Mamos prieš keliones dailina formas – greičiausias svorio metimas

Keliaujančių mamų bendruomenėje visada dalinamės kur nuvykti, ką pamatyti, ką suvalgyti, kaip pasiruošti ir paruošti savo šeimą kelionei, o ar nepamirštame pasiruošti pačios? Ne paslaptis, kad mes mamos dažnai laikom visus namų kampus, o savo poreikius paliekam paskutinėje vietoje. Atrodo, viską žinome, kelionę planuojame, bet tik paskutinę minutę suprantame, kad svajonių atostogas gali apniaukti vėl pakitusios kūno formos.

Mamos prieš keliones dailina formas – greičiausias svorio metimas.

Dalinamės mamos patirtimi

Kai mintimis įsivaizdavau, kaip po dviejų savaičių iškiliai plaukiu Italijos paplūdimiu, supratau, kad ypatingoms progoms laikytos suknelės ir bikini atrodo visai nebe taip kaip aš juos pamenu. Besiruošdama į paskutinę kelionę supratau, kad antras nėštumas ir po to beveik du metai karantino namie tikrai neišėjo į naudą ir būtinas greičiausias įmanomas svorio metimas ir formų dailinimas. Vos daugiau nei dvi savaitės, tai ką dabar daryti?!?

Sakysite maža smulkmena, bet ar tikrai? Lekiam į darbus, rūpinamės mažyliais, šeima, ligomis, šventėmis, laikome visus namų kampus ir tik tą ramybės vonioje minutę (jei niekas neįsiveržė šaukdamas “MAMA!!!”) pasvajojame apie kažkada turėtas formas. Nebijokime pasakyti to, kad nors dažnai “papuoštos” vaikų ir susivėlusios, bet mes irgi norime būti gražios, o šis jausmas prieš keliones ir šventes ypač sustiprėja. Taigi apimta liūdesio ir desperacijos, kad laiko visai nedaug nėriau į internetą.

Greičiausias svorio metimas – ką siūlo internetas?

Pradžiai, turiu pasakyti, kad sveikatą vertinu labiau nei grožį, todėl stebuklingos piliulės, kūno skysčius šalinančios arbatėlės ir papildai iš karto buvo atmesti. Kadangi jau keli metai visiškai nevalgau mėsos, nevartoju alkoholio, visuomet stengiuosi rinktis sveiką, ekologišką maistą, nerti į drastiškas dietas, taip pat neketinau. Operacijos? Kai rezultato reikia už kelių savaičių tikrai ne išeitis, o ir pati tikrai nesijaučiau pasiruošus šiam žingsniui.

Internete akį patraukė didžiausias ir veiksmingiausias radijo dažnio aparatas Lietuvoje BTL Vanquish me, kurį šiuo metu turi šis grožio salonas Klaipėdoje. Nesu labai patikli reklamoms, bet klienčių rezultatų pavyzdžiai buvo šokiruojantys. Gerąja prasme. Nutariau išbandyti ir aš.

Pirmas susitikimas ir planas

Kadangi iš karto nebuvau tvirtai apsisprendusi, todėl pirmam susitikimui pasirinkau konsultaciją. Vos įžengus pro duris iš karto papirko grožio salono profesionalumas ir švara. Licenzijuotame grožio salone specialistės, apžiūrėjusios mano „būklę“, iš karto parinko ir pasiūlė procedūrų planą, patiko tai, kad derino skirtingus aparatus. Nes kiekvienas aparatas veikia šiek tiek skirtingai, vienas tirpdo, kitas formuoja, trečias skatina kraujotaką, todėl visi kartu leidžia pasiekti įvairiapusį efektą. Man buvo pasiūlyta BTL Vanquish me aparato atliekamą radijo dažnio tirpinimą derinti su LPG Medical limfodrenažiniu masažu ir Endosferos terapija.

Mamos prieš keliones dailina formas – greičiausias svorio metimasPojūčiai procedūros metu

Procedūra trunka apie valandą laiko. Viskas ką reikia daryti, tai ramiai gulėti, kol pilvą/šlaunis maloniai šildo. Labai nustebino tai, kad ta šiluma buvo jaučiama, ne tiek iš išorės, o tarsi kas šildytų viduje. Po procedūros, nors buvo tirpdomas pilvukas, bet atrodė, kad net skruostai gerokai įraudę. O išėjus dar kurį laiką jaučiau vidinę šilumą ir jau vakare pajutau, kad riebaliukas buvo kur kas minkštesnis ir lengvesnis. Po procedūros siekiant, kad sutirpdytų riebalų šalinimas vyktų kuo efektyviau, rekomenduojama gerti daug vandens, tačiau, galiu patvirtinti, to labai norisi ir pačiai. O skatinant riebalinių ląstelių išskaidymą atlikau keletą limfodrenažinių masažų, po kurių labai pasijuto sustangrėjusi ir palygėjusi oda.

Rezultatai

Laukiamiausia dalis – rezultatai. Ėjau vedama desperacijos ir smalsumo. Į kitų rezultatus žiūrėjau kiek skeptiškai (suprasdama šiuolaikinę nuotraukų tvarkymo technologiją), todėl abejojau ir stebuklų nesitikėjau. Tai kas gavosi? Po dviejų procedūrų rezultatas stulbino – minus 3 kg ir 5 cm nuo apimties. Labiausiai džiugino, kad centimetrai mažėjo nuo tų dalių, kurių nei sportas nei dietos paprastai lengvai „nepaima“.
Ką pajutau aš? Nutirpusios „auselės“ ir šonai, labai greitai pasimatė ant rūbų, rūbai atlaisvėjo ir pagaliau paryškinau savo figūrą taip kaip apie tai tik pasvajodavau. Iš karto pasijuto ir lengvumo jausmas. Labai palygėjo ir sustangrėjo ne tik oda, bet ir visas kūnas, kas dar labiau sustiprino mano džiaugsmą. O geriausia dalis – džiaugsmas ne vienkartinis, rezultatas ryškėja dar iki trijų mėnesių po užbaigto kurso ir praėjus jau beveik mėnesui, galiu patvirtinti, niekas negrįžta.

Ar galėčiau rekomenduoti kitoms mamoms?

Aš pradėjau su tokiais išmatavimais 85cm (apimtis ties bamba)/77cm (ploniausia liemens vieta)/95cm (pilvuko apimtis 5 cm žemiau bambos), šiandien vos po poros savaičių apimtys gerokai kuklesnės 79cm/74cm/89cm. Jūs įsivaizduojate ką reiškia -5 centimetrai nuo apimties? Tai jau beveik -1 dydis! Savo rezultatais ir pojūčiu esu be galo patenkinta. Ir manau, kad tai puiki alternatyva kiekvienai mamytei, tyliai pačiupinėjančiai savo po vaikučių likusius pilvukus, auseles ir šoniukus.

Didžiausiais pliusais išskirčiau:

  • Saugumas – jokio skausmo, intervencijų ir gijimo.
  • Patogumas – nereikalingas išankstinis pasiruošimas, procedūra greita ir po jos galima grįžti į gyvenimą iš karto.
  • Greitis – netikėjau, bet vos keletas savaičių ir tikrai apčiuopiami ir matomi rezultatai.
  • Natūralumas – viskas vyksta aparatų pagalba sužadinant jūsų organizmo natūralias funkcijas, todėl tai puiki alternatyva plastinėms operacijoms.

Tačiau reikia suprasti, kad rezultatai gali laikytis ilgai tik su jūsų pagalba ir priežiūra.

Daugiau informacijos apie procedūrą rasite čia.

Dėkojame mamai Vilmai, sutikusiai pasidalinti jos atradimais, kai reikia efektyvaus ir saugaus sprendimo prieš kelionę ar šventinį įvykį.

#neatlygintinastestavimas

Partnerio turinys (foto/video).

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu