WAKE INN Zarasai apžvalga ir atsiliepimai

Kol dar lepina vasariška šiluma apsilankykite Zarasų WAKE INN parke. Tiesa pramogos jau gana vėsinančios, bet matyt adrenalinas pakankamai užkaitina, nes mūsų šeimai šios pramogos labai patiko.

Ką parkas siūlo savo lankytojams

  • Pati smagiausia ir įspūdingiausia komplekso dalis – pripučiamų takelių ir kliūčių parkas pačiame ežere. Mūsų šešiametė buvo tokia laiminga – dar ilgai čiauškėjo, kaip jai patiko, kaip ir man – mamai (nes kartu ėjo tėtis), reikia išbandyti šią pramogą. Pramogos labai įtraukia, tikrai džiugina ir mažą, ir didelį. Svarbi informacija: šia pramoga gali mėgautis ne jaunesni nei 6 metų pramogautojai. Asmeniškai labai rekomenduoju, ypač jei diena vėsesnė, vaikams užsidėti hidro kostiumus – viena sesija trunka 50 min, tai gana ilgas laikas vandenyje.
  • Mažųjų baseinas su batutais ir nusileidimo takeliais. Mums nelabai pasisekė su oru, o ir vanduo baseinėlyje buvo gana šaltas, taip pat jautėsi gana stiprus chemikalų kvapas, kas uždarame negiliame vandens baseinėlyje turbūt yra neišvengiama.
    Mūsų 5-metis išsirinko vieną čiuožyklą, kuri jam buvo nebaisi ir smagi, į aukščiausią nusileidimą deja tik užlipo ir nulipo – nusileisti taip ir neišdrįso. Svarbi informacija: Vandens pramogas prižiūri darbuotojas, tačiau jei vaikas mažesnis ir norite būti šalia, Jums už save mokėti nereikės. Čia rasite 4-ias čiuožyklas didesniems vaikams ir 3-is mažesniems.
  •  Vandenlenčių parkas. Vyresnių vaikų ir tėvelių džiaugsmas. Svarbi informacija: čia galite išsinuomoti vandenlentes ir hidro kostiumus. Yra galimybė stebėti triukus ir plaukimus iš šalia esančios kavinukės ir terasos.
  • Parke dar matėme, bet jau nespėjome pasiplaukioti laiveliais (bumper boats), kurie labai traukė vaikų dėmesį 🙂 Kitą kartą būtinai išbandysime.

Reziumė: parkas gana erdvus, galite pasinaudoti ir paplūdimiu maudynėms, taip pat parkas siūlo ir apgyvendinimo paslaugas čia pat stovinčiuose moderniuose nameliuose. Tai tikrai didelis ir erdvus kompleksas, kuriame galite rasti pramogas visai šeimai. Komplekse yra dvi kavinės poilsiui ir pasistiprinimui. Darbuotojai labai paslaugūs, kantrūs ir draugiški. Automobilių aikštelė yra prieš tiltelį, nes į pačią teritoriją galima įvažiuoti tik su leidimais. Toks parkas yra ir Vilniuje, o girdėjome, kad kitais metais bus ir Trakuose. Tad jei dar spėsite apsilankykite, jei ne – kitais metais išbandykite būtinai.

PARUOŠTUKAS

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

Instagram
YouTube
LinkedIn
Meniu