Vaistinėlė kelionėms su vaikais vasarą

Sulaukę vasaros, skubame pilnomis saujomis mėgautis jos malonumais. Karštis, vandens pramogos, ilgi žygiai, pasivažinėjimai dviračiais, paspirtukais, – visa tai tik dalis, ką smagu veikti šiltu oru ir ilgais vakaras. Deja, vasarą padaugėja ir netikėtų traumų bei nutikimų. Vasaros vaistinėlė – būtinas kelionių ir išvykų palydovas kiekvienai mamai ar šeimai. “Keliaujančios mamos” sudarė TOP priemonių sąrašą, kurios pravers, kad atostogos būtų ramios. Vaistinėlės priemonės kelionėms su vaikais.

Šaldančios priemonės

„Ice Power“  (Instagram rasite čia) šaldomasis gelis – nereceptinis skausmą mažinantis preparatas, kuriame yra mentolio. Jis greitai ir ilgam sumažina skausmą bei maudimą. Be to, slopindamas uždegiminį procesą ir skatindamas natūralų kūno gijimą, preparatas mažina pažeistų minkštųjų audinių bei sąnarių tinimą. „Ice Power“ šaldomasis gelis mažina raumenų įtampą ir padeda jiems atsigauti po fizinio krūvio. Tinkamas visai šeimai. Yra įvairaus dydžio pakuočių, tad paprasta įsidėti į lagaminą. Vaistinėlėje pravers ir šaldomasis purškiklis „Ice Power Cold Spray“ – greita ir veiksminga pirmosios pagalbos vėsinamoji priemonė patyrus minkštųjų audinių sužalojimus, tokius kaip patempimai, išnirimai ir trūkiai. Šaldomasis efektas ima veikti iš karto ir trunka maždaug 15 minučių. Beje Ice power pravers ir mažinant vabzdžių sukeltą niežulį, skausmą ir patinimą įgėlus bitei ar širšei, nudegus saulėje, tinstant kojoms. Ieškokite vaistinėse ir orinori.lt.

Gerosios bakterijos

Kaip žinia, kelionių metu skaniai valgome, ragaujame naujų patiekalų, užkandžiaujame paplūdimyje ar iškylų metu. Deja, bet žarnyno sutrikimai taip pat dažnas kelionių palydovas, neišvengiamas ir mažiesiems keliautojams. Gerosios bakterijos Gefilus padeda išlaikyti žarnyno mikrofloros pusiausvyrą. Tinkama patentuotų bakterijų dozė, klinikiniai tyrimai užtikrina produkto efektyvumą, o sudėtyje esantis vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninę sistemos veiklą. Ieškokite vaistinėse ir orinori.lt.

Apsauginis kremas nuo saulės

Būti saulėje, degintis bei žaisti paplūdimyje smagu kiekvienam vaikui. Svarbu atkreipti dėmesį, kad vaikų oda į saulės vonias reaguoja jautriau nei suaugusiųjų. O kūdikiams apskritai nerekomenduojama būti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Todėl kad smagios atostogos prie jūros nevirstų skausmingais prisiminimas apie odos nudegimus, būtina naudoti apsauginį saulės kremą. “Keliaujančios mamos” rekomenduoja rinktis Bioderma Lietuva  produktą Photoderm KID Lait SPF 50+. Ypač aukštos UVA ir UVB apsaugos pienelis vaikams, kuris aktyvuoja natūralius odos apsauginius mechanizmus ir apsaugo ląsteles nuo pažeidimo ir fotosenėjimo. Tepti ant kūno ir veido. Tinka visai šeimai. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų. Pienelis atsparus po maudynių, todėl efektyvi apsauga nuo saulės garantuota. Produktą galima įsigyti vaistinėse.

Emolientai ir raminantys kremai

Kad saulės vonios ir maudynės jūroje netaptų odos problemomis, kelionių vaistinėlėje turėtų atsidurti ir raminantis kremas Cicabio Crème. Jis sumažina skausmą ir niežėjimą, skatina odos atkūrimo procesus, pasižymi antibakteriniu, drėkinamuoju poveikiu, suteikia palankią aplinką žaizdos gijimui, padidina odos toleranciją. Tinka visai šeimai. Be pridėtinių kvapiųjų medžiagų. Tepti storu sluoksniu 2 kartus per dieną ant veido, kūno ar lūpų (jei reikia ir dažniau) ant odos pažeidimų (nubrozdinimų, įpjovimų, įtrūkimų, nudegimų, vabzdžių įkandimų ir kt.). Negalima naudoti kraujuojančioms ir šlapiuojančioms žaizdoms. Taip pat pravers emolientas Atoderm Intensive gel-crème, kuris tinka labai sausai ir atopiškai odai. Mažųjų keliautojų odelė kur kas jautriau reaguoja į saulę bei vandenį, tad šis gaivus intensyviai raminantis gelis-kremas sustiprins ir atkurs apsauginį odos barjerą, sumažins niežėjimą. Itin gaivios ir lengvos gelinės tekstūros, be pridėtinių kvapiųjų medžiagų, todėl tinka visai šeimai, net mažyliams.

Vaistai ir kitos priemonės

Į vaistinėlę nepamirškite įsidėti vaistų nuo temperatūros bei skausmo, termometro, tvarsčių bei pleistrų, vaistų nuo viduriavimo ir alergijos bei jūros vandens.

“Keliaujančios mamos” linki sveikų ir turiningų kelionių!

Daugiau apie “Keliaujančių mamų” bendruomenę, jos veiklą, patarimus tėvams bei bendras mamų keliones galite skaityti www.keliaujanciosmamos.lt puslapyje, Facebook puslapyje „Keliaujančios mamos“ bei Instagram paskyroje @keliaujancios_mamos.

Nuotraukos: Bioderma Lietuva, orinori.lt

Vaistinėlės priemonės kelionėms su vaikais

Daugiau patarimų vaistinėlės tema ČIA.

#reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas