Kelionės pagal ABCėlę: raidė F

Kaip greitai lekia ABCėlės raidės, važiuojame toliau… Kelionės pagal ABCėlę: raidė F – ką aplankyti Lietuvoje iš F raidės?

 

Kelionės pagal ABCėlę: raidė A (skaitykite čia), raidė B (skaitykite čia), raidė C (skaitykite čia), raidė D (skaitykite čia).

1️⃣FUTURE LIVE

Interaktyvių pramogų paroda, kurioje pasitelkę naujausias technologijas galėsite pasinerti į nuotykius: sukurti savo miestą, pamtyti gamtą iš paukščio skrydžio, atlikti įvairias užduotis, dalyvauti žaidimuose ir dar daugiau!
Čia galima švęsti gimtadienius, NE TIK VAIKŲ, BET IR SUAUGUSIŲJŲ, rengti šventinius renginius, TeamBuilding!
Parodoje organizuojami ir neoniniai vakarėliai!
Kaip jie patys sako: ,,Future Live” pasaulis sukurtas šeimoms! Mes kartu su vaikais šokame, žaidžiame, tyrinėjame ir kuriame. Tiek, kiek norime, nes džiaugsmingos akimirkos neturi būti ribojamos.“
📍Upės g. 9 PC CUP, Vilnius, įėjimas pirmame aukšte iš kairės pusės.
⏰I – V 15:00 – 19:00
⏰VI – VII 12:00 – 19:00
🌐Daugiau informacijos: futurelive.lt

2️⃣FAMILY LAB ACADEMY

Stovykla kviečia jaunuosius mokslininkus vasarą praleisti turiningai!
Pusdienio stovyklos metu vaikai atliks įvairius stebėjimus, bandymus, eksperimentus, užsiims įvairia kūrybine, patyrimine bei fizine veikla
Valandos su knyga metu bus prieinama įvairi teminė literatūra, kuria dalinsis Vaikų biblioteka. Stovyklautojai literatūrą nagrinės savarankiškai, grupėmis, taip pat gaudami įvairias užduotis. Pasibaigus stovyklai kiekvienas vaikas gaus ,,Jaunojo mokslininko” diplomą.
Daugiau informacijos ir registracija čia.
📍Klaipėda
🌐Daugiau informacijos: familyacademy.lt
✏️El.paštas: info@familyacademy.lt

3️⃣FOTOGRAFIJOS MUZIEJUS

Muziejuje yra beveik 150 000 eksponatų ir muziejinių vertybių Lietuvos vizualiojo paveldo, fotografijos technikos ir įrangos, spaudinių ir dokumentų!🔎
Muziejuje organizuojamos šiuolaikinės ir istorinės Lietuvos ir užsienio fotografijos parodos, vyksta susitikimai su autoriais, fotografijos tyrinėtojais, edukaciniai užsiėmimai bei kita įvairiapusė šiuolaikiška ir inovatyvi edukacinė ir pramoginė veikla!
📍Vilniaus g. 140, Šiauliai.
🌐Daugiau informacijos: Fotografijos Muziejus | Facebook

Blogas oras? Ne bėda!!! Lekiam į kiną😍 Griebk šeimos bilietą: www.forumcinemas.lt/seima – ir kartu su šeima rinktis iš daugybės variantų ir tada bilietai tampa pigesni! O juk draugai kartais tokie pat artimi kaip giminaičiai 😉

Jau netrukus padovanosime ir kvietimus Tavo šeimai artimiausiame „Forum Cinemas” kinoteatre, sek „Keliaujančios mamos” ir „kelionės_su_vaikais”

Taigi, kur dar važiuojame iš F raidės? Pasidalinkite!

Kviečiame dalintis patirtimis

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

#reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas