Last minute su vaiku: šeimos kelionė ir atradimai Italijoje

Prisipažinkite – ar mėgstate taip vadinamas paskutinės minutės keliones? Mes tokias dieviname!O ar įmanoma keliauti Last minute su vaiku? Pasirodo, kad taip! Savo įspūdžiais kaip atrodė jų spontaniška šeimos kelionė su vaiku, dalinasi mama Vaida.

Daugiau kelionių su vaikais istorijų, patarimų ir įspūdžių  visada galite rasti pas „Keliaujančios mamos”, spausti čia.

Last minute su vaiku – į Veneciją

Sveiki, mūsų šeima labai mėgsta keliauti. Aleksiukui nebuvo nei 3 mėnesių, kai išvažiavom į pirmąja kelionę. Ką tik grįžome iš Alekso aplankytos jau 10-tos šalies – Italijos 🙂
Kelionę susiorganizavome kaip visada paskutinę minutę, bet gi taip įdomiau! Šeštadienį nusprendėme, kad norim atostogauti, o sekmadienį jau sėdėjome lėktuve į Veneciją. Dvi dienas skyrėme pasivaikščiojimui po nuostabiąją Veneciją. Italija šiuo metu vis dar taiko labai daug covid apribojimų, visur tikrina Green Pass. Taip pat net ir lauke dauguma vaikšto su kaukėmis, bet į turistus be kaukių gan atlaidžiai žiuri. Turistų palyginus labai mažai, kainos nukritę, tai tikrai pats geriausias laikas keliauti.

Pasiplaukiojimas gondola

Tai smagi, bet brangi pramoga, kurios nepasakyčiau, kad labai rekomenduočiau, nes ir taip keliaujant po Veneciją teks gan daug plaukioti su vietiniu jų transportu, kuris dienai kainuoja 20€.

Išmaišę gražiąja Veneciją, išsinuomavome mašiną ir važiavome į kalnus.

Atradimai Italijos kalnuose

Apsistojome visai šalia Austrijos sienos San Candito miestelyje Helmhotel viešbutyje, su nuostabiu vaizdu į kalnus pavadinimu „3 Dolomites” prie pat slidinėjimo trasų. Šis Viešbutis paliko neišdildomą įspūdį, visi labai draugiški ir paslaugūs. Keliaujant su vaikais labai svarbu, kad butų užsiėmimo ir mažiesiems, kaip tik šiame viešbutyje buvo ir vaikų žaidimo kambarys.

Vieną dieną skyrėme slidinėjimui kalnuose ir pasikėlimui į aukščiausią tašką.

Ypatingas atradimas – nebrangus ir vaizdingas SPA kalnuose

Paskutinę savo kelionės dieną skyrėme visiškam atsipalaidavimui ir baseinams. Mums rekomendavo puikų SPA pavadinimu Caravan Park Sexten su šildomais baseinais lauke, vaikų smėlio baseinu. Pirčių zona, buvo kažkas nerealaus! Atrodo, kad patekai į atskirą pirčių miestelį. Atidarius kiekvieno namelio duris, buvo vis kita pirtis. Taip pat ledo eketė, kurioje gali iškart po pirties šokti ir atsigaivinti!

Patarimas: Labai mažai žmonių dienos metu.

Kaina ypatingai maža 8€ žmogui ir 4€ vaikui už 3valandas malonumo.
Taip pat ši vieta turi ir viešbutį, medžio namelius, kuriuose galima apsistoti, restoranus, karavanų parką.
Mes sakėme čia dar tikrai grįšime! 🙂

Turite patarimų keliaujančioms šeimoms su vaikais? Esate aplankę įdomių vietų? Išbandę smagių pramogų? Pasidalink savo įspūdžiais su kitais!

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas