Kemperiai: keliaudami pasiimkite namus su savimi!

Viena iš priežasčių, dėl kurios dauguma iš mūsų laukia vasaros – galimybė ilsėtis ir pramogauti gamtoje. Nusimato šventė? Galima švęsti gamtoje. Planuojamas renginys? Gamta puiki nuomojamų patalpų alternatyva. Reikia poilsio ir bent trumpalaikio atsiribojimo nuo darbų? Gamta tam puikiai tiks. Tam, kad laikas gamtoje būtų dar jaukesnis ir komfortabilesnis, buvo sukurti kemperiai, kuriuose jausitės visai kaip pilnaverčiuose namuose.

Išnaudokite šį keliavimo būdą tikslingai!

Visi puikiai žinome populiariausius Lietuvos kurortus pajūryje ir ne tik, bei pagrindines lankomas ir tinkamas poilsiui vietas. Tačiau ar kada pagalvojote, kiek daug Lietuvoje yra nuostabių vietų, kurių dar neatradote? Ir besirenkant poilsį viešbutyje ar apartamentuose, tikėtina, kad niekada ir neatrastumėte? Kelionės kemperiais tuo ir žavios, kad kiekvieną kartą galima atrasti neatrastas, bet nuostabias vietas, kurios paliks nepamirštamą įspūdį. Kemperiai suteikia laisvę rinktis.

Kelionė su šeima prikabinamu kemperiu 

Mamos Lauros atsiliepimas iš savaitalio: Paskutinis vasaros savaitgalis užskaitytas! Nors vasara prabėgo kosminiu greičiu, bet įsimintinų ir nuostabių akimirkų per ją susirinkom laaabai daug! Viena iš jų buvo šio savaitgalio išvyka:

  • 🚘 su kemperiuku į Molėtus aplankant Ignaliną ir jos AE, Visaginą, Zarasus.
  • 🏕 Stovyklavimas nuostabiame kempinge, ant Siesarto ežero kranto. (Sodybos nuoroda)
  • 🥘 maisto ruoša 🤷‍♀️ teko ir prie puodų pastovėt, gerai kad juos parūpino atostogaujam.lt
  • 🎣  žvejyba švintant ir leidžiantis saulei po žvaigždėtu dangumi.
  • 🙀  lipimas į 36metrų aukščio apžvalgos bokštą (iš baimės nelabai supratau kaip užlipau ir nulipau 🙄)
  • O didžiausias džiaugsmas, tai vaikų emocijos ir jų visi pirmi kartai🥰

Ačiū Keliaujančios mamos, už rekomendacijas ir puikius patarimus kaip turiningai ir smagiai galima praleist laiką su vaikais 🥰 Ir pačios geriausios rekomendacijos Atostogaujam.lt , kurių kemperiukai pridėjo žavesio mūsų kelionei 😊 tikrai grįšim pas jus, nes Jūs esat nuostabus!!!

Kemperiai ir jų privalumai

Kemperio viduje rasite patogią lovą bei stalą, todėl netgi jeigu orai nuspręs iškrėsti išdaigą, Jums nebereikės šlapti, šalti ar grįžti namo. Kemperis – nuostabi palapinės alternatyva. Išduosime paslaptį, jame noriai apsistoja netgi didžiausi komforto mylėtojai.

Pamirškite stresą, kurį patirdavote, kai šilčiausiomis vasaros dienomis negalėdavote rasti kambario prie jūros ar namelio prie ežero. Orų prognozės žada gerą orą? Nuomojatės kemperį ir vykstate į Jūsų svajonių vietą. Didelis privalumas ir tame, kad neprivalote prisirišti prie konkrečios lokacijos. Galite iš anksto pasiplanuoti kelių dienų turą ir aplankyti kelias vietas, kiekviena rytą grožėtis vis kitu vaizdu.

Ko reikės kelionei kemperiais?

– geros draugų arba šeimos kompanijos, kurią tikriausiai turite 😉
– svajonių lokacijos (kaip tik kelias tokias tuoj rekomenduosime);
– geros nuotaikos (straipsnio pabaigoje – gera žinia)!

Šias vietas būtina aplankyti keliaujant  KEMPERIU ar su PRIEKABĖLE!

Palūšės stovyklavietė

Jauki stovyklavietė Ignalinos rajone ant pačio Lūšio ežero kranto. Palūšėje rasite medinius  staliukus ir pavėsines, kur galėsite jaukiai suvalgyti vietinėje laužavietėje iškeptų gardumynų.
Taip pat vietoje yra lauko tualetai ir kita pilnavertiškam poilsiui reikalinga infrastruktūra.

Bražuolės stovyklavietė

Erdvi stovyklavietė su visais patogumais Kairiojo Neries kranto turizmo trasoje, kurioje rasite 3 pavėsines, talpinančias apie 30 žmonių. Tai puikus pasirinkimas norintiems suburti didesnę kompaniją ir gerai praleisti laiką.

Poilsiavietė priešais Dūkštos ir Neries santaką

Nuostabi vieta Neries pakrantėje, priešais Dūkštos ir Neries santaką, tinkanti norintiems gerai praleisti laiką nedideliame draugų aš šeimos narių rate. Poilsiavietėje rasite pavėsinę, talpinančią 8 žmones, laužavietę, kur galėsite pasigaminti karšto maisto.

Poilsiavietė prie Padūkštų pilkapyno

Ši ant Neries kranto esanti poilsiavietė su smėlinga pakrante sužavės maudynių mėgėjus. Joje rasite pavėsines bei laužavietes.

Ilgio stovyklavietė

Didelė stovyklavietė ant Ilgio ežero kranto. Joje rasite 4 pavėsines su baldais, 2 lieptus, 2 tualetus, 10 stalų, 97 suolus bei 5 skulptūras.

Puvočių stovyklavietė

Ši stovyklavietė sužavės užburiančių gamtos vaizdų mylėtojus. Stovyklavietė įkurta Dzūkijos nacionaliniame parke Merkio ir Grūdos upių santakoje, joje puikiai išvystyta infrastruktūra.

Atostogaujam.lt kemperiai: užsisakyk arba laimėk!

Nuostabių vietų poilsiui su kemperiais (priekabėlėmis) Lietuvoje yra žymiai daugiau, tad galima atrasti vis kažką naujo, net keliaujant kiekvieną savaitgalį. O kuri stovyklavietė yra Jūsų mėgstamiausia?

O nuo rugpjūčio 11d. sekite informaciją „Keliaujančios mamos” socialiniuose tinkluose, nes turėsite galimybę laimėti tokio kemperiuko-priekabėlės nuomą savaitgaliui su savo šeima!!! Užbaikite vasarą smagiausia šeimos kelione!

Kviečiame dalintis patirtimis

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

#atostogaujamsuseima #atostogos #kemperiai #kemperiunuoma #kempingaiseimoms #stovyklavietesprieezero #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas