Numerologija apie keliones: ką sako skaičiai?

Šio tinklaraščio skaitytojai tikrai mėgsta keliones. O kas padeda pasirinkti būsimos kelionės kryptį? Aišku, kad dėl skonio nesiginčijama. Tai galioja ir renkantis keliones – vienos šeimos mėgsta „all inclusive” poilsį, kitos žygius į kalnus. Ir visi teisūs, svarbu, kad tai tiktų Jūsų šeimai! O žinojote, kad kelionių tipą galima rekomenduoti atsižvelgiant ne tik į pomėgius, bet ir į Jūsų gimimo datą? Mama Inga Arūnė kaip tik ir atskleis, ką sako numerologija apie keliones ir kur būtent Jums rekomenduoja keliauti skaičiai.

Kur atostogauti pagal savo gimimo datą?

Norite sužinoti, kur atostogauti pagal savo gimimo datą? 

  • Sudėkite visus savo gimimo datos skaičius.
  • Jei gaunate dviženklį skaičių, dar kartą sudėkite šiuos skaitmenis.

Pavyzdžiui, 1986 05 22.

Sudėkite 1+9+8+6+5+2+2=33, 3+3=6.

Jei keliaujat kartu su namiškiais, kurių skoniai skiriasi, galima sudėti visų šeimos narių gimimo datų skaitmenis.

Iššifravimas:

1️⃣Jums labiau tinka aktyvios atostogos – pasivaikščiojimai, dalyvavimas renginiuose. Jums nepatinka, kai kas nors jums ką nors nurodo. Dėl šios priežasties jums gali labiau patikti organizuoti kelionę patiems, kad nereikėtų priklausyti nuo kelionių organizatorių ir gidų.

2️⃣ Mėgstate leisti laiką su artimaisiais ir lengvai sutinkate vykti atostogauti ten, kur jie nori. Puikiai prisitaikote prie aplinkybių. Jūsų atveju Jūsų svajonių atostogas sukuria ne vieta, o žmonės.

3️⃣Atostogose vertinate prabangą – penkių žvaigždučių viešbučius, vilas, prabangius kurortus. Tačiau kartu galite puikiai atostogauti ir užmiestyje. Juk svarbiausia – tinkami žmonės šalia ir linksmybės.

4️⃣Visas savo keliones apgalvojate iki smulkmenų. Galbūt. Nustoti viską kontroliuoti ir tiesiog mėgautis atostogomis? Tam puikiai tiks atostogos prie upės arba kelionė į kalnus.

5️⃣Jums patogu keliauti autostopu arba tiesiog baksnoti pirštu į žemėlapį. Kelionės be netikėtumų ir staigmenų – ne Jums. Keliaukite į vietas, kur garantuotai pateksite į ekstremalią situaciją. Tik susilaikykite nuo azartinių žaidimų – galite prarasti daug pinigų.

6️⃣Jums idealios atostogos – romantiška kelionė su mylimuoju. Kur? Jums tai nesvarbu. Jums labiau patinka tvarka ir ramybė, nes atostogų metu jums svarbu atsipalaiduoti.

7️⃣ Jums tinka vienatvė ir vienišumas – vieta, kur galite medituoti, atsipalaiduoti ir užsiimti kūryba. Pasirinkite viešbutį arba namelį prie vandenyno, galbūt sodybą.

8️⃣ Neturite aiškaus plano, visus sprendimus priimate paskutinę akimirką. Tačiau tai netrukdo jums turėti tokias atostogas, kokių pavydi daugelis žmonių. Malonumą galite rasti nedidelėje išvykoje į užmiestį, kelionėje po Europą ar į pakrantę.

9️⃣ Visas atostogas galite skirti geriems darbams. Tačiau nepiktnaudžiaukite tuo. Skirkite laiko sau ir savo atostogoms. Keliaukite į įkvepiančią vietą, kur galėsite naujai pamatyti pasaulį.

Dėkojame mamai Ingai Arūnei už pasidalinimą įdomia informacija, kas domisi numerologija – kviečiame pasekti jos paskyrą.

Dalinamės tikromis patirtimis

Jeigu ir jūs norite papasakoti apie savo keliones su vaikais, visada laukiame:

Keliones su vaikais uzsienyje

#numerologijaapiekeliones #keliaujanciosmamos #kelioniupatarimai

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas