Daugiavaikė mama apsilankė “Labirintų parke”

Daugiavaikė mama apsilankė “Labirintų parke”

„Viena auginu 3+ vaikus“ – tai „Keliaujančių mamų“ socialinė iniciatyva ir empatijos išraiška bei noras padėti daugiavaikėms šeimoms, kuriose mamos VIENOS augina 3 ir daugiau vaikučių.

Daugiavaikė mama apsilankė “Labirintų parke”. Mama Mantė viena augina keturis mažamečius vaikus. Todėl pramogoms ne visada gali skirti tiek daug finansų, kiek norėtų.

Smagus apsilankymas Labirintų parke

Labai džiaugiamės, jog mūsų draugai “Labirintų parkas” Anykščiuose priėmė mamą Mantę ir keturis jos vaikus visą dieną nemokamai pramogauti.

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Pagrindiniai parko objektai – labirintai. Tai – Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, bei naujieji Kanapių ir Mitologinis. Tai vietos, kuriose bus išbandyti Jūsų orientavimosi įgūdžiai. Patikėkite, kaip smagu.

Be visų kitų pramogų čia radome ir mini zoo, vairavimo mokyklėlę, vaikiška karuselę, mini ekskavatorių bei žaidimų aikštelę. O kur dar šokinėjimo pagalvė, mini golfas, didieji šachmatai, didysis Jenga ir didžiosios šaškės, linksmasis kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje topiarų parkas, šaudykla ir dar daugelis kitų pramogų.

Drąsiname mamas neužsidaryti namuose. Tačiau stengiamės ne tik jas padrąsinti, tačiau ir sudaryti sąlygas nemokamai keliauti, aplankyti įdomias vietas.
Norinte prisidėti prie daugiavaikių mamų turiningo laisvalaikio? Galite paremti vienišas daugiavaikes mamas pervedant paramą į VšĮ „Keliaujančios mamos“ sąskaitą, paskirtyje nurodant „Perku gerą darbą“ arba „Svajonei“.
Rekvizitai:
VšĮ Keliaujančios mamos
Adresas: Grikšų g. 15, Lyveriai, Klaipėdos r.
Įmonės kodas: 305655920
Jei dėl kažko dvejojate ar turite klausimų, mielai atsakysime el. paštu info@keliaujanciosmamos.lt , arba per Facebook ir Instagram.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas