Kelionės pagal ABCėlę: raidė H

ABCėlės kelionėse atėjo eilė H raidei. Miestų iš šios raidės Lietuvoje nėra, tačiau ilgai sukti galvos neteko. Žinome puikią vietą, kuri jau daugelį metų traukia šeimas atvykusias į pajūrį. Ypatingai tinkama vasaros laikotarpiu, nuvykti su šeima ir vaikais –  pramogų ir veiklos užteks visai dienai!

Kelionės pagal ABCėlę: raidė A (skaitykite čia), raidė B (skaitykite čia), raidė C (skaitykite čia), raidė D (skaitykite čia).

HBH PALANGA

Pajūryje, Žibininkų kaime įsikūręs kompleksas, žinomas jau senai. Įkurtas 1995 metais kaip alaus bravoras išaugo į patį tikriausią aktyvaus poilsio ir pramogų miestelį. HBH poilsio ir pramogų komplekse šiandien sukurtos puikios sąlygos trumpam atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, smagiai ir aktyviai leisti laiką su vaikais, pabendrauti su draugais, priimti svečius, švęsti įvairias šventes ir net rengti iškilmingus pokylius.  Atvykę su šeima ar draugais čia rasite: 

  • Žvėrinčių – kur vaikus pasitiks keisčiausiais kuodais pasipuošusios vištos, antys, žąsys, skeltalūpiai triušiai, lamos, asilai, ožkos, avys bei dar visokių augintinių, su kuriais galėsite iš arčiau susipažinti, kartu pasivaikščioti, nusifotografuoti ar net juos pamaitinti.
  • HBH „Pelkių taką” – eidami miško takeliu galėsite mėgautis gamta, pasiklausyti paukštelių balsų ar net prisirinkti uogų ir grybų!
  • Skulptūrų parką – vaikščiodami „Sveikatos ir šposų taku“, galėsite mėgautis tarp medžių pasislėpusiomis skulptūromis;
  • Kad mažieji nenuobodžiautų, įrengtos įdomios ir aktyvios vaikų žaidimų aikštelės tiek lauke, tiek viduje. Yra oro pagalvę, ant kurios galėsite šokinėti;
  • Senų automobilių ir motociklų ekspoziciją;
  • Nuotykių parką ,,Lūšies takas“;
  • Daugybę kitų aktyvių pramogų tokių kaip dažasvydį , jodinėjimą poniais, šaudymą iš lanko;
  • Restoraną ir vasaros barus su tradiciniu maistu ir ne tik, kur meniu pritaikytas kiekvieno skoniui – sau mėgstamą patiekalą atras visi lankytojai nuo mažo iki didelio.
  • Viešbutį – svečių laukia jaukus kaimiško stiliaus viešbutis su dviviečiais, triviečiais bei keturviečiais kambariais.
  • Suvenyrų miestelyje galite įsigyti lauktuvių.

Išvardinome tikrai dar ne visas pramogas, kuriomis galėsite pasimėgauti HBH PALANGA! O juk šalia kaiminystėje yra įsikūrę dar begalės atrakcijų – Boom parkas, Miškaspark, mašinėlės…

Ko gero mažai tokių, kuriems neteko bent kartą lankytis HBH Palangoje, tačiau jei esate vienas iš jų – būtinai užsukite!  Mūsų manymu, čia verta ne tik užsukti važiuojant pro šalį ar būnant prie jūros, bet ir atvykti smagiai praleisti kelias dienas gamtoje aplankant patį tikriausią pramogų miestelį iš H raidės!

Daugiau informacijos apie HBH Palanga rasite: išsamiai jų tinklapyje (spauskite čia), arba socialiniuose tinkluose Facebook (spausti čia) arba Instagram.

Kelionės pagal ABCėlę tęsiasi

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

#reklama

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas