Kelionės pagal ABCėlę

Kelionės su vaikais po Lietuvą pagal ABCėlę

Prasidėjus vasarai, natūraliai kyla noras keliauti ir daugiau būti gamtoje. Bent laikinai nuslūgus pandemijos ribojimams ir artėjant vaikų vasaros atostogoms, bene visi stengiasi ištrūkti į užsienį pasišildyti saulėje ir išsimaudyti šiltoje jūroje, kol mūsiškė Baltija dar gerokai šalta. Tačiau vasara žavi ilgais vakarais, tad dienos išvyka ar savaitgalio kelionė po Lietuvą gali atstoti mini atostogas tiems, kurie ilgėliau išvykti nenori ar negali. Vasara puikus metas pažinti savo šalį. Kad keliauti būtų drąsiau ir smagiau, kviečiame pažinti Lietuvą kartu su “Keliaujančiomis mamomis”.

Kelionės pagal ABCėlę: raidė A (skaitykite čia), raidė B (skaitykite čia), raidė C (skaitykite čia)

Keliaujančios mamos, bendruomenė įkurta 2018 metais ir vienijanti daugiau nei 100 000 ir šeimų,
besidominčių kelionėmis Lietuvoje ir užsienyje, pristato kelionių gidą po Lietuvą. Kelionių gidas rengiamas pagal abėcėlę. Nors mūsų Lietuva nedidelė šalis, tikiu, kad vasaros metu sekdami “Keliaujančių mamų” gidą, kur pačios mamos aktyviai keliauja ir dalijasi įspūdžiais bei patirtimi, atrasite nematytų vietų arba naujai pažvelgsite į senai žinomas.

„Abėcėlės kelionių gidą pradėjome nuo raidės A, apsilankėme Anykščiuose, vėliau Biržuose. Per
ateinančius tris vasaros mėnesius aktyviai keliausime ir dalinsimės patirtimi, ką aplankyti su vaikais, kuo sudominti mažuosius viename ar kitame mieste. Rengsime lankytinų objektų apžvalgas, rekomenduosime muziejus ir veiklas. Taip pat pateiksime mūsų išbandytų nakvynių ir maitinimo įstaigų sąrašą įvairių galimybių šeimoms“ – atviravo „Keliaujančios mamos“ bendruomenės įkūrėja Vilma Vainorė. Socialiniuose tinkluose “Keliaujančios mamos” kviečia prisidėti prie kelionių gido kūrimo: dalyvauti diskusijose; išreikšti nuomonę, į kurį miestą ar vietą vykti, taip pat bendradarbiauti bei kartu vykti į keliones ir susirasti kelionių draugų.

Bendros mamų kelionės nėra naujiena “Keliaujančių mamų” bendruomenėje. Nuo pat jos susikūrimo jau yra įvykę daugiau nei 10 bendrų kelionių. Mamos su vaikučiais keliavo po Europą, vyko į Tailandą bei dalyvavo Šeimų karavane. Šią vasarą aktyviau keliausime po Lietuvą, taip pat planuojame išvykti į vieną kitą bendrą mamų kelionę ir užsienyje.

Kviečiame kartu jungtis į turiningą bei smagią vasarą su “Keliaujančių mamų” bendruomene!
Daugiau apie “Keliaujančių mamų” bendruomenę, jos veiklą, patarimus tėvams bei bendras mamų
keliones galite paskaityti www.keliaujanciosmamos.lt puslapyje, Facebook puslapyje „Keliaujančios mamos“ bei Instagram paskyroje @keliaujancios_mamos.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas