Pramogos su vaikais Kaune

Pramogos vaikams Kaune: ką veikti su vaikais rekomenduoja „Keliaujančios mamos”

„Keliaujančios mamos” tik ką lankėsi Lietuvos širdyje – Kaune. Čia tradiciškai susitikome su aktyviausiomis mamomis ir kartu atlaikėme 3 dienų pramogų maratoną su vaikais! Susitikimų metu aplankėme naujausias, smagiausias ir įdomiausias mūsų vaikams pramogas, tad norime pasidalinti savo įspūdžiais. Pravers ir miesto svečiams, ir kauniečiams. Tad kokios TOP pramogos vaikams Kaune? Važiuojam!

„Keliaujančios mamos” jau pradėjo aktyvųjį sezoną Lietuvoje – lankomės įvairiuose miestuose ir kartu su vietinėmis mamomis bei „Keliaujančios mamos” Klubo narėmis bandome įvairias pramogas kartu su vaikais, kad jūs turėtumėte paruoštuką apsilankydami įvairiuose regionuose savaitgaliui ar atostogoms. Taip pat visur kur galime stengiamės rasti bendrystę su mamų verslais, todėl ypač atkreipkite dėmesį į mamų verslų nuorodas, juk gera palaikyti vienoms kitas. Norite atrasti Vilniaus TOP pramogas vaikams? Skaityk čia: Pramogos vaikams Vilniuje: TOP10  O šiandien aprašome savo įspūdžius iš Kauno!

Ką aplankyti Kaune rekomenduojame mes: TOP

Vaikų mylimiausia tema – gyvūnai. Tai atvykstant į Kauną pagrindines pramogas ir edukacijas vaikams susiejome su gyvūnų tema, todėl įtraukėme net kelias tokias veiklas.

„Keliaujančios mamos” Klubas – susitikimų ir pramogų su vaikais maratonas Kaune. Susitikimas Zoopark Kaunas

ZOOPARK Kaunas

Su Klubo narėmis susitikti Kaune pasirinkome Zoopark Kaunas. Čia užsukame kaskart atvykę pasisvečiuoti Kaune. Turime net savo favoritus gyvūnus (labai mėgstamos draugiškos ožkytės, šeškai ir papūgėlės, net šikšnosparniai).  Čia vaikai gali ne tik pamatyti įvairių gyvūnų, bet ir sužinoti daugiau apie jų gyvenseną bei elgesį. Visada malonūs darbuotojai papasakos, parodys, sudomins, o vaikams – pačios šilčiausios emocijos nuo artimo kontakto su gyvūnais. Galima  naminius gyvūnus paglostyti ir net pamaitinti visokiais egzotiniais gyviais kitus gyventojus, kurių liesti negalima. Vaikai drąsiai į rankas ima svirplius, vikšrus ir net didelį šnypščiantį tarakoną, ko mamos neišdrįso…

Kainos: Vaikams iki 2 metų apsilankymas nemokamas. 7€ /vaikams ir suaugusiems darbo dienomis/Savaitgaliais ir švenčių dienomis 10€ . 30€/didelei šeimai (5 asm.)/Savaitgaliais ir švenčių dienomis 45€. Maistelis 2 eurai. Galima samdyti gidą – tuomet apsilankymas su šeima ar klase tampa dar įdomesnis.

Už draugiją ir nuotraukas dėkojame mamai fotografei Linai Kanei.

Zoologijos SODAS

Atsinaujinęs Zoologijos sodas kelia ir smalsumą, ir rūpesčių. Atvykimas: rekomenduojame bilietais pasirūpinti iš anksto, užsisakyti erdves ir edukacijas arba atvykti kiek anksčiau. Taip išvengsite ilgų eilių. Mums pasisekė – gana prastas oras kiek sumažino lankytojų srautą, radome ir automobilius priepat pasistatyti, ir prie kasų laukti ilgiau 10 minučių neteko.

Už kompaniją ir nuotraukas dėkojame mamai Sonatai Sonatos fotografija.

Bilietų kainos: Vaikas iki 3 metų Nemokamai. Vaikas nuo 3 iki 18 metų 5,00 €, 7,50 € kaina sezono metu (2024.05.01-09.30). Suaugęs 10,00 €, 15,00 € kaina sezono metu (2024.05.01-09.30).

Tado Ivanausko muziejus

Ekspozicijos prasme muziejus tikrai ĮSPŪDINGAS! Nuo smulkiausių gyvių užkonservuotų formaldehide iki stulbinančių realaus dydžio iškamšų – pitonų, žirafos, lokių… Muziejus įsikūręs pačiame Kauno centre, išsidėstęs per 3 aukštus.  Kaina tikrai nedidelė – ikimokyklinukams nemokamai, suaugusiems 3 eurai. Minusai: nors kolekcija edukacine prasme labai naudinga, bet yra ekspozicijų su gana įprastu vaizdu gamtoje, bet gal kiek šokiruojančiu mažus vaikus (kaip plėšrūnai maitinasi kitais gyvūnais). Ir dar vienas pastebėjimas – nors fone čiulba paukšteliai, bet visi sustingę ar užkonservuoti eksponatai kažkiek nejaukių minčių gali sukelti. Aparatas, kur už 1 eurą iš 5 centų monetos vaikai gali pasigaminti atminčiai muziejaus žetoną – labai geras sprendimas prisiminimui apie muziejų.

CURIOCITY – visas miestas smalsiems vaikams

Tai mūsų mylimiausia edukacinė erdvė Lietuvoje įvairių pomėgių ir amžiaus vaikams, todėl nenuostabu, kad mūsų pagrindinis susibūrimas Kaune vyko būtent čia!  Ten vaikai įsitraukę į žaidimą net nepajunta kaip mokosi ir plečia savo žinias. Skirtingose teminėse erdvėse – spalvų, garsų, gamtos jėgų, žmogaus kūno, ūkio, statybų ar kosmoso, vaikai susipažįsta ir sužino daugybę naujų dalykų, „pasimatuoja” įvairias profesijas, labiau supranta ir juos supantį pasaulį.

Rasti labai lengva – įsikūręs p.c. MEGA Kaune. Darbo laikas ir kainos čia.

Dėmesio! Informacija vasarai! Net 5 skirtingų programų dieninės stovyklos „CurioCity“, platesnius stovyklų aprašymus rasite čia: „CurioCity“ STOVYKLOS

Čia labai smagu ir švęsti gimtadienius ar kitas šventes – mes taip pat turėjome savo erdvę susitikimui, kur kartu pasvajojome apie būsimas keliones, prisiminėme buvusias keliones (ant mamų ir vaikų rankų gimė henna tatuiruočių raštai, primenantys mūsų #mamųkelionę į Dubajų ir Bachreiną, ačiū Augustei iš Henna tattoo Kaunas ). Mamos ir vaikai degustavo „Sotukus” – sveikatai palankius užkandžius iš ypač maistingų augalų. Nepamiršome ir daaaug vandens, nes šėlionių ir aktyvių veiklų metu tai labai svarbu – renkamės Druskininkų RASA light, prisotintą mineralinėmis medžiagomis, tačiau tokio tyrumo ir švelnaus skonio, kad tinka ir kūdikiams. Mamos gavo dovanų kelionėms ir po „Mamos žurnalą”, kur kas mėnesį dalinamės tikromis, įkvepiančiomis siekti savo svajonių šeimų kelionių istorijomis po pasaulį su vaikais. Už nuotraukas ir kompaniją dėkojame fotografei mamai Linai.

Ačiū už dovanas, jos „Keliaujančios mamos” susitikimus pavertė dar smagesniais tiek mamoms, tiek vaikams!

Žalgirio arenos baseinas

Šis sustojimas prasidėjo nuo pasigrožėjimo žydinčiomis sakuromis. O apsilankymas baseine su SPA zona ir vaikų žaidimų aikštele virto tobulu laiku su draugais ir šeimom.

„Žalgirio” arenos baseinas ne veltui pritraukia tiek kauniečių, tiek iš kitur atvykstančių šeimų. Pirmiausia baseino vieta labai patogi, pirmos 3 val. parkingo nekainuoja, o privažiuoti galima vos ne iki pat baseino durų (kas tikrai aktualu šeimoms su vaikais). Čia įrengtos bendros persirengimo rūbinės šeimoms. Tėvelių su mažais vaikais patogumui bendroje rūbinėje rasite kūdikių vystymo lentas ir maniežus, o kavinėje – maitinimo kėdutės, o siekiant užtikrinti vaikų saugumą, baseino erdvėse pastatytos skrynios su pagalbinėmis plaukimo priemonėmis – rankovytėmis, liemenėmis, ratais ir kt., kuriomis klientai gali naudotis nemokamai. Be to mažyliams iki 4 m. (imtinai) apsilankymas – nemokamas!

Pirčių mėgėjams – net 11 skirtingų pirčių, kurios skiriasi savo karščiu ir dizainu, tad galima nusikelti tarsi į skirtingų šalių pirtis. Baseinas turi itin erdvią, net 6000 m2 SPA zoną su sūkurinėmis voniomis viduje ir lauke,  masažinėmis srovėmis, pramoginiais baseinais ir žaidimų aikštele vaikų baseine. Čia pat galėsite ir užkąsti šilto maisto baseino erdvėje įsikūrusioje kavinėje.

Fotografės baseine neturėjome, kad negadinti kitų svečių privatumo, tad dalinamės mamų sugautais kadrais. Galite pamatyti ir tėčio darytus kadrus, kurie virto į smagų reels video. Ar jums taip nebūna? 😀

O čia mamos Marinos ir įspūdingas video iš „Keliaujančių mamų” apsilankymo šiame baseine: reels

Mamų įspūdžiai iš „Žalgirio” arenos baseino:

Margarita: Geriausias baseinas, kuriame teko būti 😊 vandens ir oro temperatūra puikiai tinka net patiems mažiausiems (buvome su 9 mėn. kūdikiu), rūbinėje labai praverčia maniežas, kuriame gali palikti vaiką kol pats persirengi + persirengimo kabina su vystymo lenta, kurioje gali persirengti visa šeima vienu metu🤩 taip pat, labai patogu, kad yra bendros (šeimos) rūbinės – mamoms nereikia vienoms vargti su kleckais, nes tėčiai gali padėti/ prižiūrėti vaiką, kol mama atlieka savo reikalus.
Patogu ir tai, kad vietoje (prie baseino) galima pavalgyti/ atsigerti (yra kavinukė), nereikia su savimi tempti visų plaukimui reikalingų daiktų – juos tiesiog gali paimti NEMOKAMAI!

Mama Gintarė: Tikrai pats geriausias baseinas, puikiai pritaikytas vaikams. Labai patinka, kad yra pripučiamos apsaugos priemonės ir nereikia turėti savų, taip pat šalia vaikų erdvės jacuzzi, kur galima pagulėti ir kartu stebėti vaikus. Kavinė yra geriausias sprendimas baseino viduje! 🌸

Mama Greta: Puikus ir naudingas laisvalaikis baseine! Labai patinka bendros treniruotės, baseinų ir pirčių gausa ir kas labai nustebino – vienos skaniausių picų Kaune! Ir kaip gerai pritaikyta lankytis su vaikais: nuo persirengimo erdvių iki pramogų ir net plaukmenų su herojais pasirinkimo!

Mama Viktorija: Mums labai patiko baseinas. Nesitikėjome, kad Kaune galima rasti tokių gerų vietų, kaip Žalgirio baseinas. Temperatūra tiek vidaus, tiek baseinuose, komfortiška. Pirčių pasirinkimas maloniai nustebino! Erdvės visur daug, stumdytis nereikia net savaitgalį. Viskas nauja, gražu. Jau rekomendavau tiek draugėms, tiek kolegoms 🙂

Restoranas „Siesta” 

O po šitiek daug veiklų ir pramogų visada norisi pasistiprinti! Užsukome į restoraną Siesta – tai vieta šeimoms ir maisto entuziastams! Mažiesiems lankytojams čia paruoštas atskiras meniu, kuriame kiekvienas ras patiekalų savo skoniui. Čia pagalvota ir apie veiklas vaikams – jų laukia erdvi lauko žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, sūpynėmis ir laipiojimo konstrukcijomis, o jei orai nedžiugina – spalvinimo lapai su pieštukais. Čia vaikai neabejotinai ras ką veikti, o tėvai galės skirti laiko ramiems pietums ar draugiškiems pašnekesiams.

Žaidimų aikštelė suskirstyta zonomis: viena jų skirta mažiausiems (ją naujai papildė ką tik iš „salono“ atriedėjusios dvi mašinėlės), kitos – vyresniems, ieškantiems iššūkių ir linksmybių. Ir dar… žmonės kalba, kad vasarą Siestoje įsikurs penki Elfų nameliai. Todėl rekomenduojame šios vietos vasarą neaplenkti. Tikslią restorano lokaciją rasite čia.

 

„Ledainė” Kauno senamiestyje

Na, ir iki pilnos vaikų ir mamų laimės trūko desertų! Mes ne tik pramogaujame mamų draugijoje, bet ir palaikome mamų verslus. O šis ypatingas – dėl šių ledų verta atvykti į Lietuvos vidurį – Kauną, kur pačiame senamiestyje, dvi seserys, mamos, kviečia paskanauti natūralių išskirtinių skonių ledų. Kitur tokių nerasite! Seserys ypatingai profesionaliai žiūri į šį šeimos verslą – yra baigusios prestižinę Le Cordon Blue London  mokyklą, vienos specialybė  – konditerija, o kitos – kulinarija, o prieš pradedant ledų gamybos verslą baigė italų ledų gamybos įrangos gamintojo Carpigiani ledų gamybos “universitetą”. Pastoviai vyksta stažuotis į įvairius kursus, kuriuos veda žymūs konditerijos ar restoranų šefai. Už nuotraukas dėkojame  fotografui Erlendui.

Be to, šiuose leduose naudojami natūralūs ingredientai –  šeimos sode užaugintos avietės, mėtos, vyšnios, svarainiai, surinktas medus. Pernai gamino net pomidorų ledus! O jus su vaikais kviečiame būtinai paragauti nuostabaus skonio juodos duonos, morkų, svarainių ir kitų ledų su kodu KELIAUJANČIOS MAMOS – iki pat Motinos dienos ledams gausite nuolaidą!

Taip pat „Ledainėje” rasite liofilizuotų vaisių, riešutų ir cukatų dengtų šokoladu bei šviežiai pagamintų klasikinių pyragėlių ar torčiukų dviems. Mėgaukitės jaukioje kavinėje arba pasiimkite namo. „Ledainė” įsikūrusi Vilniaus g. 20, Kaune, čia Google žemėlapio nuoroda. Nuolaida ledams – pasakius kodą „Keliaujančios mamos”- iki pat Mamos dienos!

Ledaine

Kur persikraustė elfai? VDU Botanikos sodas

Jau kurį laiką sklandė gandai, kad miške Kauno rajone gyvena elfai. Tačiau dėl piktų žmonių jiems teko ieškoti naujo prieglobsčio. Bet mes juos radome! Vos sprindžio dydžio nameliai su miniatiūrinėmis detalėmis ima dygti Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode. Link vaikų žaidimų aikštelės keliaujantys smalsieji sodo lankytojai turi būti akyli – senuose kelmuose ar medžių pašaknėse jie gali išvysti ir gėrėtis Gedimino Visockio kūriniais.

Kiekvienas „Dėdės Gedo elfų“ nameliukas kruopščiai įrengtas – unikalus, su sava istorija ir savais gyventojais. Tiesa, šių gyventojų lankytojai tikriausiai nepamatys, nes mažieji elfai ir jų lietuviškieji pusbroliai kaukučiai geba labai gerai slapstytis. Tačiau užrašai virš mažulyčių durelių pasakos apie būsto gyventoją ir leis skleistis čia vykstančioms istorijoms. Šiuo metu jau galima surasti penkis namelius, kiti penki po vieną vis išdygs netoli vaikų žaidimų aikštelės.

„Kiekvienas namelis yra savitas, sukurtas iš gamtinių medžiagų, tad organiškai įsilieja į aplinką. Jų gamyba reikalauja daug kantrybės – kiekviena detalė atidžiai apgalvota ir sukurta kaip miniatiūrinė tam tikrų objektų kopija. Esu tikras, kad namelių paieškos taps smagus užsiėmimas ne tik vaikams, o istorijos žadins fantaziją“, – pasakojo Gediminas. Informacija ir nuotraukos – VDU Botanikos sodo.

Ir dar iki pat gegužės mėnesio Botanikos sode galite pasidžiaugti tropiniais drugeliais! Bilieto kaina: 6 Eur, lengvatinis bilietas – 3 Eur. Ačiū už nuotraukas Aistei. Ir primename, kad Tropinius dugelius galite aplankyti ir Vilniuje (daugiau info čia).

Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius

Mamos Dovilės atsiliepimas: Nors pats muziejus nėra didelis, bet jau veiklos jame tai tikrai netrūksta! Tai puiki edukacinė erdvė, kurioje smagu ir mažiems ir dideliems. Muziejuje šiuolaikiškai yra pristatoma lietuvių tradicinė muzika. Labai įdomu buvo patiems išbandyti ir pagroti įvairiais lietuvių liaudies muzikos instrumentais, interaktyviai sukurti savo kapelą, pasimokyti šokio žingsnelių, pasiklausyti instrumentų skambėsio garso įrašuose. Pabandėme sugiedoti net sutartinę kartu su patyrusių sutartinių atlikėjų įrašais ir labai smagiai pabuvome DJ’aus vaidmenyje. Muziejus tikrai vertas dėmesio, mums labai patiko, rekomenduojame apsilankyti.

Aleksoto funikulierius

Tikslią vietą rasi paspaudęs nuorodą „Keliaujančios mamos” gide GoogleMaps ČIA.

Kitos pažintinės vietos KAUNE:

Ką pamatyti Kaune?
Ką pamatyti Kaune?

 

Lankytinos vietos, kurias galite rinktis pagal pomėgius ir tikrai paliks įspūdį vaikams, o ir tėvams.  Turi savo atsiliepimų apie aplankytas vietas? O gal tokią draugišką šeimoms ir vaikams vietą esate įkūrę? Parašyk mums čia. Mielai papildysime įdomiais pasiūlymais!

Kur keliausim toliau?

Smagu buvo susitikti Kaune! Džiaugiamės, kad „Keliaujančios mamos Klubo” nares į susitikimus galime pakviesti nemokamai arba su specialiomis nuolaidomis, tad kviečiame jungtis prie mūsų Klubo.

O į kokį miestą keliausime toliau? Nori mus pasikviesti į savo miestą? Parašyk mums laišką čia, o mes apie Tavo miestą ir ką ten galima veikti su vaikais – papasakosime visiems!

Suplanuotas kitas  susitikimas – „Keliaujančių mamų” Vasaros sezono atidarymas „Vinetu kaime” gegužės 1d. Registracija būtina: daugiau informacijos ir registruotis galima ČIA.

Su vaikais Lietuvoje #keliaujanciosmamos #pramogosvaikams #kaunas #kaune#zoopark #zoologijossodas #curiocity #zalgiriobaseinas #mamoszurnalas

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas