Kelionių kryptys su vaikais Europoje: trumpas gidas po Ispaniją

Planuojate šeimos kelionę Europoje? Sulaukiame daugybę klausimų kurią kryptį rinktis su vaikais. Tad į kurias šalis tikrai verta atkreipti dėmesį? Kadangi visos šalys yra skirtingos savo kraštovaizdžiu, kultūra ir klimatu, daugumai tėvelių iškyla klausimas, kurios kelionių kryptys su vaikais Europoje labiausiai tinkamos kelionėms su šeima. Tai pasidalinsime glausta informacija, kuri, tikimės, padės jums apsispręsti. Kelionių kryptys su vaikais Europoje – trumpas gidas po Ispaniją.

Kaimyninė kryptis smagioms atostogoms yra Lenkija, pasisemkite įkvėpimo čia: Krokuva su vaikais: Energylandia parkas ir zoologijos sodas

Pradedame šeimoms su vaikais skirtą GIDĄ, kuriame dalinsimės lankytinomis vietomis ir šalimis , kurios yra TOBULOS ATOSTOGOMS SU VAIKAIS.

Kiekviena Europos šalis siūlo kažką unikalaus, taigi, kur pasirinksite vykti, priklausys nuo to:

  • kokie jūsų lūkesčiai,
  • biudžetas,
  • ir nuo jūsų vaikų amžiaus.

👨‍👩‍👧‍👦Nesvarbu kokį kelionės tipą pasirinksite: kelionę kelioms dienoms ar savaitėms, kelionę automobiliu per kelias skirtingas šalis, ar pasirinkus vieną konkrečią šalį, svarbu žinoti, kokios lankytinos vietos ar atostogų TIPAS patinka jūsų šeimai:

🏰Jei jus domina ISTORINĖS vietos, Prancūzija arba Vokietija yra neblogas pasirinkimas.

🏖Jei norite laiką praleisti PAPLŪDIMYJE, apsilankykite pietuose: Ispanijoje, Portugalijoje, Italijoje ar Graikijoje.

🏞Jei norite aplankyti šalis, kurios yra šiek tiek nutolusios nuo centrinės Europos ir siūlo šiek tiek daugiau NUOTYKIŲ GAMTOJE, galbūt rinkitės Skandinaviją.

Kelionė į ISPANIJĄ

Ispanija yra puikus pasirinkimas šeimos kelionei į pietų Europą. Kodėl? Nes čia puikūs orai, nuostabūs paplūdimiai, įspūdingi miestai ir architektūra, skanus maistas. Ispanijoje gausu muziejų, parkų, žaidimų aikštelių, botanikos sodų ir išskirtinės architektūros. Ir, be abejo, svarbi detalė – pietiečiai labai myli vaikus, tad jie neliks be dėmesio.

🏰Iš visų Ispanijos miestų BARSELONĄ būtų galima lengvai pavadinti vienų iš draugiškiausių Europos miestų vaikams. Čia yra tiek daug, kas patinka įvairaus amžiaus vaikams ir kai kurie dalykai visiškai nieko nekainuoja: daug žaidimų zonų atvirose erdvėse; nuostabūs parkai kaip CiutadelaŠokantys vandens fontanai ;  žymusis Guelio parkas; Barselonos zooparkas ; Barselonos akvariumasŠokolado muziejus; ,,CosmoCaixa” mokslo muziejus; ,,Idėjų ir išradimų muziejus”,  autobusai, kurie veža tiesiai į paplūdimį. Sąrašą galėtume vardinti ir vardinti.

Labai patogu visas lankytinas vietas Barselonoje apžiūrėti važiuojant Hop-ON Hop OFF autobusais, kurie išvyksta iš pagrindinės Katalonijos aikštės. Važiuojant galite išklausyti gido pasakojimo per ausines, išlipti norimose stotelėse, apsilankyti žymiausiuose objektuose ar tiesiog pasimėgauti įspūdingais miesto vaizdais.

Barselonoje galima įsigyti nuolaidų kortelę, kuri garantuoja nemokamą važiavimą miesto metro ir autobusais, nemokamą įėjimą į muziejus, įvairias nuolaidas.

Kelionę į Barseloną rinkosi ir „Keliaujančios mamos” vykdamos į bendrą #mamųkelionę: Aštuonios lietuvės su vaikais leidosi į Barseloną: nuo kelionės neatbaidė net šalyje vykstantys neramumai

Nepamirškime ir žavaus ir šeimai draugiško miesto – VALENCIJOS. Kalbant apie šeimos ir vaikų laisvalaikį, Valensija siūlo daugybę įvairių lankytinų vietų su galimybe mėgautis žaidimų aikštelėmis gryname ore. Vaikams turėtų patikti „Oceanografic“ įsikūręs Ciudad de las Artes y las Ciencias, tai vienas didžiausių akvariumų Europoje. Jei esate šiose apylinkėse, nepraleiskite progos užsukti ir į ,,The Hemisfèric”. Tai įspūdinga Santiago Calatrava suprojektuota konstrukcija su kiaušinio formos stogu iš stiklo, kurio ilgis viršija 100 metrų. Na, ir mėgstantiems gyvūnus patiks Valencijos Bioparkas.

Lengviau aplankyti žymias vietas Valencijoje taip pat padės Hop ON Hop OFF autobusai.

Važiuojant rytų pakrante žemyn į pietus patyrinėkite turistų pamėgtą ALIKANTĖS regioną ir miestą.

Pamogos: Alikantėje gausu laisvalaikio ir atrakcionų parkų: ,,Aqua Natura” (vandens parkas), ,,Terra Natura” (zoologijos sodas); ,,Terra Mitica” (architektūra ir istoriniai pastatai).

Pilys: Taip pat vaikai tikrai liks sužavėti Santa Barbara pilies su riterių skulptūromis ir svaiginančia panorama. Pilių Alikantės regione yra labai daug, praktiškai kiekviename mieste, galite bandyti aplankyti jų kuo daugiau.

Istoriniai senamiesčiai: O pajausti senovės dvasią padės paklaidžiojimas Alikantės ir kitų aplinkinių miestų siauromis senamiesčių gatvelėmis. Mums labai patiko Altea, jos vaizdai ir ramybė senamiesčio širdyje, o puodelis kavos įspūdingo interjero kavinėje (galima ir tėčiams normaliai ten pavalgyti) – kiekvienos mamos svajonė.

Jei norite daugiau nuotykių ir pabėgti iš turistinių vietovių, įsijausti į šalies tyrinėjimą šiek tiek nuošaliau nuo turistinių vietų, išbandykite Šiaurės Ispaniją.

⛱Ispanijos pakrantės PAPLŪDIMIAI

Pagrindiniai paplūdimiai: Rytuose ,,Costa Brava”, ,,CostaDorada”, ,,Costa Blanka” ir ,,Costa Calida”. Pietuose ,,Costa del Sol” (būtinai apžiūrėkite ,,Nerja” su nuostabiu ,,Balcon de uropa” ir garsiaisiais urvais, taip pat užsukite ir į Drugelių parką Benalmadenoje); ,,Costa de la Luz”, kuris driekiasi nuo piečiausio taško Ispanijoje iki Portugalijos sienos.

🏝ISPANIJOS SALOS:

Ispanijos salos taip pat pasižymėjusios, kaip ,,family friendly”. Keturios pagrindinės Kanarų salos: Tenerifė, Lanzarotė, Gran Kanarija ir Fuerteventūra (prie šiaurės vakarų Afrikos pakrantės) ir Balearų salos: Ibiza, Minorca, Mallorca (prie rytinės Ispanijos žemyninės dalies). Šios salose turėsite galimybę apsilankyti vandens parkuose, nuostabaus grožio paplūdimiuose, galėsite iš arčiau pamatyti ugnikalnius.

Pramogų parkai visai šeimai Tenerifėje:

,,Siam Park”; ,,Loro Park”; ,, Parque Garcia Sanabria” (nemokamas).

Patarimas: Jei norite sutaupyti, pirkite dvigubą bilietą į Siam ir Loro parkus.

Pramogų parkai visai šeimai Lanzarotėje:

,,Rancho Texas animal park ” ; ,,Museo de la Pirateria”; ,,Aquapark Costa Teguise”; ,,Paint Ball”.

Pramogų parkai visai šeimai Fuerteventūroje:

,,Oasis Park”; ,,Acua waterpark”.

Pramogų parkai visai šeimai Maljorkoje:
,,Palma Aquarium”; ,,RANCHO GRANDE”; „Aqualand El Arenal” .

Štai tokios kelios TOP kelionių kryptys su vaikais Ispanijoje. Nori papildyti?⠀

Pasidalink savo įspūdžiais su kitais:⠀
👍 žymėk @keliaujancios_mamos savo storiuose;⠀
👍arba parašyk mums!⠀

Apie kitas Europos atostogų kryptis pasidalinsime kitame straipsnyje. Laukite tęsinio!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas