Kelionė su 3 vaikais: TOP vietos Tenerifėje šeimoms

Kelionė su vaikais visada yra nedidelis iššūkis. O kai jų šeimoje yra net 3? „Keliaujančios mamos” šeimų kelionių istorijomis siekia parodyti, kad viskas įmanoma, reikia tik noro. Smagios ir daug kam žinomos šeimos kelionė su vaikais bei jų TOP vietos Tenerifėje šeimoms.

Daugiau kelionių patyrimų su gausiu būreliu vaikų galite perskaityti „Keliaujančių mamų” straipsnyje  čia: „Septyniese karavane”, kaip šeima keliauja su 5 vaikais.

Atradimai Tenerifėje šeimoms

Esu Laura, 3 vaikų mama, restorano Vilniuje “Vaflių namai” įkūrėja. Kelionės – mūsų šeimos didžiausia aistra, kuria norime pasidalinti su pasauliu! Daugelis klausia, kaip sekasi keliauti su 3 vaikais? O mūsų atsakymas visada toks pat – “įdomiau būti negali”. Gimus vaikams kelionės niekur nedingo, dabar džiaugiamės galėdami pasaulį stebėti ne tik savomis, bet ir vaikų akutėmis! O jos, patikėkite, mato suaugusiems prasprūstančias įdomybes!

Šiemet labai norėjome pažiemoti Tailande, bet vieną vakarą radome labai pigius bilietus į Tenerifę ir štai mes čia!

Mūsų TOP vietos Tenerifėje su vaikais:

1. SIAM parkas🐉

Neturėjome didelių lūkesčių šiai vietai, o be reikalo… Diena šiame vandens atrakcionų parke tapo viena linksmiausių Tenerifėje!  2 mažylių aikštelės tiks patiks vaikams iki 4 metukų, o siekiantys 1.10 cm ir 1.25 cm jau gali keliauti į visus parko atrakcionus!

Patarimas: Vykite kuo anksčiau ryte (tai galite padaryti su nemokamai vežančiu autobusu), nes po pietų pavėsyje gali būti kiek vėsoka.

Baseinai šildomi! Tik ta šiluma tokia sąlyginė… na, bent sukurtuose netikruose paplūdimiuose tikrai malonu maudytis! Mažiausiems net galima paimti specialias maudymosi liemenes!

📍Kaina: suaugusiam 38 eur, vaikui (3-11 m.) – 26 eur. Mažiukams 0-2 metų nekainuoja.

Patarimas: Pirkite kombinuotą bilietą į Loro ir Siam parkus ir taip sutaupykite!🐲

2. LORO parkas🐬

LORAS iš ispanų kalbos – papūgos! 🦜Tada šiame parke jų netrūksta. Mes iš pradžių ieškojome žirafų, gazelių, zebrų, ką buvome matę Fuerte Ventūroje #oasiswildlifefuerteventura

Tad šiek tiek nuliūdome jų neradę! BET! Vandens gyvūnų pasirodymai buvo verti šios išvykos! Labiausiai patiko orkos! Vaikai vis klausė, kada vėl taškys??? Neveltui #loroparque logotipe nupiešta papūga, delfinas ir orka! Čia tikrai jų stiprioji pusė👌🏻

📍 Kaina: suaugusiam 38 eur, vaikams nuo 5 metų – 26 eur, iki 5 metų NEMOKAMAI. Yra galimybė išvykstant iš parko įsigyti bilietą antram apsilankymui (galioja 2 savaites) vos už 13 eur.

 

3. Restoranas “El Cordero” įsikūręs bananų plantacijoje  

Čia rasite klasikinius kanarietiškos virtuvės patiekalus. Paragaukite kanarietiškų bulvių! Mums labai patiko. Visgi smagiausia dalis – pasivaikščioti po plantaciją, kai virš galvos kaba bananų kekės ir šalimais esančiame aptvare linksmai kalba ožkos! Prisijuokėme iš širdies! Tai išskirtinė vieta su vaikais! Tik vykti galbūt patartume pavalgius, o ten tik užkandžiauti (keptas sūris su uogiene labai nebloga opcija). Įdomi detalė, kad kartu su sąskaita kiekvienam staliukui atneša ir bananų kekę!🍌

4. Parque García Sanabria🌴

Šaunus parkas pusdieniui šeimoms salos sostinėje👨‍👩‍👧‍👦 ! Čia rasite tiek gražiausių augalų, tiek smagiausią žaidimų aikštelę, fontanus, gėlių laikrodį ir stilingas kavinukes! ☕️📍

5. Teidė🌋 

Tiksliau Teidės nacionalinis parkas! Vaikams buvo smalsu pamatyti tikrą, nors ir miegantį ugnikalnį! Ir nors nekilome į viršūnę funikulieriumi (reikia spec. registracijos ir vaikams iki 3 m. negalima), vaizdų grožio pakako ir ugnikalnio papėdėje!  Kelias iki Teidės vingiuotas, tad mums labai pagelbėjo ledinukų maišelis. O nuvykus į vietą – nacionaliniame parke galima prisėsti radus vietą ir pasidaryti su šeima įsimintiną pikniką!

Štai tokios TOP vietos Tenerifėje šeimoms, kurias atrado Lauros šeima. Nori papildyti?

Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas