Mamos testuoja Propodezą

5 keliones mėgstančias mamas ir jų įvairaus amžiaus vaikus pakvietėme išbandyti PROPODEZĄ, skirtą gerklei ir imunitetui. Jos ir jų mažieji vartojo šį maisto papildą dvi savaites arba mėnesį. Dalinamės mamų nuoširdžiais atsiliepimais. Pažymime, kad mamų tekstai yra neredaguoti, netaisyti, o nuomonės nėra įtakotos nei mūsų, nei produkto gamintojų. Mūsų drauge su partneriais vykdomo produktų testavimo tikslas – gauti nuoširdžias, tikras ir sąžiningas produktų apžvalgas ir rekomendacijas.

Mamos testuoja Propodezą – apibendrindami galime drąsiai pasakyti:

  • Visos išbandžiusios mamos rekomenduotų kitoms mamoms Propodezą;
  • Visos mamos išbandžiusios Propodezą pastebėjo teigiamų savybių;
  • Visos mamos teigiamai įvertino Propodezo sudėtį ir skonius.

Mama Gitana ir 7 bei 3 metų vaikai

„Kadangi vartojo vaikai (7m, 3m), jiems labiau patiko su erškėtuogėmis ir avietėmis. Su imbieru ir vaistažolėmis nelabai (nors kai skanesnių nebuvo, buvo gerai ir šie skoniai). Vartojo mielai, kiekvieną dieną prašydavo patys.

Propodezą rekomenduočiau ir kitiems. Apie produktą anksčiau nebuvau girdėjusi, labai džiaugiuosi, kad turėjome galimybę testuoti produktą ir teko su juo susipažinti, žadu ir toliau vaikams pirkti šį produktą.”

Mama Greta

„Produkcijos nesame naudoję, bet pabandėme visa šeima nuo mažiausių iki didžiausių, verdiktas, tai kad produkcija verta dėmesio išbandėme ir jei ir toliau tiks mūsų šeimai, tai ne tik vartosim, naudosime, bet ir pasiūlysime artimiesiems ir draugams ačiū!

Mama Justina ir 13 bei 8 metų mergaitės

„Nesistebėjau, kad abiem dukroms labai patiko Propodezas , nes maniškės, jei reikia vartoti kokius vitaminus, papildus, visada noriai tai daro, todėl prisipažinsiu – aš nenorom, bet ir pati paragavau. Jau pirmas minutes supratau, kad va – čia tai, kas tikrai skanu, natūralu ir drąsiai siūlyčiau išbandyti kitiems.

Dėl skonių, greičiausiai kasdieniam vartojimui pati rinkčiausi su avietėmis, tačiau ir kiti Propodezo gaminiai nenusileidžia vienas kitam, turint slogą ar perštinčią gerklę tikrai rekomenduočiau su vaistažolėmis.

Labai smagu ir džiugu, kad teko išbandyti jūsų produkciją, apie kurią teko ir anksčiau, bet labai mažai girdėti. Nuo šiol, Propodezo papildai bus įtraukti kasdieniam vartojimui. Todėl drąsiai galiu palikti tik geriausius atsiliepimus, bei rekomenduoti ir kitiems. Beje, tą jau darau :)”

Mama Daina ir 3 metų mergaitė

Mamai labiausiai patiko su vaistažolėmis, todėl, kad ilgai jaučiamas vaistažolių skonis suvartojus Propodezą, tėčiui – visi skoniai – todėl, kad mėgsta viską, nėra išrankus, o dukrytei – aviečių skonio, todėl, kad pasirodė saldžiausias.

„Dukra vartojo labai mielai, pati jo prašo, neleidžia pamiršti, kad dar esame nedavę. Kai vartojome aviečių, erškėtuogių skonius, vadino saldainiukais, kai vartojome imbiero ir vaistažolių skonį – atrodė kaip vitaminai.

Asmeniškai man vartojant Propodezą su vaistažolėmis, gerklė tarsi apšaldavo, jautėsi malonus, dezinfekavimo jausmas – likau labai patenkinta.

Prieš šį bandymą nežinojome, kad Propodezo sudėtyje yra ir vitamino C, ir natūralios kilmės vaistažolių ekstraktų.

Ačiū už galimybę atrasti kažką išties vertingo, ypatingai mūsų šeimai, kai vėsiuoju metų laiku turime vis dažniau skirti dėmesį kvėpavimo takams. Taip pat jo visada turiu savo rankinėje, jei kelionių metu, dukrytė užsinori kažko skanaus, Propodezas pagelbėja, nes yra sveika 🙂

Rekomenduojame, 10 balų.”

Mama Gintarė ir 4,5 metų berniukas

„Sūnus pirma išsirinko imbiero skonio. Galvojau, kad tikrai nepatiks, bet čiulpė kaip saldainius, sakė kad skanu 🙂 Paklausus, ką jaučia burnoje, sako kad šaldo.

Išragavome visus skonius, vaikams patiko net ir su vaistažolėmis. Manau kad rinksimės ir kitai žiemai ir kitiems parekomenduosim!”

Mamos testuoja Propodezą. Daugiau informacijos apie produkciją gamintojo puslapyje.

Naujausi įrašai

PRISIJUNK!

Didžiausią Lietuvoje keliautojų su vaikais bendruomenę gali rasti ir prisijungti patogiausiose socialinėse platformose.
Turi klausimų – KLAUSK! Nori pasidalinti patirtimi – RAŠYK mums! Turi idėjų – SUSISIEK!

YouTube
LinkedIn

Mūsų parduotuvės asortimentas