Montesori baldai vaikams

Montessori baldai vaikams

Turbūt daugelis esate girdėję apie Montessori mokymo metodą. Neabejojame, kad esate girdėję ir apie Montessori baldus. Apie juos buvome girdėję ir mes. Ir nusprendėme pasidomėti daugiau kuo jie tokie ypatingi ir kodėl juos taip mėgsta mamos.

Montessori baldai vaikams – labai džiaugiamės atradę šeimą, kurie su didele meile gamina šiuo baldus ir sutiko mums papsakoti daugiau.

Montessori baldai neseniai pristatė savo prekės ženklą One little pine.

Montessori baldai – kas tai?

Montessori metodą, XX a. pradžioje sukūrė Italijos gydytoja, Marija Montessori. Ji teigia, kad vaikai nuo gimimo iki 6 metų turi daugiausiai mokymosi galimybių. Tuo metu, tyrinėdami ir pažindami aplinką jie gali tapti savimi pasitikinčiais ir nepriklausomais. Viskas, kas yra vaiko aplinkoje turi būti lengvai pasiekiama ir prieinama, kad vaikui nereikėtų suaugusių pagalbos. Nors ši teorija skirta daugiausiai ugdymo įstaigoms, tačiau gali būti lengvai pritaikoma namuose. Taip gimė „Montessori baldai“ arba dabar “One little pine“.

„Montessori baldai“ gimė iš meilės

Montessori baldai“ arba dabar “One little pine” vaikams gimė iš meilės – tėčio meilės medžiui, mamos meilės skaitymui ir begalinės abiejų meilės vaikams.

Ieškodami rinkoje baldų bei žaislų savo mažiesiems, kurie atspindėtų Montessori filosofiją ir atitiktų aukštus reikalavimus, tokių neradome, tad mums liko vienintelė išeitis – pagaminti juos patiems.

Po ilgų kūrybinių bei meistrinių procesų sukūrėme Montessori mokymosi bokštelį, kuris atitiko visus mūsų lūkesčius.
Pagrindiniai ir pirmieji mūsų gaminių vertintojai bei bandytojai yra mūsų vaikai. Tik po ilgų testavimų ir tobulinimo procesų, kai būname visiškai užtikrinti gaminių saugumu, pristatome juos Jums.

Gamyboje naudojame aukščiausios kokybės žaliavas, dengiame tik ekologiška alyva ir dažais, kurie saugūs vaikams ir aplinkai. Ypatingą dėmesį skiriame vaiko saugumui, tad kuriame funkcionalius, originalaus dizaino daiktus, kurių formos aptakios, o kampai užapvalinti.

Kviečiame susipažinti su mūsų produktais.

Montessori staliukas su kėdutėmis

Rankų darbo, natūralaus medžio Montessori staliukas ir kėdutės, kaip ir visi Montessori baldai padeda mažyliui tapti savarankišku, savimi pasitikinčiu žmogumi, nes jis pats gali atsisėsti ir atsistoti, kada nori, nelaukiant, kol suaugusysis jį įkels arba iškels. Vaikui žymiai patogiau sėdėti prie jo dydį atitinkančio staliuko ir jausti žemę po kojomis, tai jam suteikia komforto.

Naudojantis Montessori staliuku su kėdutėmis vaikutis palaipsniui nuo mažens galės mokytis stalo manierų, pereinant prie bendro šeimos stalo. Tai puiki vieta ne tik valgyti, bet ir užsiimti įvairiausiomis veiklomis – piešti, lipdyti, dėlioti dėliones, vartyti knygeles ir kt.

Tvirta ir patikima konstrukcija, visi kampai užapvalinti, tad nėra pavojaus užsigauti, išlaiko iki 50 kg svorį bei suprojektuota 1,5-4 m. vaikams.

One Little Pine natūralios medienos Montessori mokymosi bokštelis Safety+

Tai rankų darbo, natūralios medienos, ergonomiškas Montessori bokštelis su papildoma apsauga. Bokštelis padeda vaikui saugiai bei savarankiškai tyrinėti aplinką, skatina kūrybiškumą, stiprina ryšį su tėvais, ugdo pasitikėjimą savimi. Bokštelis „auga“ kartu su vaiku – lengvai reguliuojamas aikštelės, skirtos stovėti, aukštis (3 padėtys). Bokštelio priekyje yra rakinama apsauga, kurią paprasta išimti ir įdėti – todėl šis bokštelis tinkamas nuo ankstyvesnio amžiaus. Ant bokštelio pagrindo priklijuoti paminkštinimai, leidžia bokštelį stumdyti tyliai ir nesubraižant grindų.

Montessori laiptelis

Išskirtinio dizaino, rankų darbo, natūralios medienos Montessori laiptelio pagalba vaikas gali savarankiškai atlikti įvairius darbus, pasiekti stalviršį, kriauklę ar aukščiau padėtus daiktus. Visi kampai užapvalinti, kad laiptelis būtų maksimaliai saugus vaikui ir baldams.

One Little Pine natūralios medienos Montessori mokymosi bokštelis Exclusive

Išskirtinės išvaizdos, rankų darbo, natūralios medienos, ergonomiškas Montessori bokštelis padeda vaikui saugiai bei savarankiškai tyrinėti aplinką, skatina kūrybiškumą, stiprina ryšį su tėvais, ugdo pasitikėjimą savimi. Bokštelis pagamintas iš aukščiausios kokybės dygiuotos pušies baldinės plokštės. Visi kampai užapvalinti, kad bokštelis būtų maksimaliai saugus vaikui ir baldams. Bokštelis „auga“ kartu su vaiku – lengvai reguliuojamas aikštelės, skirtos stovėti, aukštis (3 padėtys). Bokštelio priekyje yra rakinama apsauga, kurią paprasta išimti ir įdėti – todėl šis bokštelis tinkamas nuo ankstyvesnio amžiaus.

One Little Pine natūralios medienos Montessori knygų lentyna

Rankų darbo, natūralaus medžio Montessori knygų lentyna sukurta taip, kad vaikas matytų knygų viršelius, galėtų pats išsirinkti ir lengvai pasiimti norimą knygą.

Montessori mokymosi bokštelis Classic

Rankų darbo, natūralios medienos, ergonomiškas Montessori bokštelis padeda vaikui saugiai bei savarankiškai tyrinėti aplinką, stiprina ryšį su tėvais, skatina kūrybiškumą ir ugdo pasitikėjimą savimi. Visi bokštelio kampai užapvalinti, kad bokštelis būtų maksimaliai saugus vaikui ir baldams. Bokštelis „auga” kartu su vaiku – lengvai reguliuojamas aikštelės, skirtos stovėti, aukštis (3 padėtys). Ant bokštelio pagrindo priklijuoti paminkštinimai, leidžia bokštelį stumdyti tyliai ir nesubraižant grindų. Labai tvirtas ir stabilus – išlaiko 80 kg.

Montessori mokymosi bokštelis Mini

Rankų darbo, natūralios medienos Montessori mokymosi bokštelis MINI – tai tarpinis variantas tarp įprasto Montessori mokymosi bokštelio ir Montessori laiptelio. Labai tvirtas ir stabilus – išlaiko 80 kg., todėl tinkamas naudoti ir suaugusiems. Labai lengvas, todėl bokštelį patogu nešioti ir laikant už rankenų. Sukurtas vaikams nuo 2 metų, tačiau su papildoma apsauga galima pradėti naudoti anksčiau.

Kodėl turėtumėte išsirinkti būtent „Montessori baldai“ arba “One little pine”

  1. Nes kiekvienas gaminys yra gaminamas su ypatinga meile Jūsų vaikui;
  2. Nes visi gaminiai pagaminti iš aukščiausios kokybės dygiuotos pušies baldinės plokštės;
  3. Nes visų gaminių kampai užapvalinti, kad būtų maksimaliai saugūs vaikams;
  4. Nes visi gaminiai yra saugus vaikui ir aplinkai – dengiami vandens pagrindo vaikų žaislams skirtais dažais ar alyvuojamas ekologiška “Rubio monocoat” alyva;
  5. Nes visi gaminiai labai tvirti ir stabilūs.

Jei turite mažylių – būtinai pasidomėkite šiais One little pine Montessori baldais vaikams.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu