Pramogos vaikams Vilniuje: TOP 10

Štai ir prabėgo smagi savaitė Vilniuje, kur tradiciškai lankėmės susitikti su jumis – keliaujančios mamos! O kadangi šiemet surengėme tiesiog renginių maratoną, kurio metu aplankėme naujausius, smagiausius ir įdomiausius mūsų vaikams pramogas, tai norime pasidalinti savo įspūdžiais, pravers ir miesto svečiams, ir vilniečiams priminti.

Lietuvos sostinė, ne tik turtinga savo istoriniais paminklais ir architektūra, bet taip pat čia rasite įvairių pramogų ir lankytinų vietų vaikams. Mieste gausu įvairių veiklų, kurios skirtos ne tik praturtinti vaikų laisvalaikį, bet ir ugdyti jų smalsumą, kūrybingumą bei aktyvumą. Vilnius turi kažką įdomaus kiekvienam vaikui.

Ka aplankyti Vilniuje rekomenduojame mes:

ZOOPARK VILNIUS

Vaikų mylimiausia tema – gyvūnai. Tai atvykus į Vilnių pirmajam susitikimui su „Keliaujančių mamų” Klubo narėmis rinkomės Zoopark Vilnius. Čia vaikai gali pamatyti įvairių gyvūnų, išmokti apie jų gyvenseną bei elgesį. Yra erdvė ir susitikimams su draugais (kaip tą padarėme mes), tad galima švęsti ir gimtadienius.

Susitikimo metu mamas ir vaikus užkandžiais palepino „Mamuko” košytės ir tyrelės, Pauli desertai, dovanų mamos gavo „Mamos žurnalą” ir šnektelėję bei sulaukę gidės, lėkėme pažinti Zoopark gyventojų. Vaikų ir mamų emocijas užfiksavo Jūsų fotografė Aistė.

FĖJŲ SLĖNIS

Visai šalia Zooparko įsikūrusi ir kita nuostabi vieta – Fėjų slėnis. Tai tikra mergaičių svajonė!!! Šio susitikimo laukėme labai senai, tad lankantis Vilniuje nė už ką nebūtume praleidę. Fėjų slėnyje sutikome tikrą Fėją, kuri mums aprodė paslaptingą fėjų pasaulį, kuriame gyvena iš lėlių fėjomis virtusios lėlės ir kiti mistiniai gyventojai, išgirdome kaip šis fantazijų pasaulis buvo sukurtas rašytojos Editos Lei rankomis bei persikėlė į knygų iliustracijas. Vaikai taip pat turėjo galimybę virsti pasakų šalie gyventojais – pasipuošti fėjų suknelėmis, sparneliais ar drakonų kaukėmis. Čia švenčiami gimtadieniai tikrai turėtų būti fantastiškas atsiminimas vaikams! Fėjų slėnyje mus lydėjo mama fotografė Rosita Stankienė Photo.

NYKŠTUKAS

O po tiek įspūdžių jau ėmus gurgti pilvams, daug negalvoję užsukome į kavinę „Nykštukas”, įsikūrusią tiesiog už stiklinės Zoopark sienos ir visai šalia Fėjų. Ir supratome, kad nieko geriau sugalvoti ir nebūtume galėję – kavinės vidury žaidimų aikštelė, staliukai su vaizdu į zooparką, net tualetai pritaikyti vaikams. O kol vaikai žaidė, užsisakėme patiekalų iš tikrai plataus meniu. Pasakyti, kad tiesiog skanu, tai būtų per mažai. Labai patiko ir pasirinkimas didelis – nuo naminių virtinukų ir košyčių iki karštų patiekalų ir desertų.

DRUSKOS PASAKOS

Po valgio – ne pro šalį parelaksuoti. Beje, vienas iš patarimų tiek kelionėse, tiek apskritai pramogaujant su vaikais – nepersitempkite ir nenorėkite visko iš karto.  Todėl radome dar vieną tobulą „kaimyną” pramogoms prie jau šalia minėtų Verkių gatvėje, tai Druskos pasakos. Bet buvome pakviestos išmėginti ir naujai atsidariusios vietos Lvivo gatvėje. Čia pačiam miesto centre galite užbėgti trumpam poilsiui ir haloterapijai, niekaip ypatingai ruoštis nereikia, patogiai nusirengiate viršutinius rūbus, užsidedate kepuraites ir antbačius ir panyrate į ramybės oazę, kur skamba rami muzika ar vaikiškos pasakos, yra vaikams ir žaisliukų. Druskos pasakose naudojama ne biri druska, o jos plytelėmis išklotos grindys ir sienos, tad net mažiausi vaikučiai neprisibers jos į akytes. Tiesa, didesni vistiek rado nuo kur nusigramdyti… 😀

Druskos pasakose aromaterapijos paslapčių ir kaip susirinkti eterinių aliejų „vaistinėlę” kelionėms papasakojo bei mamoms dovanų negailėjo Jolanta Puzienė, kuri mielai suteikia mamoms ir platesnes konsultacijas apie aromaterapiją skirtą vaikams ir net pamokins kaip įsigyti tikrai kokybiškų eterinių aliejų savo šeimai be tarpininkų.

Fotografė Rosita Stankienė Photo

BALI SPA

O po tiek įspūdžių vakare jau nusprendėme palepinti mamas Bali SPA. Čia tęsėme aromaterapijos temą, darėmės natūralius pilingus, šildėmės pirtelėje ir jakuzi. Niekuo rūpintis nereikia – net rankšluoščiai ir chalatukai Jūsų laukia čia.

Vakaras buvo labai jaukus, tad pasidalinsime tik keliomis akimirkomis (vėl ačiū fotografei Rosita Stankienė Photo ). Bet turime ir gerų žinių – išbandyti šią nerealią erdvę Vilniaus senamiestyje galite ir jūs, o mes netgi parūpinome jums nuolaidą! Įvedus kodą „keliaujanciosmamos20”  Bali SPA bus suteikta net -20% nuolaida paslaugoms! Linkime smagių akimirkų ir jums.

Burnoje tirpstančiais šokoladais ir moterims skirtais kvapniais produktais mamas pavaišino ir dovanų lauknešėlius suruošė mamos – „Keliaujančių mamų” Klubo narė Margarita Kolesnikoviča ir aromaterapijos žinovė Jolanta Puzienė.

SPLATTER STUDIO

Splatter studio – tai dažais ištaškyta erdvė, kur pajutome visišką laisvę išsitaškyti pilna ta žodžio prasme! Dažai, spalvos ir judesys padeda ne tik vaikams, bet ir suaugusiems išlaisvinti kiekvieno mūsų viduje gyvenantį kūrėją bei patirti teigiamų emocijų bangą. Pirmiausia buvome nuo galvos iki kojų aprengti apsauginiais kostiumais, supažindinti su įvairiomis dažymo technikomis ir pasileidus smagiai muzikai, „pasileidome plaukus”, oi, t.y. vidinius menininkus. Jau net sakyti nereikia, kad šviečiantys dažai apskritai „nurovė stogus” smagybėms.

Vaikai ir mamos su džiaugsmu tapė paveikslus ant drobių, kliuvo ir sienoms bei grindims, bet tai turbūt vienintelė vieta kur tai yra skatinama, o ne draudžiama (net nebandykit to, vaikai, namuose).

Paveikslus palikome išdžiūti, bet visi iki vieno vaikai pageidavo juos pasiimti – kas namie pasikabinti, kas seneliams padovanoti. Tikrai labai smagus (ir naujoviškas) laiko praleidimo būdas su šauniu rezultatu!

Kartu piešti ir smagias emocijas spėjo fotografė Rasa Mikėnė.

Vienos pirmųjų KOSMOPARKE – Keliaujančios mamos

Kad jau taip sutapo, jog kovo 15 d. po „Keliaujančių mamų” susitikimų dar buvome Vilniuje, tai, be abejo, neatsispyrėme pagundai aplankyti šios visiškai naujos pramogų erdvės ir mes.

MUZIEJAI ir kitos pažintinės vietos VILNIUJE:

Gedimino pilies bokštas, LDK Valdovų rūmai, Vilniaus Automuziejus, Energetikos ir technikos muziejus, Lietuvos geležinkelių muziejus, Vilniaus televizijos bokštas, Pinigų muziejus, Saugomų teritorijų nacionalinis lankytojų centras – tai dar kelios lankytinos vietos, kurias galite rinktis pagal pomėgius ir tikrai paliks įspūdį vaikams, o ir tėvams. Taip pat norime ta proga priminti, kad šį mėnesį nemokamas muziejų lankymas sekmadienį dėl Velykų perkeliamas iš kovo 31 d. į šį savaitgalį, t.y. kovo 24 d. Nemokamų MUZIEJŲ SĄRAŠĄ rasi čia.

Vilniaus Automuziejus

O mes šįkart užsukome susipažinti su nauju muziejumi Vilniuje. Čia brangiais (ir istorine, ir pinigine prasme) eksponatais pasigrožėti ir pasakojimą apie juos išgirsti bus įdomu ir berniukams, ir tėčiams, o automobilių dizaino madų bei žymių savininkų istorija tikėtina sudomins ir mamas. O gal ir atvirkščiai 🙂 Bet įdomu bus visiems! O ypač Velykoms, nes čia turėtų atsirasti ypatingas dažomas  margutis – automobilis!

Taip pat norime pasufleruoti, kad pirmadieniais ir ketvirtadieniais Vilniaus Automuziejus dovanoja gido paslaugas. Tad įsigiję bilietus, galėsite išgirsti ir įtraukiančius pasakojimus apie kiekvieną eksponatą. Planuokite mažiausiai porą valandų tokiai ekskursijai.

Kuo dar labai pasidžiaugėme, kad šiame muziejuje yra vaikams skirta erdvė, kur jie gali paspalvinti iš automobilių sukurtas mandalas, yra galimybė pavairuoti motociklą ir vieną tikrą senovinį automobilį ar prisimatavus senovinius galvos aksesuarus nusifotografuoti prie autentiškų antikvarinių automobilių.

O pasidomėjus automobiliais ir motorine technika, užsukite ir į kitus MUZIEJUS, į kuriuos šį savaitgalį įėjimas nemokamas. Nemokamas muziejų lankymas sekmadienį dėl Velykų perkeliamas iš kovo 31 d. į šį savaitgalį, t.y. kovo 24 d. Nemokamų MUZIEJŲ SĄRAŠĄ rasi čia.

Lėktuvų stebėjimo aikštelė

Nebūtume „Keliaujančios mamos” jei neužsuktume Vilniuje pasilabinti su kelionių simboliu oro uostu ir lėktuvais. Tai visiškai nemokama pramoga, bet miela kelionių mylėtojams!

Smagu buvo susitikti su vilnietėmis ir vilniečiais! Džiaugiamės, kad „Keliaujančios mamos Klubo” nares į susitikimus galime pakviesti nemokamai arba su specialiomis nuolaidomis, tad kviečiame jungtis prie mūsų.

Na, tai į kokį miestą keliausime toliau? Nori mus pasikviesti į savo miestą? Parašyk mums laišką čia, o mes apie Tavo miestą ir ką ten galima veikti su vaikais – papasakosime visiems!

Su vaikais Lietuvoje #keliaujanciosmamos #pramogosvaikams #vilnius #vilniuje #zoopark #fejuslenis #nykstukas #druskospasakos #balispa #ogmios #flowcentras #splatterstudio #kosmopark #automuziejus #energetikosmuziejus #mamoszurnalas #paulidesertai #aromaterapija #haloterapija

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas