Mamos testuoja ir išbando BioMio produkciją

3 keliones mėgstančias mamas ir jų įvairaus amžiaus vaikus pakvietėme išbandyti BioMio produkciją. Negirdėjote apie ją? Tuomet įdėmiai skaitykite, nes tikrai bus įdomu. Mamos ir jų mažieji išbandė šį produktą tris savaites. Dalinamės mamų nuoširdžiais atsiliepimais.

Mamos testuoja ir išbando BioMio produkciją. Pažymime, kad mamų tekstai yra neredaguoti, netaisyti, o nuomonės nėra įtakotos nei mūsų, nei produkto gamintojų. Mūsų drauge su partneriais vykdomo produktų testavimo tikslas – gauti nuoširdžias, tikras ir sąžiningas produktų apžvalgas ir rekomendacijas.
Apibendrindami galime drąsiai pasakyti, kad visos mamos teigiamai įvertino BioMio produktų sudėtį, poveikį ir rekomenduotų kitoms mamoms BioMio.

BioMio produkcija galite rasti nusipirkti visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Kas mus labai patiko, kad produktai tikrai kokybiški, puikiai atlieka savo funkciją. Daugeliui atrodo, kad ekologiška produkcija brangi, tačiau BioMio kaina – tikrai nedidelė, net gi mažesnė nei kai kurių produktų, kurių sudėtis žymiai prastesnė.

Mamos testuoja ir išbando BioMio produkciją

Mama Eglė

Kai gavome BioMio priemones išbandžiau ne tik aš, bet ir mano vaikučiai, Liepa (5) ir Benas (7). Be baimės leidau patiems plauti indus naudojant Bio-Care indų plovimo skystį. Skystis labai koncentruotas, jo užteks tikrai ilgam, plius tinka net ir turint jautrią odą.

Nustebino Bio-total tabletės indaplovės, neutralizuoja visus papildomus kvapus, tablečių nereikia išimti iš pakuotės, ji ištirpsta plovimo metu.

Bio-sensitive eco skystas drabužių skalbiklis jautriems audiniams, tobulai tiko jautresnei vaikučių odai, beje skalbiant audiniai mažiau glamžosi.

Bio-cleaner purškiklis nustebino valant stiklinę dujinę, jog valant nepalieka dryžių ir suteikia blizgesio.

Man labai patiko pakuotės, jų spalva dar labiau suteikia natūralumo. Tikrai rekomenduosiu ne tik mamytėms kurios augina vaikučius, bet ir draugėms, kurios domisi ekologiškais produktais!

Mama Ineta

Taip jau gavosi, kad seniau buitinę chemiją su vyru rinkdavomės neatsakingai – svarbu, kad tik kvepėtų. Gimus mūsų mažajam direktoriui švaros priemones pradėjo rinktis atsakingiau. Pripažinsiu, labai bijau alergijų ir kitų blogybių, kurias gali sukelti skalbikliai. Radus pranešimą, kuriame buvo kviečiama išbandyti ekologiškus BioMio namų priežiūros produktus, iškart dalyvavau. Mūsų šeima per nepilnus metus jau išbandė daugelio ekologiškų prekinių ženklų priemonių, tad palyginti tikrai galime.

Išpakavus siuntą, pirmiausiai vyras išbandė BIO – CLEANER PURŠKIKLĮ, skirtą virtuvės paviršių priežiūrai. Kadangi abu su vyru mėgstame gaminti, tad stengiames prižiūrėti maisto gamybos erdvę. Purškiklis virtuvės valymui BIO – CLEANER PURŠKIKLIS yra bekvapis (didžiulis pliusas auginant kūdikiu), lengvai nusivalo nuo paviršių bei pašalina nešvarumus – nuvalius virtuvines spinteles nelieka chemijos ant paviršių, o valant kaitlentę svarbiausia po valymo nusausinti popieriniu rankšluosčiu ir blizgesio efektas gautas nepriekaištingas (mes visada sausiname).

Renkant rūbelių skalbiklį visada atkreipiu dėmesį į sudėtį – neturėtų dažiklių, fosfatų ir alergenų. BIO – SENSITIVE ECO skystas drabužių skalbiklis yra bekvapis, švelnina audinį ir mažiau glamžo rūbus skalbiant, o svarbiausia – tinkamas skalbi vaikiškus rūbelius bei jautrią turinčių žmonių drabužius.

Kita naujovė, atsiradusi mūsų namuose kartu su vaiku, buvo indų plovimo skystis, kuriuo galėčiau plauti kūdikio buteliukus bei valgymo indus. Renkantis ploviklį prioritetai taip pat buvo, kad būtų bekvapis bei kuo natūralesnės sudėties. Nors po plovimo buteliukus ir sterilizuoju, tačiau kartais ir tai nepadeda panaikinti netinkamų ploviklio likučių. Išbandžius BIO – CARE ECO plovimo skystį apsidžiaugiau, kad buteliukai buvo išplauti labai švariai ir nesijautė to bjauraus “plastiko-riebalų” jausmo. Taip pat labai nudžiugino tai, kad su plovikliu galima plauti vaisius ir daržoves! Visi tėvai stengiasi pratinti savo mažylius prie vaisių, bet svarbu ne tik kur užaugintas vaisius, bet ir kuo padengtas. Mūsų sūnus šiuo laikotarpiu labai mėgsta obuolius, tad ploviklis naudojamas galima sakyt nuolatos.”

Mama Jurgita

Labai patiko produktų sudėtis. Visuomet skaitau etiketę prieš pirkdama produktus. Labai patiko, kad visi produktai bekvapiai. O kas svarbiausiai – puikiai atliko savo funkciją ir susidorojo su vaikais nešvarumais.

Labai patiko BIO – CARE ECO plovimo skystis. Jis visiškai saugūs ir ekologiškas, todėl yra nepakeičiamas, ypač jei namuose yra kūdikis. Juo galima plauti ne tik vaikiškus buteliukus, indelius, bet ir vaisius ir daržoves.

Ar galiu nuoširdžiai rekomenduoti – tikrai taip. Ar pirksiu pati – be abejonės.

Daugiau apie BioMio produktus.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu