Daugiavaikės mamos plaukė laivu į Nidą

Daugiavaikės mamos plaukė laivu į Nidą

„Viena auginu 3+ vaikus“ – tai „Keliaujančių mamų“ socialinė iniciatyva ir empatijos išraiška bei noras padėti daugiavaikėms šeimoms, kuriose mamos VIENOS augina 3 ir daugiau vaikučių. Iniciatyvos tikslas – geresnė emocinė ir psichologinė daugiavaikių vienišų mamų būsena. Tą bandome pasiekti propaguodami aktyvų gyvenimo būdą ir bendruomeniškumą. Stengiamės suteikti galimybes kuo daugiau mamų prisijungti prie keliautojų bendruomenės ir taip padėti joms išlaikyti laiko balansą tarp rūpinimosi vaikais ir savimi.

Daugiavaikės mamos plaukė laivu į Nidą. Praėjusi sekmadienį mamas su vaikais pakvietėme plaukti į gražiausią Lietuvos kruizą laivu Šturmai su visų vaikučių numylėtine Mažojo aitvaro Pirate.

Plaukimas vyko iš Mingės, o atplaukus į Nidą, mamos turėjo laisvo laiko.

Kad kelionė neprailgtų “Keliaujančios mamos” vaikučių užimtumui, į pagalbą pasikvietę nuostabiąją Piratę iš Mažojo Aitvaro. Patogiai ir erdviai įrengtame laive Piratė ir taip intensyviai draugavo su mažaisiais jūreiviais viso plaukimo metu, kad tėveliai turėjo progą pasimėgauti poilsiu, ramybe ir nuostabiais vaizdais. Net išlipus Nidoje, vaikai niekaip nesiliovė žaisti lobių ieškojimo žaidimo.

Drąsiname mamas neužsidaryti namuose. Tačiau stengiamės ne tik jas padrąsinti, tačiau ir sudaryti sąlygas nemokamai keliauti, aplankyti įdomias vietas.
Norinte prisidėti prie daugiavaikių mamų turiningo laisvalaikio? Galite paremti vienišas daugiavaikes mamas pervedant paramą į VšĮ „Keliaujančios mamos“ sąskaitą, paskirtyje nurodant „Perku gerą darbą“ arba „Svajonei“.
Rekvizitai:
VšĮ Keliaujančios mamos
Adresas: Grikšų g. 15, Lyveriai, Klaipėdos r.
Įmonės kodas: 305655920
Jei dėl kažko dvejojate ar turite klausimų, mielai atsakysime el. paštu info@keliaujanciosmamos.lt , arba per Facebook ir Instagram.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas