Eglės sanatorija Birštone – tobulai pritaikyta vieta poilsiui su vaikais

Daugelis sutiksite – kad Birštonas puiki ramybės oazė ir labai pritaikytas miestas šeimos poilsiui, net su pačiais mažiausiais vaikais. Savaitgalio poilsiui su šeima pasirinkome Eglės sanatoriją, kurioje anksčiau lankėmės tik baseine ir likome sužavėti viskuo – vieta, maitinimu, aptarnavimu, pritaikymu vaikams, dėmesingumu, procedūromis.

Kaip didžiausią privalumą galiu įvardinti tai, kad vaikai net iki 15 metų yra apgyvendinami bei jiems suteikiamas nemokamas maitinimas! Nežinau daugiau tokių vietų, nes dažniausiai vaikus nuo trejų metų jau apmokestina.

Vieta ir apgyvendinimas

Sanatorija įsikūrusi ramioje vietoje, ant Nemuno kranto, pušyne. Teritorija didelė, labai sutvarkyta, kieme didelė žaidimų aikštelė vaikams, hamakai ramiam poilsiui ir pėsčiųjų takas palei Nemuną. Perėjus į kitą gatvės pusės – miesto parkas, kuriame galima pasivažinėti dviračiais, daug pramogų vaikams. Šalia mineralinio vandens garinimo bokštas ir traukinukas TŪTŪ.
Šalia sanatorijos – didelė automobilių stovėjimo aikštelė, nereikia sukti galvos, kur palikti automobilį. Kambariai paprasti, tačiau juose – viskas ko reikia poilsiui.
Atvykus gauni apyrankę su kodu, labai patogu, ją nuskanuoja visur – kavinėje, baseine, nereikia nieko daug nešiotis su savimi.
Dar atskirų pagyrų vertas ir personalas – visi draugiški, šypsosi, kalbina. Tikrai malonu, kai pasitinka taip, kad jautiesi labai laukiamas.

Vaikų žaidimų kambarys

Tai galėčiau įvardinti kaip vieną iš didžiausių pliusų sanatorijai. Niekur kitur tokio didelio žaidimų kambario ir dar nemokamo nėra. Be to jame ne tik galite ateiti pažaisti su vaiku, bet ir palikti vaiką auklei – irgi nemokamai, kol einate į procedūras ar spa (nuo trijų metų).
Kambaryje žaislų ir pramogų – įvairaus amžiaus vaikams. Dėlionės, vežimėliai, mašinytės, o didesniems ir trys didelis televizoriai bei kompiuteriniai žaidimai.

Baseinas, spa

Baseinų zona tikrai didelė, yra nedidelis baseinėlis patiems mažiausiems su fontanėliu, keletas plaukimo liemenių. Taip pat yra labai didelė jacuzzi, kurioje puikiai gali maudytis vaikai. Kadangi tai yra sanatorija, baseinais galima naudotis iki 10.00 val ir nuo 14.00 arba 16.00, kai baigiasi mankštos. Tad norint išsimaudyti ryte, reikia atsikelti šiek tiek anksčiau, tad galbūt kažkas tai gali būti minusas, bet kadangi mes keliamės anksti, mums tai tik privalumas.

Atvykus visuomet konsultuoja gydytojas – su juo galima pasitarti dėl procedūrų ar mankštų. Mes pirmą kartą su gydytojos rekomendacija nusivedėme Motiejų į druskų kambarį. Labai nerimavau, ar pavyks išbūti, bet pavyko puikiai. Buvo tikrai įdomu pasikapstyti druskoje.

Maitinimas

Dažniausiai viešbučiuose valgome tik pusryčius, o pietaujame ir vakarieniaujame kitur, nes man sanatorijos maistas daugiau asocijuojasi su paprastu, kasdieniniu. Šį kartą pabandėme išbandyti pilną maitinimą – ir likau labai nustebinta. Toks pasirinkimas, kad ir su penkių žvaigždučių viskas įskaičiuota Turkijoje galima lygintis, net sunku viską ir išvardinti (daug daržovių, gal keturios rūšys žuvies, jautiena, sriubos, užkandžiai, grūdinė duona, atskiras salotų stalas, švieži vaisiai, vakarienei netgi ledai, kurių gali valgyti kiek nori (vaikų svajonė). O kur dar blyneliai, mano mylimiausias varškės apkepas, plius lietuviški patiekalai – cepelinai, žemaičių blynai. Atskiras stalas vaikams, kuriame pasirinkimas nuo sveikų garintų kotletų iki bulvyčių fri. O mano favoritas – visiškai laimėjęs mano pusryčių simpatijas – naminiai varškės sūreliai.

Paskubėkite dar šią vasarą čia apsilankyti

Registruojantis su kodu ŠEIMA, gausite kineziterapeuto konsultaciją – laikysenos vertinimą – vaikui/ -ams DOVANŲ!
Visą vasarą vaikams (0–15 m.), apsistojant viename kambaryje kartu su tėvais, apgyvendinimas ir maitinimas nieko nekainuoja.
Gydomosioms vaikų programoms su procedūromis taikoma net 50 proc. nuolaida.
Nepamirškite suvesti / pasakyti / parašyti kodo ŠEIMA ir gaukite kineziterapeuto konsultaciją – laikysenos vertinimą – vaikui/ -ams DOVANŲ!

Ar važiuosime vėl? Tikrai taip ir tikiu labai greitai, nes kol kas tai viena geriausių mūsų atrastų vietų, tiesiog tobulai pritaikytų poilsiui su vaikais.

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu