Šeimos pramogos „Žalgirio“ arenos BASEINE

„Keliaujančių mamų” ambasadorė Dovilė nuolatos ieško naujų pramogų laisvalaikiui su savo šeima. Ji augina du skirtingo amžiaus vaikus – 2 metų Jogailę ir beveik 8 metų Motiejų – tad rasti vietų ir veiklų, kuriose abiems vaikams būtų vienodai įdomu, kartais atrodo kaip tikras iššūkis. Kadangi apie „Žalgirio“ arenos baseiną gavome labai daug teigiamų atsiliepimų, Dovilės šeima nutarė surengti šeimos SPA dieną Kaune ir čia išbandyti vandens pramogas „savu kailiu“. Po šio vizito mūsų ambasadorė pasidalino išsamiais savo šeimos įspūdžiais – kviečiame skaityti toliau ir sužinoti, kaip jiems sekėsi!

Prieš keliaujant į baseiną, rekomenduojame pasirūpinti

„Žalgirio“ arenos baseiną tikrai nėra sudėtinga rasti – jis įsikūręs vienoje didžiausių miesto gatvių – Karaliaus Mindaugo prospekte, šalia prekybos centro „Akropolis“ bei jau minėtos „Žalgirio“ arenos. Mašiną parkuoti rekomenduojame „Žalgirio“ arenos aikštelėje, kur stovėjimas 3 valandas yra visiškai nemokamas. Tereikia parsisiųsti mobiliąją aplikaciją ADCParking, susieti savo paskyrą su banko kortele bei suvesti automobilio numerius. Šlakbaumo sistema atpažins jūsų automobilį ir taip pateksite į teritoriją. „Žalgirio“ arenos baseinas, žiūrint nuo Karaliaus Mindaugo prospekto, yra prisišliejęs „Žalgirio“ arenos dešinėje pusėje. Ten ir statykite automobilį. Beje, puiki žinia elektomobilių turėtojams – čia galėsite pasikrauti automobilį visiškai nemokamai.

Ką dar reikėtų pasiimti keliaujant į baseiną? Standartiškai rekomenduojame įsidėti šlepetes, prausimosi reikmenis, maudymosi kostiumėlius, rankšluostį. Kūdikiams reikėtų pasirūpinti specialiomis sauskelnėmis, tačiau, jeigu ir pamiršite – ne bėda. Sauskelnes galėsite įsigyti ir baseino kasoje.

„Žalgirio“ arenos baseine kainos tikrai draugiškos šeimoms: vaikams iki 4 metų apsilankymas nieko nekainuoja, taip pat yra specialus šeimos (2 suaugę ir 2 vaikai) bilietas. Na, o apsilankymo trukmė – net 3 valandos.

„Žalgirio“ arenos baseinas – pritaikytas poilsiui su šeima

Svečių patogumui, išduodamos specialios apyrankės, kuriomis ne tik fiksuojamas apsilankymo laikas, atrakinamos bei užrakinamos spintelės, bet galima atsiskaityti ir už įsigytus užkandžius ar gėrimus. Tai itin patogu, nes nereikia kartu su savimi nešiotis piniginės ar telefono.

Lauko avalynę palikite prie rūbinių, tam skirtose spintelėse arba neškitės kartu su savimi į rūbinę (tik nepamirškite koridoriuje persiauti šlepečių!). Yra atskirai vyrų, moterų bei bendrosios rūbinės (kas labai aktualu, kai į baseiną atvyksta mama su ūgtelėjusiu sūnum ar tėtis su dukra ir nesinori vaiko paleisti į dušines vieno). Bendrosios rūbinės yra itin patogios ir šeimoms, nes visa šeima gali persirengti specialiai įrengtose talpiose persirengimo kabinose. Dušuose taip pat yra vaikams įrengtos atlenkiamos kėdutės, ant kurių galima pasodinus vaiką nuprausti. Bendruose dušuose visi prausiasi su maudymosi kostiumėliais, kas man, kaip aštuonmečio mamai, buvo tikrai aktualu. Visuomet keliaujant į baseinus vienai be vyro, šiek tiek nerimauju, kaip reiktų elgtis su sūnumi – ar palikti jį vieną vyrų rūbinėje, ar imti su savimi į moterų rūbinę (kur, manau, jis per didelis būti). „Žalgirio” arenos baseine šios problemos tikrai nėra!

Tėvelių patogumui baseine galima rasti netgi tokius daiktus, kaip vystymo lenta ar maitinimo kėdutė!

Svarbiausia – saugumas

Kiekviena mama vykdama į baseiną šiek tiek nerimauja, kad vaikai neperšaltų. Maloniai nustebome, nes „Žalgirio“ arenos baseine vidaus temperatūra siekė net 31 laipsnį, o vaikų erdvėje vandens temperatūra buvo taip pat aukšta. Todėl mažyliai tikrai neperšals nei plaukiodami baseine, nei vaikščiodami po teritoriją.

Baseine yra specialiai vaikams įrengtas vaikiškas negilus baseinėlis su nusileidimo kalneliais ir kitomis pramogomis. Taip pat mūsų dėmesį atkreipė net kelios dėžės su įvairiais apsauginiais plaukmenimis. Na, o baseino teritorija nuolat stebima gelbėtojų.

„Žalgirio“ arenos baseine vyksta suaugusiųjų bei vaikų mokymo plaukti treniruotės. 5 – 7 metų vaikai gali mokytis plaukti tiek dalyvaujant tėvams, tiek ir vieni. Na, o tėveliai savo vaikus gali stebėti pro kavinės langą. Mano vyras tikrai susigundė mintimi atvežti sūnų reguliariai į treniruotes ir jam besimokant plaukti, pasimėgauti puodeliu kavos ir paskaityti knygą. Taip pat, čia organizuojamos saugaus elgesio vandenyje edukacijos vaikams! O jei jau dairotės savo vaikams vasaros stovyklos – skubame pranešti, jog ,,Žalgirio” arenos baseinas pirmą kartą organizuos stovyklą, skirtą 6 – 14 metų amžiaus vaikams. Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti čia.

Pramogos „Žalgirio“ arenos baseine

Baseine yra net 11 skirtingų pirčių: nuo lengvų garinių iki net 85 laipsnių kaitros. Mėgstantys aromaterapiją, galės lepintis mėtų bei levandų kvapais pirtyse. Išbandėme jacuzzi (yra ir vidaus, ir lauko su vaizdu į Nemuną), specialiai įrengtas vietas pėdų masažui, klausėmės muzikos plūduriuodami negiliame baseine. O kiek visko dar liko neišbandyta! Mudu su vyru žadėjome būtinai sugrįžti dar kartą į „Pirties kelią“, kuriame pirties meistrai organizuoja visą specialią pirtinimosi programą (ir visa tai jau įeina į apsilankymo kainą).

Kalbant apie pirtis, man, kaip mamai, svarbu paminėti, jog labai patogu ir apgalvota, kad prie pirčių įrengti relaksaciniai negilūs baseinai. Todėl kol vienas iš tėvų mėgausis pirties malonumais, kitas kartu su vaikais bus visai netoliese.

Po vandens pramogų, visuomet norisi atsigaivinti ar užkąsti. Labai patogu, kad tai galima padaryti neišėjus iš baseino teritorijos. Šviežiai spaustos sultys, glotnučiai, vaikų mėgstamos vištienos juostelės su daržovių skiltelėmis – visa tai galima rasti baseine įsikūrusiame restorane.

Šeimoms, kurios mėgsta vandens pramogas ir laisvalaikį kartu – nuoširdžiai rekomenduojame apsilankyti „Žalgirio“ arenos baseine. Pramogauti vandenyje patiks visiems šeimos nariams: baseinas puikiai pritaikytas tiek mažyliams, tiek ir vyresniems vaikams. Vienas didžiausių man, kaip mamai, privalumų – šilta vandens ir erdvių temperatūra. Bendros rūbinės ir dušai tikrai numeta daug galvos skausmo į baseiną atvykusiems tėčiams ar mamoms. Na ir dar vienas baseino privalumas – tai, kad išsidūkę vandenyje vaikai dažniausiai PUIKIAI miega. Todėl, net jeigu atvykote iš kito miesto, tikėtina, jog kelionė namo bus tyli ir rami. Na, o visiems skaitytojams, kurie dar nebuvo, bet nori išbandyti SPA pramogas „Žalgirio“ arenos baseine, daugiau informacijos ir bilietus rasite čia.

#zalgiriobaseinas #keliaujanciosmamos  #atsiliepimas #kaunas #vandenspramogos #pramogossuseima #pramogossuvaikais #baiseinas #dovana #reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas