Pižamų vakarėlis – idėja Jūsų šventei

Šie 2020 metai kitokie ne tik kelionių planavime, kelionėse, kai keliaujame daugiau savo šalyje, mažiau svečiuojamės kitose šalyse. Kitokie jie ir vaikų gimtadienių madose. Jei per karantiną išmokome švęsti tiesiog šeimoje, kartais netgi be senelių, artimiausių draugų – tiesiog skaniai gaminome, kepėme pyragus ir tortus, tai vis dar neslūgstant įvairiems apribojimams, jau norime sugalvoti kažką ypatingo savo vaikams.

Taip nutiko ir mums – mažesniojo gimtadienį spėjome atšvęsti su keliais draugais kartingų klube dar vasarą, o artėjant dukros gimtadieniui vis sukau galvą ką galima sugalvoti, kad jis būtų nemažiau įspūdingas nei būdavo žaidimų kambaryje ar pramogų parke.  Pižamų vakarėlis – idėja Jūsų šventei! Mums pasisekė, nes gimtadienį šventėme Tenerifėje ir čia teikiama tokia paslauga. Beje kaip smagiai mus nustebino, kai pas mus gimtadienio dekoracijų ruošti atvyko lietuvė Julija, kuri ir yra šio verslo savininkė.

Tokia švenčių bei gimtadienių idėja labai populiari kitose šalyse, idėja kilo iš Amerikos ir sparčiai plinta Europoje.

O su Jumis noriu pasidalinti įspūdžiais bei naudingais patarimais, kaip tokį gimtadienį ar bet kokią kitą šventę galite suorganizuoti savo namuose, savo vaikams, savo šeimai ir sau.

Patarimas Nr.1 – nuspręskite, kiek dalyvių bus ir kur statysite palapines bei visas dekoracijas

Mes šią pramogą organizavome artimiausiems dukros draugams, tėveliai mandagiai užleido didelę terasą vaikams. Mums pasisekė dar ir dėl to, kad vakare temperatūra nenukrenta žemiau 20 laipsnių. Puikiai tiks bet kuri kita didesnė namų erdvė, su kuo mažiau baldų ir pašalinių daiktų. Optimaliausias skaičius tokiam gimtadieniui yra 6-8 dalyviai.

Patarimas Nr. 2 – vakarėlio tema

Nuo temos priklausys ir dekoracijos, ir aprangos kodas. Mes pasirinkome vienaragių temą, o berniukams paruošėme kareiviškas kamufliažines palapines, kad galėtų nepastebėti įsilieti į mergaitišką vakarėlį. Temų įvairovė neišsemiama arba priklauso nuo to, ką pasiūlo paslaugos teikėjas.

Patarimas Nr. 3 – pati esmė – vakarėlio dekoracijos

Kaip ir minėjau, mums dekoracijas atvežė, pastatė, sudėliojo, o kitą dieną pasiėmė. Tačiau jei norime suorganizuoti tai patys, tai tikrai įmanoma ir patarimų internete apstu. Tiek Pinterest, tiek google paieška jums atvers patarimų bei idėjų skrynią. Išduosiu paslaptį, kad paieškose turite vesti “tipi”, “tents for kids”.

Taigi ko reikia tokiam vakarėliui:

  • Čiužinukai – galima naudoti pripučiamus viengulius arba paplūdimio čiužinius, kuriuos gali atsinešti ir patys svečiai. Taip pat puikiai tiks ir šie iš IKEA parduotuvės
  • Palapinė, stogelis ar kaip įprastai vadinamas tipis. Daug patarimų kaip jį pasigaminti, kaip pasiūti norimą uždengimą – rasite Pinterest čia bei kitoje nuorodoje.
  • Staliukai – rekomenduoju plastikinius, jie ir nebrangūs ir lengvai nusivalo, pvz. šie IKEA padėklai.
  • Magijai sukurti – lempučių girliandos, vėliavėlės, plunksnos, sapnų gaudyklės ir kitos puošmenos. Tikrai rasite lempučių nuo kalėdinės eglutės, o kitų dekoracijų nusipirksite.
  • Žibintai – puikiai tiks šie iš IKEA. Naudokite žvakutes su baterijomis dėl saugumo.
  • Kiti būtini vakarėlio atributai – užklotai, dekoratyvinės pagalvėlės, minkšti žaisliukai. Pagal temą galite nupirkti bet kur – vaikų žaislų parduotuvėje, Ikea, Senukai ar pan. Įvairias dekoracijas, teminius vienkartinius indus, balionus mes perkame čia. Nemažą dekoracijų dalį galite pasidaryti ir patys – taip sukursite ir šventės laukimo nuotaikas.

Patarimas Nr. 4 – tortas pagal Jūsų vakarėlio temą

Užsakykite, išsirinkite skonį, dekoracijas. Jau galima rasti, kas gamina skanius, be didelių cukraus kiekių ir nevalgomų cukrinių dekoracijų tortus. O gal pagaminsite ir papuošite patys.

Patarimas Nr. 5 – veikla šventės metu

Labai priklauso, kiek vaikai patys aktyvūs sugalvoti, ką veikti, tačiau pravers viskas, kas gali juos užimti – muzikinis fonas, stalo žaidimai, papuošaliukų gamybos įrankiai, grožio procedūros vyresnėms mergaitėms, kompiuteriniai žaidimai berniukams ir pan.

Skamba labai smagiai? Norėtumėte tokią šventę suorganizuoti savo vaikams, tačiau neturite laiko viskuo pasirūpinti?
Čia Jums gali padėti Liuli Fiesta , kurie tokius nerealius gimtadienis organizuoja Lietuvoje. Liuli fiesta sutartu laiku į Jūsų namus, ar kitą erdvę atveža ir pastato palapines. Jas dekoruoja pasirinkta tema. Jose pakloja pieno baltumo, švelnius medvilninius patalus. Kiekvienoje jų vaikai randa patogų čiužinį, minkštą pagalvę, antklodę, rankšluostį, dantų šepetėlį ir staliuką pusryčiams, malonių smulkmenų, šviesų efektų.
O suplanavus šeimos kino vakarą – gali pasiūlyti ir didelį profesionalų kukurūzų spraginimo aparatą su visais priedais bei vaizdo projektorių, kinui tiesiog ant sienos!

Daugiau apie Liuli Fiesta mūsų straipsnyje.

Tai puiki ir saugi alternatyva vaikams šiuo karantino laikotarpiu. Smagių ir jaukių švenčių namuose!

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu