užkabino patogūs modeliukai, pastelinės spalvos, kurios komplektuojamos su gyvūnų raštų rūbeliais. O žinia, kad šie rūbai tai dar vienos kūrybingos mamytės darbo vaisius, išbandytas kartu su dukryte Martina, ir vėl greitai nulėmė mūsų pasirinkimą. Taip visai netyčia ir užsimezgė mūsų meilė ByLilly.

Smagu pirkti iš lietuviškų mažų gamintojų, ne tik dėl minties, kad prisidedame prie svajonių įgyvendinimo, bet ir dėl to, kad vietiniai gamintojai saugodami savo vardą renkasi tikrai labai kokybiškas medžiagas. O visos spalvos ir modeliukai dera tarpusavyje, todėl jei kelnytės jau išaugtos ne bėda, viršus dar gali ilgai gražiai derėtis su kitomis tympomis. Labai patogūs, tausojantys aplinką, stilingi ir kokybiški už adekvačią kainą, todėl visuomet su mumis tiek pasaulyje, tiek namuose.

Na, štai ir pristatėme savo pagrindinius spintos herojus. Tiesa, ta, kad į aprangą stengiamės žiūrėti praktiškai, nors rūbelių interneto platybėse begalės, tačiau visos žinome, kad modeliai, spalvos dažniausiai džiugina tik mus – mamytes, mažiesiems geriausia apranga – JOKIOS. Mažieji nuogi lakstytų turbūt net ir šiaurėje…Todėl rinkdamos nepersistengiame, nesivaikome madų ar naujausių „dizainerių“, svarbiausias kriterijus kokybė ir kainos santykis. Gal kažkas pasakys „….atsiųsti internetu iš Kinijos pigiau…“ ir tai galbūt tiesa.

Bet mums labai smagu paremti “savus“ gamintojus ir tokias pat (kaip mes) mamytes, kurios užmigdžiusios mažuosius kimba į darbus, kad įgyvendinti svajonę. Mes remiame ne tik kūrybingas mamytes, bet ir jų mažuosius testuotojus, bandančius ir kantriai pozuojančius, tik dėl mūsų.

Taigi, mamos, nepersistenkite kraunant vaikučių lagaminus, geriau mažiau, bet kokybiškai, o tada visada atliks vietos ir tai “vienai gražiai“ į restoraną.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas