Smarter soap

Smarter Soap – mėlynasis vaikų herojus

Sakote, vaikų higienos įpročių ugdymas – užvis sunkiausia užduotis? Daugelis tėvelių neabejotinai sutiktų. Na, gal tik ne Smarter Soap tėčiai-įkūrėjai, kurie šią užduotį priėmė išradingai ir sukūrė inovatyvų muilą, šiandien tapusį daugelio vaikų herojumi!

Sukurtas tėvų

Smarter Soap užuomazga prasidėjo dar COVID-19 pandemijos laikotarpiu, kai rankų dezinfekcija ir plovimas tapo griežtu įpročiu kiekvienam piliečiui. Vis dėlto, prekinio ženklo įkūrėjų namuose mažiesiems gyventojams rankų plovimo prievolė buvo nuobodus užsiėmimas, kurį, jau ir šiaip sunkiai prijaukintą, dabar teko kartoti dar dažniau. Tačiau neilgai trukus, du tėčiai susivienijo bendrai idėjai, kuri šiandien sprendžia ne vienos šeimos iššūkį – sukūrė nepaprastą muilą, ne tik skatinantį vaikus smagiai muiluotis rankas, bet ir daryti tai teisingai.

Mėlynas ir inovatyvus – kas?

Galima sakyti, kad Smarter Soap išskirtinumas yra jo ryški mėlyna spalva, tačiau dar unikaliau yra tai, kaip ji veikia. Pradėkime nuo to, kad mėlyną muilo spalvą nulemia pigmentas, kurio tikslas ne tik sudominti vaikučius, bet ir jiems parodyti, kaip gerai jie išsimuilavo rankas. Įprasti muilai yra permatomos šviesios spalvos, todėl jų pasiskirstymą ant rankų yra sunku vertinti, galiausiai tai sąlygoja netinkamai išmuiluotas rankas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų tarpe. Muiluojant rankas Smarter Soap, net ir mažiausi muilu nepadengti odos plotai lieka balti, todėl tampa aišku, kurioms vietoms reikia skirti daugiau dėmesio. Turint omeny statistiką, rodančią, kad net 95 % žmonių rankas muiluoja netinkamai, dažnai pamiršdami panages, tarpupirščius ir plaštakų paviršių, šis muilas yra tarsi edukacinė priemonė, palengvinanti teisingų švaros ir higienos įpročių ugdymą.

Išmanus muilas sprendžia ir dar vieną svarbią problemąteisingą rankų muilavimo trukmę. Yra žinoma, kad didžiajai bakterijų ir nešvarumų daliai pašalinti minimalus rekomenduotinas rankų plovimo laikas turėtų būti bent 20 sekundžių. Speciali šio muilo formulė yra sukurta taip, kad rankas muiluojant 20-30 sekundžių ryški mėlyna taptų baltomis putomis, rodančiomis, kad rankas jau galima nuplauti vandeniu. O jeigu nuplovus ant rankų liko mėlynos spalvos likučių – vadinasi, rankas reikia plauti kruopščiau.

Išorė spalvinga, o vidus švelnus

Kaip ir visi tėveliai, Smarter Soap įkūrėjai savo vaikams norėjo tik švariausios ir geriausios sudėties produkto, todėl išmaniojo muilo idėją augino ir realizavo glaudžiai bendradarbiaudami su LSMU laboratorija, vadovaujama Prof. Jurgos Bernatonienės. Nors kūrybiniame projekte buvo neapsieita be daugelio bandymų bandant išgauti tinkamą spalvą, sudėtį bei tekstūrą, galutinis rezultatas nepaliko abejingų. Šiandien Smarter Soap muilas yra patikrintas dermatologų ir sertifikuotas tarptautiniu mastu pripažintu „Vegan Trademark” ženklu, užtikrinančiu aukštus gamybos standartus ir sudėtį be gyvulinės kilmės ingredientų ar bandymų su gyvūnais.

Muilo sudėtį sudaro net 95 % natūralių ir odai vertingų ingredientų, tokių kaip glicerinas, avokadų, mangų, ananasų ir kitų vaisių ekstraktai, kurie užtikrina, kad rankų oda išliktų švari, sudrėkinta ir minkšta po kiekvieno plovimo. Formulėje nėra kenksmingų cheminių medžiagų, taip pat, jis pasižymi antimikrobinėmis savybėmis bei antioksidaciniu veikimu, todėl yra saugus naudoti ne tik itin jautrios odos savininkams, bet ir mažiausiems klientams, kurių odai reikalingos tik švelnios ir natūralios priemonės.

Tiek mažoms, tiek didelėms rankoms

Nors pirminė novatoriško muilo idėja buvo skirta vaikų švaros įpročių skatinimui, šis muilas tampa didele pagalba ir suaugusiųjų tarpe. Be to, tai gali tapti efektyviu pagalbininku laikantis griežtų higienos standartų žmonėms, dirbantiems didelės rizikos aplinkoje, tokioje kaip restoranai, kavinės, maisto perdirbimo pramonė, sveikatos priežiūros įstaigos ir pan.

Smarter Soap – tai žaismingas muilas, kuris vaikų akyse neretai tampa herojus, skatinantis rankų higienos svarbą ir teisingus įpročius per žaidimą ir kūrybiškumą. Šiandien išmaniojo muilo misija pasiekia tiek mažas, tiek dideles rankas, siekdama užkirsti kelią per rankas perduodamų bakterijų plitimui ir skatinti edukaciją apie teisingą rankų higieną.

 

Šį revoliucinį muilą galite įsigytihttps://smartersoap.lt

 

Su vaikais Lietuvoje

Iki malonių susitikimų – lauksime prisijungiant tikrose ir virtualiose kelionėse!

Jūsų kelionių draugės, Keliaujančios mamos

#keliaujančios mamos #rekomendacijos #nuorodos #kelionių patarimai #kovas #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas