Geri darbai

Geri darbai: p(r)adėkime kartu!

„Keliaujančios mamos“ ne tik keliauja, bet ir neužmiršta, kad yra BENDRUOMENĖ. Tad džiaugiantis pramogomis ir laisvalaikiu su savo šeimomis, kviečiame prisiminti, kad kartais tiesiog simbolinis 1 euras gali pavirsti dovana kitai šeimai, neturinčiai tokių galimybių, patirti atradimo jausmą ir kurti jaukius šeimos prisiminimus. Didelėje mūsų keliautojų bendruomenėje, be abejo, yra šeimų, kurios kasdienybėje susiduria su didesniais iššūkiais nei įprasta. O pandemijai ir karantinams uždarius visus tarp keturių sienų, kai kam tie iššūkiai tapo dar labiau slegiantys…

Geri darbai: p(r)adėkime kartu! Geri darbai visada grįžta su kaupu – tad kviečiame juos daryti KARTU!

„Viena auginu 3+ vaikus“ – tai „Keliaujančių mamų“ socialinė iniciatyva ir empatijos išraiška bei noras padėti šeimoms, kuriose mamos VIENOS augina vaikučius. Tokių mamų turime ir savo bendruomenėje, jos žavi mus savo kelionių įspūdžiais, stiprybe , optimizmu ir meile vaikams. Yra išsilavinusios, turi mylimas veiklas ar hobius, propaguoja sveiką gyvenimo būdą ir mėgsta aktyviai leisti laiką su vaikais.

Šiai dienai daugelį vienišų mamų užgulė rūpesčiai: kaip emociškai „neperdegti“, kai esi viena atsakinga už vaikus? Kaip visiems sugebėti kokybiškai pailsėti uždarytiems namuose? Kaip aktyviai užimti visus vaikus, kad kompensuoti ilgalaikį sėdėjimą prie kompiuterių mokantis nuotoliniu būdu? Kam pasiguosti sunkią minutę? Kaip išspręsti netikėtus ūkinius reikalus, kur reikalinga jei ne vyriška ranka, tai bent profesionalus patarimas? Ir tai yra stiprios mamos, nepaslydusios įvairių įpročių pagundose, todėl joms dar sunkiau, nes prašyti pagalbos jos nepratusios.

Išsikėlėme du tikslus

Pirmas tikslas

Suburti šias mamas į Mentorystės programą, kur savitarpio pagalbos grupėje galėtume tiek jas palaikyti emociškai ir psichologiškai, tiek padėti išspręsti iškilusias problemas, kurios neįkandamos vienišai mamai. Kreipiamės ir į Jus, keliaujančių šeimų bendruomenės narius, kurie norėtų prisidėti prie iniciatyvos įgyvendinimo:

  • skirti savo laiko bendravimui išvykose ir kelionėse. Parašykite mums, širdingai priimsime į mamų-mentorių gretas;
  • prisidėti savo darbu ar parama gelbėjant netikėtai sugedusią vienintelę šeimos transporto priemonę;
  • dovanoti savo vaikų išaugtas „transporto priemones“ (vežimėlius, paspirtukus, dviratukus, automobilines kėdutes ir pan.), kurie padės gausioms šeimoms aktyviau ir patogiau atitrūkti nuo buitinės rutinos. Dovanojamus daiktus kviečiame kelti į Keliaujančių mamų turgelis.
Antras tikslas

Padėti įgyvendinti šių mamų svajones nors kartą metuose trumpam ištrūkti iš rutinos kartu su vaikais.

Sutikite, keliaujant gausiai šeimai jau yra problema rasti tinkamus viešbučius ar apartamentus nakvynei. O kai neįmanoma sutilpti į vieną standartinį viešbučio kambarį, tai ir kaina tampa neįkandama, ypač kai šeimoje tik vienas suaugęs žmogus – mama. Atlikus apklausą, mamos vienareikšmiškai minėjo, kad labiausiai joms reikalingas aplinkos pakeitimas ir poilsis, kurie padėtų atsistatyti psichologiškai ne tik po karantinų, bet ir nuo kasdieninės rutinos sukantis tarp vaikų būrio ir visų buitinių reikalų vienai be pagalbos. Bet tai ypatingai brangu didelei šeimai, o palikti vienų vaikų kol mama galėtų pailsėti taip pat nėra kam.

Šiai mamų svajonei ir atokvėpiui įgyvendinti mes išsikeliame iššūkį sau ir visai bendruomenei: Mentorystės programoje dalyvaujančioms daugiavaikėms vienišoms mamoms kartą metuose suteikti galimybę kokybiškai pailsėti išvykoje, stovykloje, gyvai supažindinant vaikus su Lietuva, o gal ir dar plačiau. Sakote neįmanoma? Prabangu? Nesąmonė? Vienišoms daugiavaikėms mamoms ir jų vaikams tai nepasiekiama svajonė, tikrai. Bet ne 95000 šeimų vienijančiai bendruomenei!

KARTU tai galime padaryti!

Narystės

Taigi, kviečiame Jus aktyviai ir smagiai leisti laiką su savo šeimomis, naudotis išskirtiniais „Keliaujančių mamų“ narystės (informacija apie ją ruošiama) pasiūlymais ir skirti vos po 1 eurą mūsų palaikomoms mamoms! Taip taip!!! Jums tai gal tik smulkmena – o vienišoms mamos ir jų vaikams – vienintelė galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, pailsėti ir pasimėgauti šeimos atostogomis kartu.

Su Jūsų pagalba ketiname jau šiais metais išleisti Mentorystės programoje dalyvaujančias šeimas pailsėti!!! Ir apie tai būtinai papasakosime Jums!

O kadangi esame didžiulė bendruomenė, tai Jums aktyviai įsijungus, pradėtume ruoštis dar vienos super idėjos įgyvendinimui! Gal tai galėtų būti “Keliaujančių mamų” kemperis?

  • Kad kiekviena iš mentorystės programoje dalyvaujančių vienišų mamų pagal suderintą grafiką galėtų 1 kartą metuose 1 savaitei išvykti atostogų su savo vaikais nemokamai! Ir jokių brangių viešbučių, nes pats smagiausias šeimų viešbutis taptų kemperis, pavyzdžiui su vaizdu į jūrą.
  • O visi poilsio daugiavaikėms mamoms idėją 1 euru parėmę ir Narystes įsigiję bendruomenės nariai dalyvautų žaidime – laimėti kemperį 1 savaitei savo atostogų!
  • Šios idėjos įgyvendinimui reikalingas labai aktyvus Jūsų palaikymas, nes pirmiausia norime pasirūpinti gausių mamų išlaikomų šeimų poilsio poreikiu, ir tik po to planuoti bendruomenės kelionių simbolio įsigijimą, kurio pagalbą laisvės dvasią galėtume pasiūlyti išmėginti ir Jums!

Ruoštis gerų darbų įgyvendinimui visada tinkamas laikas, todėl, laukiame bendraminčių ar rėmėjų, kurie vienaip ar kitaip prisidėtų prie iniciatyvos įgyvendinimo. Gal galite padėti patys, o gal žinote, kas galėtų tai padėti padaryti?

Apie socialinę veiklą bus skelbiama viešai.

Ačiū už Jūsų gerumą!

Jei dėl kažko dvejojate ar turite klausimų, mielai atsakysime el. paštu keliaujanciosmamos@gmail.com , arba per Facebook ir Instagram.

 

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas