Po Birštoną su vaikais

Po Birštoną su vaikais

Daugelis sutiksite, kad Birštonas puiki ramybės oazė ir labai pritaikytas miestas šeimos poilsiui, net su pačiais mažiausiais vaikais. Daugeliui atrodo, kad tai miestas, kuris vertas tik trumpo apsilankymo. Tačiau klystate. Čia veiklos, poilsio parkų, lankytinų objektų, spa ir baseinų bei kitų objektų Jums užteks visai savaitei.

Po Birštoną su vaikais. Kviečiame pakeliauti drauge su „Keliaujančios mamos” ir Birštono turizmo informacijos centru.

Vytauto Jurgio Meškos parkas

Puiki vieta norintiems pabūti gamtoje, pasivaikščioti ar pasportuoti su šeima. Parke rasite įvairiausius sporto įrenginius, dviračių ir poilsio takus, vaikų žaidimo aikšteles, menininkų sukurtas skulptūras bei knygų namelį, kuriame visuomet rasite įdomių knygų. Taip pat, parke įsikūręs ir mineralinio vandens garinimo bokštas „Druskupis“, kurio sienomis teka mineralinis vanduo, leidžiantis kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisotintu oru. Taigi, Vytauto Jurgio Meškos parkas puiki vieta praleisti popietę su vaikais, nes čia Jiems gausu įvairios veiklos.

Kneipo sodas

Šis išskirtinis sodas yra įrengtas pagal S. Kneipo rekomedacijas ir yra skirtas grūdinti žmogaus organizmą bei stiprinti jo imuninę sistemą. Čia galėsite basomis pasivaikščioti po įvairiausių paviršių takus ir aktyvinti pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus. Taip pat, galėsite basomis pabraidžioti tam skirtame baseinėlyje arba pamerkti rankas į specialią akmeninę vonelę. Mažiesiems smalsuoliams tai bus itin įdomu.

Adresas: Birutės g. 16, Biršonas

Birutės vila

„Birutės viloje“ galėsite kvėpuoti sveikatai naudingu mineralinio vandens prisotintu oru, ilsėtis, atgauti jėgas, mankštintis, daryti jogos pratimus, gurkšnoti vaistažolių arbatą. Vaikai žaisdami – galės kvėpuoti mineralinio vandens prisotintu oru ir džiaugtis vandens čiurlenimo garsais. Apsilankyti galima nemokamai.

Adresas: B. Sruogos g. 1A, Birštonas.

Žvėrinčiaus miškas

Kas gali būti geriau už pasivaikščiojimą arba pasivažinėjimą dviračiais miške ir kvėpavimą pačiu tyriausiu oru? Birštono pakraštyje esančiame miške galėsite pasidžiaugti buvimu gamtoje, ramybe, paukščiais, miško gėrybėmis, kurių galės susirasti patys vaikučiai, ir netgi galėsite pasigrožėti įvairiomis menininkų išdrožinėtomis statulomis. Norintiems akimirką prisėsti ir pailsėti yra įrengtos ir poilsiavietės. Tai itin saugi vieta su vaikais, nes automobilių eismas čia draudžiama.

Adresas: Kunigaikštienės Elenos g., Birštonas

Birštono muziejus

Geriausiai sužinosite Birštono istorija tik Birštono muziejuje. Vaikams tai bus įdomu, nes čia gausu nuotraukų, senovinių baldų ir kitų buities dalykų, naudotų senovėje.

Taip pat, prie nuolatinės Birštono muziejaus ekspozicijos panaudotos ir naujausios inovatyvios technologijos, kurios leidžia naujai pažvelgti į kurorto istoriją. Jos supažindina Birštono miesto svečius bei šio krašto gyventojus su Birštono gamtiniais turtais (versmėmis), taip pat Birštonui, kaip kurortui, reikšmingais statiniais, akcentuojančiais miesto unikalumą, jo rekreacinę reikšmę istoriniame ir šių dienų kontekste. Šis interaktyvaus žemėlapio turinys suformuotas 7- 16 m. metų vaikams ir paaugliams, tačiau pakankamai informatyvus ir suaugusiems.

Adresas: Vytauto g. 9, LT-59211 Birštonas

Apžvalgos bokštas

Birštono apžvalgos bokštas – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos bokštas. Bokštas pastatytas ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės,
lankytojai iš tiesų atsiduria net 137 m. virš jūros lygio. Iki šiol Nemuno kilpų kraštovaizdis buvo matomas tik pakilus oro balionu, parasparniu arba nuotraukose,
o dabar juo galima pasigrožėti ir užkopus 300 bokšto laiptelių, tad atsiveriantis vaizdas iš apžvalgos aikštelės nustebins ir mažą, ir didelį.

Adresas: Bokšto al. 25, Birštonas

Nemuno kilpų regioninis parkas

Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centru susidomės kiekvienas. Čia galite sužinoti atsakymus į klausimus apie Didžiąsias Nemuno kilpas. Atnaujintame lankytojų centre Nemuno kilpų išskirtinumas ir istorija yra pateikiamas interaktyviai ir šiuolaikiškai.

Adresas: Tylioji g. 1 LT- 59206 Birštonas

 

„Keliaujančios mamos” lankėsi Eglės sanatorija Birštone – tobulai pritaikyta vieta poilsiui su vaikais

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas