Ką veikti Rokiškyje su vaikais?

Kažkodėl šiandien mintys sukasi apie sūrį, gal dėl to, kad Keliaujančios mamos nusprendė aplankyti ir patyrinėti Rokiškį. Nors Rokiškis ir nedidelis miestelis, bet galime užtikrinti, kad čia būtina atvažiuoti ne tik sūrio mylėtojams.

Keliaujančios mamos džiaugiasi atradusios Rokiškį ir savo atradimais dalinasi su jumis. Taigi kodėl vykstant į Rokiškį būtina į kišenę įsidėti skanėstų, kur galite nuvesti savo mažąsias būsimąsias scenos žvaigždes ir kur mokysimės ekologinio ūkio paslapčių, viskas mūsų sąraše, ką įdomaus nuveikti Rokiškyje su vaikais.

Virginijaus ir Birutės Dapkų ūkis

Nė viena išvyka su vaikais neapsieina be gyvūnų lankymo. Mamos žino, jei keliaujame pas gyvūnėlius, gera diena vaikams garantuota. Todėl pažintį su Rokiškiu ir pradedame nuo draugiško vaikams ir gyvūnams Dapkų ūkio. Čia auginamos alpakos, stručiai, povai, žąsys, antys, kiti įdomūs ir gražūs paukščiai. Su visais galima susipažinti iš arčiau ir pamaitinti. Smagiausia vaikams su amžinai laimingomis ir draugiškomis Alpakomis, kurios taip mėgsta vaikų dėmesį, kad gali apdovanoti net bučiniu. Taip pat ūkyje taip pat auginami arkliai ir poniai. Juos galima ne tik paglostyti, bet taip pat pajodinėti, šukuoti. Šiame ūkyje vedamos ekskursijos, o vasaromis vyksta vaikų stovyklos.

Bajoruose įsikūrę lėlių namai su linksmakiemiu

Nors ir nedidelis, bet visai įdomus vaikams lėlių muziejus, kuriame sukaupta didelė lėlių kolekcija iš viso pasaulio. Įdomu tai, kad čia kartu su vaikais galima išbandyti ir prakalbinti lėlių teatro personažus ar net patiems išbandyti aktoriaus rolę, todėl patiks tiek mažiesiems, tiek didesniems vaikams svajojantiems tapti aktoriais.

Liongino Šepkos skulptūrų parkas Rokiškyje

Jei oras geras ir norisi, kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, rekomenduojame, su šeima apsilankyti Skulptūrų parke. Šiuo metu parką puošia daugiau kaip 100 funkcionalių skulptūrų, o taip pat parke įrengta aktyvaus poilsio vieta jaunimui: hamakai, stalo futbolas ir kitos veiklos, kurios leis net ir šeima su didesniais vaikučiais praleisti puikų laiką.

Rokiškio dvaras

Dar viena puiki vieta leisti laiką su šeima gryname ore. Ypatingai graži aplinka – dvaro teritorijoje yra pasivaikščiojimo takai, įrengti suoliukai ir sūpynės vaikams. O smagiausia dalis ir vaikams – galite iš arti susipažinti su šio dvaro parko teritorijoje auginamais danieliais ir kiškučiais, kurie taip mėgsta lankytojų dėmesį ir ypač jų atneštus skanėstus. Kol vaikai džiaugsis gyvūnų dėmesių, smalsiems tėveliams gali būti įdomu susipažinti su muziejuje veikiančiomis ekspozicijomis: Rokiškio dvaro kultūra ir istorija, Rokiškio krašto istorija nuo seniausiu laikų.

„AquaJump Rokiškis“ vandens batutų parkas ir Rokiškio baseinas

Vaikų taip mėgstami batutai ir vandens pramogos vienoje vietoje, kas gali būti geriau? Todėl jei keliaujant į Rokiškį vasara jums nepašykštėjo šilumos, rekomenduojame nerti į vandens pramogas, neįtikėtinai smagiame vandens batutų parke. Su pačiais mažiausiais čia galėsite pasimėgauti vandens pramogomis ir saulės voniomis nuo kranto, puikiai įrengtame ir sutvarkytame parke. Na, o šeimoms su šiek tiek didesniais vaikais, neišdildoma diena garantuota.

Ilzenbergo dvaras

Jei išalkote, o galbūt norite tiesiog pailsėti ar pasivaikščioti išpuoselėtoje dvaro parko teritorijoje, rekomenduojame, aplankyti Ilzenbergo dvarą. Čia ne tik puiki aplinka, bet ir ekologinis ūkis, kuriame susitarus iš anksto galima sudalyvauti ekskursijoje ar net įsigyti norimos produkcijos. Todėl, vaikams gali būti įdomu ne tik pamatyti kas, kaip auga, bet ir paskanauti sveikais produktais vietoje. Taip pat čia Vasaromis organizuojamos vaikų stovyklos.

Sartų ežero apžvalgos bokštas

Ištroškusiems aukščio ir dangaus platybių rekomenduojame aplankyti net 33 metrų aukščio apžvalgos bokštą nuo kurio atsiveria įspūdingi Sartų regioninio parko vaizdai. Bokštą galima lankyti šviesiuoju paros metu 9 – 22 val.

Tapytų langinių gatvė

Vienas iš išskirtiniausių Rokiškio elementų – tai Respublikos gatvė, kurioje galite surasti net 252 kūrybiškai ir įvairiaspalviai tapytų langinių. Tai tarsi meno muziejus po atviru dangumi, kuriame pasivaikščioti gražiu oru tikrai bus smagu net ir su mažiausiais.

Sąrašas parengtas bendradarbiaujant su Rokiškio turizmo informacijos centru, kuris ir padėjo atrasti visas įdomiausias veiklas

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas