Nemokamos pramogos vaikams Vilniuje

Nemokamos pramogos vaikams Vilniuje

Daugelis galvoja, kad norint smagiai praleisti laiką – reikia turėti daug pinigų. Tačiau tai tikrai netiesa. “Keliaujančios mamos” Jums rekomenduoja vaikams tikrai smagias pramogas Vilniuje. O jos dar ir nemokamos.

Nemokamos pramogos vaikams Vilniuje. Tad jei vėl iškilo klausimas, ką veikti su vaikais Vilniuje – skaitykite toliau.

Lėktuvų stebėjimo ir vaikų žaidimų aikštelė šalia Vilniaus oro uosto

Apie lėktuvų stebėjimo aikštelę jau turbūt žino jau daugelis. Tai tikrai smagi ir įdomi vieta tiek patiems mažiausiems, tiek ir vyresniems vaikams. O ir daugeliui suaugusiųjų tai tikrai smagi pramoga.

Bet ar žinojote, kad šalia šios aikštelės įrengta ir labai smagi žaidimų aikštelė. Taigi ši vieta, visai netoli miesto centro ir tikrai smagi. Garantuojame, kad laiką praleisite su visa šeima puikiai.

Kada vykti? Smagiausia, kad vyksta daug lėktuvų pakilimų ar nusileidimų. Rekomenduojame užeiti į Vilniaus oro uosto puslapį. Jame matosi realiu laiku keleivinių lėktuvų skrydžiai. O taip pat rekomenduojame puslapį Flightradar. Jame rodoma informacija ne tik apie keleivinius, bet ir krovininius ar techninius skrydžius.

Nuotraukos iš Vilniaus oro uosto puslapio.

Reformatų skveras

Visai naujai atidarytas skveras Vilniaus centre. Čia puiki vieta ramiai pasivaikščioti, surengti pikniką ar paskaityti knygą. O vaikams, ypač mažesniems skirtos modernios žaidimų aikštelės ir fontanai, kuriuose tikrai smagu išsimaudyti karštą vasaros dieną.

Baltojo tilto sporto erdvė ir žaidimų aikštelės vaikams

Ši vieta idealiai tiks šeimos ir su pačiais mažiausiais ir jau su vyresniai vaikais. Čia vyresni vaikai gali aktyviai ir nemokamai leisti laiką viename didžiausių Vilniuje riedučių ir riedlenčių parke. Taip pat visai šalia trys šiuolaikiškos krepšinio aikštelės. Taip pat ir tinklinio aikštelės. O kur dar įvairūs treniruokliai.

Tikrai verta pridurti, kad ir mažesniems vaikams įrengtos dvi žaidimų aikštelės.

Labai smagu, kad vietoje yra lauko tualetai, o visai netoli ir prekybos centras, kur galima rasti kavinių.

Linkmenų g. laisvalaikio erdvė

Tai puiki vieta šeimos laisvalaikiui. Naujai ir labai gražiai sutvarkyta teritorija, kurioje galima pasivaikščioti, pasivažinėti dviračiu. Taip pat čia rasite ir sporto aikšteles ir treniruoklius.

O atskirų pagyrimų vertos ir dvi žaidimų aištelės.

Galerija „Open Gallery“

Galerija po atviru dangumi „Open Gallery“ – menų fabriko „Loftas“ projektas. Ji randasi Naujamiestyje, visai netoli mūsų namų, tad dažnai ten užsukame pasivaikščioti.

„Open Gallery“ tikslų – prikelti buvusias apleistas miesto teritorijas naujam gyvenimui ir taip vilniečiams bei miesto svečiams atskleisti dar nematytą Lietuvos sostinės veidą.

Atrodytų keista, bet net ir mūsų trimečiui visada čia įdomu. O vyresniems vaikams, kurie linkę į menus – tikrai patiks.

Galerijos lankymas yra nemokamas, galerija atvira visiems bet kuriuo metu.

Ekskursija po senamiestį vaikams

Turbūt sutiksite, kad vaikai nelabai mėgsta istorinius ir kultūrinius objektus. Tačiau vis tik, jei norite vaikus supažindinti su Vilniumi – ši ekskursija kaip tik Jums.

Šis labai įdomiai padarytas maršrutas-žaidimas nepaliks abejingų. Jis labiausiai tiks šeimoms su 7–10 metų vaikais. Sekdami maršrutu vaikams padėsite atkreipti dėmesį į 15 smulkių, bet nepaprastai įdomių miesto akcentų – šuniukų, meškiukų, undinėlės skulptūras, pasimatuos „ūgiu“ su didžiuoju Neries potvyniu, paglostys katinėliui nosį.

Žemėlapį galite rasti Turizmo informacijos centruose ar tiesiog parsisiųsti iš svetainės.

Ekskursija po senamiestį vaikams

Ekskursija po senamiestį vaikams

Instaliacija “Portalas”

Ši unikali idėja gimė autoriui Benediktui Gyliui, kuris drauge su VILNIUS TECH „LinkMenų fabrikas“ komanda, inžinieriais, dizaineriais ir kitais kūrėjais sukūrė naują būdą realiu laiku teleportuotis į kito miesto realybę ir pažinti ją iš arčiau. Skamba nerealiai? O ar galite įsivaizduoti, kaip bus įdomu Jūsų vaikams?

Instaliacija “Portalas”

Instaliacija “Portalas”

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu